Lennji Lennji komentáře u knih

Tvůrci náhody Tvůrci náhody Joav Blum

Na knihu jsem se těšila, bohužel mě zklamala..v půlce jsem ji odložila..

12.11.2018 2 z 5

Milovala jsem život Milovala jsem život Abby Fabiaschi

Čekala jsem od knihy asi víc..nebo hlubší myšlenku, příběh, konec..bylo to takové nedotažené, i přes motiv sebevraždy oddechové čtení, bez většího přemýšlení..nápad dobrý, ale ..

25.09.2018 4 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Nebylo to špatné, ale čekala jsem větší napětí, na to, že je kniha označována jako psycho thriller..spíš to byla taková romantika, říznutá malým vzrušením a zápletkou v podobě ztraceného dospívajícího syna..každopádně příjemné čtení na víkend.

23.08.2018 4 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Zvláštní kniha..taková nijaká..přečteno a posílám dál, v knihovně pro ni nemám místo..

12.08.2018 2 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Perfektní! Z této knihy jsem měla malinko obavy, protože předchozí kniha Manželé odvedle mě zrovna nenadchla, ale tahle určitě za přečtení stojí! Zajímavý námět, rychlé tempo příběhu, napínavé čtení a překvapivý konec. Těším se na příště!

18.04.2018 5 z 5

Pokud zůstaneš Pokud zůstaneš Courtney Cole

Nádherná, někde smutná, zamilovaná knížka ze života, přečetla jsem jí během dvou dnů a ráda se k ní ještě někdy vrátím..Doporučuji

08.12.2014 5 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Neskutečně úžasná knížka a úplně jiná, než všechny ostatní erotické povídky! Vtipná, zábavná, vzrušující..protkaná radama a citátama ze života..Moc mě zaujala, všem doporučuji!!!

14.11.2014 5 z 5

Záměna Záměna Nika Peas (p)

Přeslazeno! Pohádka s opakovaným a věčné omýlaným tématem - bohatý a nádherný chlap se zamiluje do chudé a v tomto případě i "tlusté" překladatelky..Chtělo by to konečně přijít s něčím novým!

20.09.2014 2 z 5

Třešinka Třešinka Raine Miller

Krásné..kniha přečtena během dvou dnů, romantika na které se nedá nic zkazit :-)

15.08.2014 4 z 5

Manželský omyl Manželský omyl Jennifer Probst

Tuto knihu jsem měla přečtenou za 1 den. Krásně se četla, byla jemná a vzrušující, nebyla přeslazená.. Po druhém nepovedeném díle jsem třetímu moc nedávala, ale opravdu překvapil a teď se budu těšit na čtvrtý díl :-)

02.07.2014 5 z 5

Žár Žár Maya Banks

Začátek hodně nudný, musela jsem přeskakovat, protože ty dialogy byly jak pro pátou třídu. Po půlce se to ale rozjelo a začalo se něco dít, proto ve mě nakonec kniha zanechala celkem dobrý pocit. Jednou přečíst ale stačilo a vím, že se k ní vracet nebudu..

18.06.2014 2 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Za dva dny přečtená kniha..krásná, jemná, romantická, ale zároveň drsná, o znásilnění, starých křivdách a rozhodnutích se přes vše přenést a jít dál..šťastný konec se dal čekat :-) Doporučuji, stojí za přečtení

19.05.2014 4 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Opravdu zajímavá, smutná, ale přitom nádherná knížka, napsaná tak dobře, že jsem se nemohla odtrhnout a četla úplně všude a pořád..Za tři dny přečtená..Doporučuji a těším se na další knihu od autorky!

10.04.2014 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Kniha moc pěkná a čtivá..ale hlavní hrdinka byla na pár facek..Nechápu, jak ON mohl být tak trpělivý a čekat, až se dá do kupy a vyrovná se s minulostí..8 let je dlouhá doba a ona si pořád něco nalhávala a ubližovala tím jak sobě, tak lidem kolem sebe..S takovým člověkem bych se ve skutečnosti kamarádit asi nechtěla..Každopádně kniha skončila happy endem, mám z ní celkem dobrý pocit a doporučuji..Těším se na druhou knihu autorky - London Road :-)

07.04.2014 4 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Krásné..první díl byl drsný a rychlý, tenhle druhý byl pomalejší, jemnější, s nádechem romantiky, s klasickým happyendem..Už se těším, s čím přijde třetí díl - Božský hráč :-)

10.03.2014 5 z 5

Fatwa: život pod hrozbou smrti Fatwa: život pod hrozbou smrti Jacky Trevane

Moc hezká knížka, četla se jedním dechem..napínavá, smutná, otřesná..Určitě doporučuji

28.02.2014 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Kniha mi nesedla..

28.02.2014 3 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Moje druhá kniha od této autorky a ani tentokrát mě četba moc nebrala..spousta postav, ze začátku chaos, teprve ke konci to vzalo nějaký spád a začalo to být zajímavé..

07.03.2019 4 z 5

Sestra Sestra Rosamund Lupton

Nebylo to špatné, i když se mi moc nelíbil styl psaní, formou dopisu a vzpomínek a výpovědi vymyšlené osobě..závěr překvapivý a napínavý..

28.01.2019 3 z 5

Podraz Podraz Sandra Brown

Nebylo to zlé, druhá moje kniha od této autorky a začínám si na její styl psaní teprve zvykat. Začátky každé knihy byly moc dlouhé, zamotané, spousta postav, jak se vše rychle snaží vysvětlit a zatáhnout vás do děje..pak už je to ale frkot a do konce jen s napětím čtete, jak to vlastně dopadne a kdo je ve skutečnosti ten zlý :-D

14.01.2019 4 z 5