Lennji Lennji komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Knihu jsem měla přečtenou za dva dny..Začínala tak hezky, nevinně..pak to ale nabralo takové tempo, že jsem musela v kuse číst až do konce a pak jsem jen v tichosti seděla a vstřebávala a docházelo mi, jak strašně silná, smutná a dojemná ta kniha vlastně byla..

05.04.2018 5 z 5

Na knihu jsem se strašně těšila, byla hodně propagovaná a všichni jí chtěli a ve velkém kupovali..Mě však zklamala..Bavilo mě asi prvních 10 stránek..Vůbec mi nedala ten pocit štěstí, který jsem očekávala, nebo aspoň návod na něj. Svíčka, teplá deka a ponožky, kus dortu a pustit si film? Spousta dánských slov a výrazů, jmen a výrobků, trochu reklama na Ikeu a celkově nuda.

17.03.2018 2 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Krásně a jemně napsané, zajímavý pohled na válku jak ze strany "oběti", tak ze strany poručíka SS..jak se dva světy a dva životy propojí..jak je svět malý..překvapivý konec..

02.02.2019 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Na knihu jsem se hodně těšila, bohužel mě ale celkem zklamala..Sice čtivá a zajímavá, ale tak nějak bez šťávy, emocí..přišlo mi to až příliš idealistické a jednoduché, pohádkové a romantické..To k válce a koncentračním táborům moc nesedí..Kniha se určitě dala zpracovat lépe..

26.11.2018 3 z 5

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

Krásná kniha..na konci jsem i potřebovala kapesník a to se mi jen tak nestává :-) celou dobu je děj napínavý, ani chvíli jsem se nenudila, máte několik různých podezřelých a stejně vás nakonec překvapí, kdo za tím vším stál..

14.08.2018 5 z 5

Advokátova dcera Advokátova dcera Anthony Franze

Naprosto perfektní! Do knihy jsem se tak začetla, že jsem se nemohla odtrhnout a měla ji druhý den přečtenou! Napínavé od začátku do konce, zajímavé téma,dobře zpracované a propletené, přemýšlíte celou dobu, kdo je vrah a stejně vás konec a rozuzlení překvapí ..

03.08.2018 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Napínavé, zajímavé, kniha se četla lehce a svižně, přečteno během pár dní a těším se na další knihy od tohoto skvělého autora :-)

15.03.2019 5 z 5

Panský dům a jeho dcery Panský dům a jeho dcery Anne Jacobs

I druhý díl se četl moc hezky, jen byl smutnější a dojemnější, než ten první..spousta hlavních postav odešla, umřela..Skončil ale tak napínavě, že se těším na třetí díl , ten už bude určitě veselejší :-)

26.01.2019 5 z 5

Zlomení andělé Zlomení andělé Gemma Liviero

Krásně smutná kniha..mám k tomuto tématu blízko, i moje babička něco podobného zažila a když jsem byla malá holka, vyprávěla příběhy z války a pracovního tábora..v tu dobu jsem tomu ale moc nevěřila, nebo spíš nechápala, nevěděla..škoda, že už nežije..asi bych jí teď (právě po přečtení této knížky nebo knihy Hana) dokázala víc pochopit, víc se do ní vcítit, víc všechno..

21.06.2018 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Nebylo to úplně špatné, ale V lese visí anděl se mi líbilo víc..Tentokrát se to hodně točí okolo charakteristiky, nálady a myšlenkových pochodů postav Mii a Munche, celkem zbytečné průtahy..Napínavé, ale chybel tomu drive, nebylo to 100%ní..Teď jdu na Clonu..

06.05.2019 4 z 5

To nejlepší z nás To nejlepší z nás Nicholas Sparks

Krásná kniha..smutný konec, čekala jsem happy end a přitom to všechno vzalo tak rychlý, nečekaný a nespravedlivý spád..

28.03.2019 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Perfektní! Napínavé, zajímavé, rychlé tempo od začátku do konce, přečteno asi za 2 dny, nemohla jsem se odtrhnout :-)

11.03.2019 5 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Tak tahle kniha mě vůbec nebavila..Už od začátku jsem ji nepřišla na chuť..nudná, táhlá, bez akce..vyloženě jsem se do čtení musela nutit.Asi nejzajímavější z příběhů celé rodiny byl život Cat a Dana, kdyby byla celá kniha o nich, určitě bych si početla lépe..

05.01.2019 2 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Perfektní! Kniha se mi moc líbila, četla se hezky a rychle, napínavé a zajímavé, konec překvapivý. Doporučuji!

01.12.2018 5 z 5

Očarovaná Očarovaná Sylvia Day

??? Tak tohle jsem nepobrala.. Nikdy jsem neudělala to, že bych odložila nedočtenou knihu..teď jsem musela..Neskutečná slátanina a zklamání..Ještě že jsem si jí zadarmo stáhla z netu, jinak bych snad chtěla vrátit peníze!

28.11.2014 odpad!

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Kniha mě neoslovila..Možná kdyby mi bylo -náct. Celá knížka je jenom o tom, jak se Avery s Camem dostávají od přátelství k něčemu víc. Jak se Avery snaží vyrovnat s minulostí a posunout se dál, ale moc jí to nejde. Nečekejte žádnou akcí nabitou knihu, protože je to spíš příjemná oddychovka na nudné odpoledne.

07.05.2014

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Zklamání :-( Strašně jsem se těšila, kniha měla ohromnou reklamu a kladné ohlasy, po přečtení Šelmy jsem ani propadák nečekala..Ale bohužel..Jedná velká nuda a moc odborných termínů, několikrát jsem i přeskakovala řádky , protože mě to vůbec nezajímalo..Chvilku napínavé, ale celkově slabota, budu hodně přemýšlet, jestli si od tohoto autora koupím další knihu..

06.05.2019 3 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Tak to bylo hodně napínavé, povedená detektivka! Rychle přečteno , těším se na další díl!

06.05.2019 4 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Opět moc hezké a napínavé čtení, na konci jsem pak měla chuť vrátit se zpátky na začátek a přečíst si to ještě jednou, s vědomím, jak to dopadne, jak to vlastně všechno bylo a jestli by se nedalo zjistit dřív, kdo byl ten "padouch " :-)

06.05.2019 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Kniha mě zklamala..nejlepší a nejzajímavější byla až druhá půlka, kde se začalo něco dít a já se začala i bát..konec mě pak zase usadil, když se vlastně ukázalo, že hlavní hrdina je na drogách, celou dobu blouznil a bůh ví, jak to vlastně všechno bylo..

25.03.2019 3 z 5