LenkaMaresova LenkaMaresova komentáře u knih

Gazely Gazely Patrik Hartl

Do vlaku dobrý, ale s erotikonem srovnávat vůbec nelze. Největší podpásovka je, když se vás někdo zeptá o čem to bylo a jak to skončilo.....

23.03.2024 2 z 5

Manžel a záhadná blondýna Manžel a záhadná blondýna Alena Jakoubková

(SPOILER) Zápletka rozřešena v první čtvrtině knihy a pak předlouhé nastavování kaše. Popisky jídel na rodinných setkáních,popisky oblečení,které si kdo oblékl, Dana věčně čekající na telefonu, odpálkovaný Jaromír....velká nuda, nic se neděje, žádná zápletka, nic.

23.03.2024 2 z 5

Pavouk v síti Pavouk v síti Magda Váňová

(SPOILER) Za mě snad nejslabší knížka MV. Každý spí s každym a to je pointa celé knihy. Nudné a zdlouhavé dialogy jsem přeskakovala.

28.09.2023 1 z 5

Vzplanutí Vzplanutí Jiří Březina

Po dlouhé době uvěřitelná detektivka se zajímavou zápletkou.

03.04.2022 5 z 5

Pod sněhem Pod sněhem Petra Soukupová

Nevím, proč to čtu, když to žiju. :) Bože, to bylo tak skutečné a mně osobně důverně známé.

03.04.2022 5 z 5

Lucky Luk I. Lucky Luk I. Lenka Lanczová

Dneska k smíchu, v patnácti nejlepší knížka na světě.

13.03.2022 5 z 5

Nejhorší obavy Nejhorší obavy Michal Sýkora

(SPOILER) Přiznejte se, kdo u třetí povídky doufal, věřil, počítal s dobrým koncem? Uf, tak to byla síla, která se mnou jako matkou dvou dětí, čekající třetí, řádně zamávala. I první dvě povídky stojí za přečtení.

13.03.2022 4 z 5

Ženy a lži Ženy a lži Naďa Horáková

Na zabití volného času dobré, ale.... Jako detektivka tedy nic moc. První příběh mi přišel naprosto nelogický a dějová linka s převaděči jaksi trochu navíc, přemoudřelá Vilma mi byla opravdu nesympatická.

04.03.2022

Babí léto Babí léto Magda Váňová

(SPOILER) První a třetí povídka měla myšlenku, ale ta prostřední? To jako vážně? Červená knihovna psaná růžovou propiskou a ještě přitažená za vlasy. Pořád jsem čekala na nějaký zvrat, ale ten se nekonal.

28.02.2022 2 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Někdy je mi opravdu za sebe trapně, jaké řešim blbosti. Máme se dobře, ne, máme se výborně.

05.02.2022 4 z 5

Devětkrát jeden vrah Devětkrát jeden vrah Anna Žídková

Zdlouhavé a nudné...Ve finále je vám úplně jedno, kdo je vrah, hlavně že je konec.

03.02.2022 2 z 5

Domeček pro panenky Domeček pro panenky Phoebe Morgan

Myslím, že kdyby kniha byla poloviční, nic se nestane.Nejsem žádný detektiv, ale pointa mi byla jasná, už v první třetině knížky.

03.02.2022 2 z 5

Valčík pro mrtvé Valčík pro mrtvé Veronika Černucká

Jsem sama koho Tara irituje? Nejchytřejší, nejvtipnější... no, prostě spíš taková zamotaná pohádka....tedy ten konec, to je spis takovy Vichr z hor.

20.12.2021 3 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Když porovnám s Erotikonem nebo Prvokem, tak je knížka slaboučká jak čaj. A asi nejhorší bylo, když se mě někdo zeptal o čem je. Zabijte mě, ale víceméně o ničem.

16.11.2021 2 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Moc prosím, hledejte na vašich dětech to nezkažené a dětské, inspirujte se, nechte se vést. Nehledejte chyby!!!!

14.10.2021 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Tleskám, jsem nadšená, síla ženskosti v praxi.

14.10.2021 5 z 5

Jak umírají rusalky Jak umírají rusalky Lydie Junková

Existuje někdo, kdo se v druhé povídce orientoval v postavach? Za mě taková rychlá motanice s množstvím postav. Rozhodně nedoporučuji sáhnout po knížce poté, co jste dočetli Dánovku.

13.10.2021 2 z 5

Ředitel a hydra Ředitel a hydra Jan Jícha

Knížka je asi vtipná, možná i hodně, ale ta překombinovaná souvětí, mě nakonec nebavila.

12.10.2021 3 z 5

Znamení Blíženců Znamení Blíženců Lenka Lanczová

Je tady někdo, kdo si nepřál být Evou a nepotkat svého Dicka? Knížky mého dětství.

11.10.2021 5 z 5

Záhada hlavolamu Záhada hlavolamu Jaroslav Foglar

Přísahám, že nikdy nezapomenu na leknutí, kdy RŠ hledali ve zvonici deník JT a nám doma praskla žárovka. Málem mě klepla pepka. Byla jsem tam totiž s nimi....Nejkrásnější knihy mého dětství.

11.10.2021 5 z 5