Lenka-knihy Lenka-knihy komentáře u knih

Knížka přečtená jedním dechem! Tato kniha je super.. A u tohoto dílu jsem celkem spokojená i s filmem. Ikdyž knížka je zas o kousek lepší! Když nemám co dělat, ráda si vezmu Potterovské knihy do ruky a listuji stránkama. Dokázala bych tyto knihy číst od rána do večera! Úžasné!

27.09.2015 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Harry Potter je kniha něho srdce! U této knihy mi sice chvíli trvalo, než jsem se začetla, ale když jsem se dostala do čtení tak jsem se nemohla odtrhnout. Super počtení! Doporučuji!

27.09.2015 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Kamarádky mi říkaly, že je Harry Potter nejlepší kniha. Já jí vůbec nečetla a šla úplně mimo mě. Když mě na ní upozornily, hned jsem běžela do knihovny a půjčila jsem si prvni díl. Je to vážně úžasná kniha.. Čte se úplně sama. Dříve se mi do čtení vůbec nechtělo, ale když jsem začala číst Harryho nemohla jsem se odtrhnout. Přečetla jsem ho jedním dechem a určitě se k této knize budu vždy vracet. Moc doporučuji!

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Jako první jsem viděla film.. Byl úžasný! Hned jsem si chtěla přečíst knihu. Kniha je super! Bavila mě od začátku do konce a ikdyž jsem věděla děj, tak mě to moc bavilo. Tuto knihu moc doporučuji! :)