Lenndy Lenndy komentáře u knih

40 dní pěšky do Jeruzaléma 40 dní pěšky do Jeruzaléma Ladislav Zibura

Nikdy mě žádný cestopis nelákal,ale tenhle mě fakt bavil.Poslouchala jsem jako audioknihu a bylo to fakt vtipný a hezky namluvený.Po týhle knížce máte opravdu chuť někam vyrazit

10.03.2021 3 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Kniha mě teda moc neoslovila.Asi jsem od ní čekala víc nebo jsem úplně nepochopila sdělení autora.Pozitivum bylo,že byla krátká.

08.03.2021 2 z 5

Osudová cesta Osudová cesta Kathy Reichs

Moje první kniha od této autorky.Vadilo mi v některých částech sáhodlouhé popisování některých postupů.Jinak příběh byl dobrý a napínavý.

06.03.2021 3 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Knížka se mi dobře četla.Místama jsem se i dost nasmála.I když celkový příběh Elišky byl spíš smutný.

03.03.2021 3 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Moje první kniha od Kinga.Dlouho jsem se bránila si ji přečíst,protože jsem viděla film.A musím říct že jsem opravdu neprohloupila když jsem se konečně do ní pustila.Poslouchala jsem jako audioknihu a kniha vyvolává plno emocí.určitě stojí za to si ji přečíst.

02.03.2021 4 z 5

Údolí Údolí Bernard Minier

(SPOILER) Novou knížku ze série Martina Servaze jsem musela mít,sice některé předchozí díly se mi líbily víc,ale tahle knížka se taky četla skoro sama. Poměrně brzo jsem teda podezírala tu psychiatričku a i Mariane,překvapilo mě zapojení dalších.

27.02.2021 4 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Druhý díl opět nezklamal.Byla jsem opět vtažena do děje a prožívala jsem s hrdiny této knihy jejich osudy.Nemůžu se dočkat pokračování.

05.02.2021 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Knihu jsem poslouchala jako audioknihu a musím říct,že recenze o knize nelhaly.Knížka je naprosto skvělá.Trochu jsem se bála té historie v tom, ale historie přímo spojená s příběhy obyčejných lidí se kupodivu poslouchá snadno.Zážitek z knihy asi umocnilo,ještě to,jak nádherně namluvila knihu Vilma Cibulková.Byla jsem absolutně vtažena do děje a prožívala s hrdiny jejich osudy. Za mě opravdu jedna z nejlepších knih jaké jsem četla.Už se těším na druhý díl,naštěstí na něj nemusím dlouho čekat :-)

16.01.2021 5 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Opravdu skvělá kniha.Bavil mě i popis památek.A i když jsem čekala,že něco bude jinak,než se zdálo na začátku,tak jsem stejně byla překvapená.

30.12.2020 5 z 5