Lenka541 Lenka541 komentáře u knih

Nacistova dcera Nacistova dcera Max Czornyj

Velmi zajímavý a silný příběh z období 2. svět.války, který na mě hodně zapůsobil.

04.03.2023 5 z 5

Violka: Román o hledání domova Violka: Román o hledání domova Mirka Skočílková

Příběh, který rozhodně stojí za přečtení. Psáno velmi jednoduše, ale čtivě.

07.10.2022 4 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Jsem opět spokojená. Tato série mě neskutečně baví.

13.02.2024 5 z 5

Maryša Maryša Vilém Mrštík

Knížka se mi dostala do rukou náhodou jako povinná četba dcery . Klasika, která neurazí, nenadchne,ale nyní přečteno zcela dobrovolně a s radostí.

06.05.2023 3 z 5

Bál šílených žen Bál šílených žen Victoria Mas

Hodně zajímavá knížka. Začátek mě moc neoslovil, ale pak mě příběh zaujal a nepustil. Kniha určitě stojí za přečtení.

12.04.2023 5 z 5

Tiché vody Tiché vody Brittainy C. Cherry

Krásný příběh. Trošku bych ho ale urychlila, aby měl děj větší spád,ale to byl jen můj problém.

18.03.2023 5 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Lynette Noni

Naprosto skvělá knížka. Zajímavá, originální a napínavá. Skoro jsem ji nechtěla dočíst do konce, protože jsem věděla, že konec nebude zalitý sluncem a láskou, jak bych si přála. Ale i tak, nejsem jak vidím sama, se nemůžu dočkat, až vyjde další kniha této série.

21.12.2022 5 z 5

Tři Tři Valérie Perrin

Krásný příběh, stojí za to román přečíst. Místy trošku nepřehledný, místy napínavý, zamotaný,konec překvapivý,ale celek působivý.

02.05.2023 5 z 5

Minuta na rozloučenou Minuta na rozloučenou Hana Marie Körnerová (p)

Příběh trošku překombinovaný, pohádkový, ale nedá se říct, že mě nebavil. Do půlky se mi knížka líbila hodně,ale pak jsem byla spíš zklamaná, jak se děj vyvíjel dál.

31.08.2022 3 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Knížka se mi líbila moc, i když mi přijde úsměvné, když mám doma přibližně staré děti jako hlavní hrdinové a pomalu hltám každou stránku o jejích milostném životě. Ale témata vážná a moudrost těchto studentů mě dojala, takže jsem rozhodlá si přečíst celou sérii.

29.08.2023 5 z 5

Démanty noci Démanty noci Arnošt Lustig

Nebýt čtenářské výzvy, přiznám se, nesáhla bych po této knížce. Proto, díky za tyto čtenářské výzvy! Příběhy silné a otřesné,které si sotva umíme představit. Jen jsem měla problém se stylem psaní,ale to byl čistě můj problém.

01.12.2022 4 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

I když předešlé komentáře nejsou příliš přívětivé, já musím říct, že jsem ráda, že jsem si knížku přečetla a byla úžasná. Opět mě Colleen nezklamala.

05.07.2022 5 z 5

Útěk do samoty Útěk do samoty Nicholas Sparks

Neznám nikoho v mém okolí, kdo by neměl v životě nějaké starosti nebo problémy. Když je lidé mají s kým sdílet, hned se na světě líp žije. Příběh laskavý, romantický i smutný, určitě stojí k zamyšlení . Zatím třetí přečtená kniha od Sparkse a opět mě bavila.

07.04.2022 5 z 5

Jak přežít svého muže Jak přežít svého muže Jana Bernášková

Dvakrát jsem ji měla v ruce a zase odložila kvůli jiné knížce. Nakonec jsem ji zkusila přečíst a bavila mě. Nic velkého jsem od ní ani nečekala a o to víc jsem se zasmála. Prostě bláznivá oddychovka ke kávě nebo ke dvojce červeného.

15.02.2022 3 z 5

Staré odrůdy Staré odrůdy Ewald Arenz

Drsný, přitom křehký příběh dvou nešťastných žen. Zajímavé téma, které určitě stojí za přečtení.

19.04.2024 5 z 5

Duna Duna Frank Herbert

Knížku jsem si přečetla opět díky Čtenářské výzvě. Docela takový zajímavý oříšek to byl. Zajímavá a čtivá,to rozhodně byla, ale těžká taky,tedy aspoň pro mě. Ale jelikož jsem film neviděla,mohla jsem dát volno své fantazii.

25.10.2023 4 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Colleen Hooverová mě opět nezklamala. Opět další krásná knížka, která mě bavila.

20.06.2023 5 z 5

Mé lži Mé lži Heather Gudenkauf

Zajímavý, napínavý a čtivý příběh. Kniha se mi opravdu líbila.

12.03.2023 5 z 5

Ranč u dědečka Ranč u dědečka Táňa Keleová-Vasilková

Moc hezká knížka, četla se sama. Myslím si, že příběh Julky musí oslovit každou ženu, jako i mě, a proto knížku doporučuji.

04.11.2022 5 z 5

Dítě ohně Dítě ohně S.K. Tremayne (p)

Kniha se četla svižně, do půlky mi přišla spíš jako romantická pohodovka a pak následoval chaos v událostech i psychice Rachel i syna. Konec byl zase překvapivě pokojný. Mrazivý thriller to úplně není.

05.06.2022 3 z 5