LenkaMaresova LenkaMaresova komentáře u knih

Manžel a záhadná blondýna Manžel a záhadná blondýna Alena Jakoubková

(SPOILER) Zápletka rozřešena v první čtvrtině knihy a pak předlouhé nastavování kaše. Popisky jídel na rodinných setkáních,popisky oblečení,které si kdo oblékl, Dana věčně čekající na telefonu, odpálkovaný Jaromír....velká nuda, nic se neděje, žádná zápletka, nic.

23.03.2024 2 z 5

Pod sněhem Pod sněhem Petra Soukupová

Nevím, proč to čtu, když to žiju. :) Bože, to bylo tak skutečné a mně osobně důverně známé.

03.04.2022 5 z 5

Převážně zdvořilý Leopold Převážně zdvořilý Leopold Michal Viewegh

Dočetla jsem jen díky tomu, že v knihovně měli dovolenou. Utahané, nudné, slabé.

11.10.2021 1 z 5

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

Kdo jste nesportoval, ani tu knihu nectete! Za me nejvic top.

11.10.2020 5 z 5

Výjimeční lidé Výjimeční lidé Peter May

Hlavne nectete po "ostrove Lewis", usetrite si velke zklamani.

04.06.2020 3 z 5

Pavouk v síti Pavouk v síti Magda Váňová

(SPOILER) Za mě snad nejslabší knížka MV. Každý spí s každym a to je pointa celé knihy. Nudné a zdlouhavé dialogy jsem přeskakovala.

28.09.2023 1 z 5

Ženy a lži Ženy a lži Naďa Horáková

Na zabití volného času dobré, ale.... Jako detektivka tedy nic moc. První příběh mi přišel naprosto nelogický a dějová linka s převaděči jaksi trochu navíc, přemoudřelá Vilma mi byla opravdu nesympatická.

04.03.2022

Babí léto Babí léto Magda Váňová

(SPOILER) První a třetí povídka měla myšlenku, ale ta prostřední? To jako vážně? Červená knihovna psaná růžovou propiskou a ještě přitažená za vlasy. Pořád jsem čekala na nějaký zvrat, ale ten se nekonal.

28.02.2022 2 z 5

Ředitel a hydra Ředitel a hydra Jan Jícha

Knížka je asi vtipná, možná i hodně, ale ta překombinovaná souvětí, mě nakonec nebavila.

12.10.2021 3 z 5

Nevinným se neodpouští Nevinným se neodpouští Dominik Dán

Jsem sama, komu ten konec připadal rychlý a odfláknutý? Ta vsuvka s tou babičkou...

05.10.2021 3 z 5

Vítěz Vítěz Klára Janečková

Popravde? Kniha mi prisla hodne pritazena za vlasy. Dvacetictyrleta panna Gabriela se na prvnim rande vyspi se zavodnikem rallye, v zadnem sportu nikdo jen nevyhrava, Johanka se Tomasovi sverila, ze dela spolecnici a on byl prekvapeny, ze s klienty i spi,coz mu musel prozradit Konecny a kapitola uzasny, bozsky Tobias, ktery me tak trochu vydira,tak tu necham bez komentare.

20.10.2020 1 z 5