-Lenicka- -Lenicka- komentáře u knih

Vzpomínáš si? Vzpomínáš si? Sophie Kinsella (p)

Mám ten názor, že všechny knihy od S.Kinselly jsou skvělé! A tato kniha mne opravdu nezklamala! Příběh byl opravdu dost dobrý .. podle obsahu bych to vůbec nečekala .. takže všem jedině doporučuji přečíst .. :-) A Mont Blanc mne opravdu rozesmál, to bych nečekala a taky odmítla nebo nevím :-)

21.05.2011 5 z 5

Prodaná Prodaná Zana Muhsen

Na doporučení jsem se rozhodla, že si tuhle knihu také musím přečíst, jelikož mne knihy na toto téma velmi zajímají. Musím říct, že kniha je opravdu dobrá, skvělá. Přečetla jsem ji celou za pár hodin, až tak mne pohltila. Stále nad tím vším musím uvažovat a říkat, že jsem ráda za to, jak můžu žít a že jsem nikdy nic takového nemusela prožít. Také by mne zajímalo, jak to nakonec dopadlo. S chutí bych si přečetla pokračování a dávám 5 hvězdiček, tato kniha si to určitě zaslouží ..

19.05.2011 5 z 5

Dům u jezera Dům u jezera Kate Morton

Na doporučení a kladné ohlasy jsem se rozhodla, že si tuhle knížku taky musím přečíst. Ovšem velmi mne zklamala - bohužel jsem jí ani nedočetla, což já zásadně u knížek nedělám. Skončila jsem zhruba někde za druhou třetinou. Vůbec jsem za celou tu dobu nepochopila, o čem to bylo, dle mého názoru se tam nic nedělo, autorka stále jen popisovala nějaké věci, které s tím neměly nic společného, chvilkama jsem vůbec nevěděla, o čem čtu. Nemělo to žádný příběh, žádný děj .. je mi líto .. :-(

19.05.2011 2 z 5

Upálená zaživa Upálená zaživa Souad

Po přečtení této knihy musím říct, že jsem opravdu ráda, že můžu žít tak, jak žiju. Příběh je otřesný, mnohdy až k neuvěření. Je pravda, že chvilkami mi pár událostí přišlo trošku "přitažených za vlasy", ale zřejmě to bylo tím, že si vůbec něco takového v České republice nedokážeme představit. Knižku jsem přečetla za jedno volné odpoledne, určitě můžu všem doporučit! :-)

18.05.2011 4 z 5

Červené sárí Červené sárí Javier Moro

Od tohoto autora jsem četla nejdříve knihu "Indická princezna", která se mi opravdu moc líbila. Tak jsem si řekla, že když nedávno vydal další knihu, že bude taky tak skvělá. Musím ovšem říct, že mne tato knížka trošku zklamala. Na můj vkus byla zbytečně až moc obsáhlá a chvílemi jsem se tak trošku nudila, popř.se v tom ztrácela, nebo vůbec nevěděla, co čtu. Musím ovšem uznat, že příběh je krásný, zajímavý a nevšední a opravdu mne potom chytil za srdce a přála jsem Sonie, ať to zvládne :-) Takže knihu můžu určitě doporučit - všem těm, kdo mají rádi politiku, jsou milovníky Indie, apod. Určitě nelituji, že jsem si knihu koupila .. :-)

18.05.2011 4 z 5

Noci v Rodanthe Noci v Rodanthe Nicholas Sparks

Romány Nicholase Sparkse mám velmi ráda, ale tento mne bohužel moc neoslovil .. čekala bych něco více, trošku více děje, událostí a spádu ..

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Tahle knížka je jednoznačně nejlepší román (vydaný v poslední době), který jsem kdy četla .. naprosto skvělý příběh, skvěle napsané, smekám .. s filmem se to nedá v žádném případě srovnávat, ten se mi vůbec nelíbil .. ale knížce dávám 5 hvězdiček .. a to zaslouženě :-)

Talisman Talisman Nicholas Sparks

Romány Nicholase Sparkse mám celkem ráda - tento román je však trošku jiný .. ten konec je takový jakýsi nedomyšlený, moc rychle ukončený .. ale příběh je to zajímavý .. můžu doporučit :-)

16.05.2011 4 z 5

Báječné nakupování se sestrou Báječné nakupování se sestrou Sophie Kinsella (p)

Ze série shopaholiků možná nejslabší knížka .. ale i přesto se mi moc líbila..
Sophie Kinsella je moje oblíbená autorka, s chutí si přečtu všechny její knihy ..

16.05.2011 5 z 5

Dokážete udržet tajemství? Dokážete udržet tajemství? Sophie Kinsella (p)

Sophie Kinsella je má oblíbená spisovatelka a mám ráda všechny její knihy ..
Mimo sérii shopaholiků mi tato kniha přišla naprosto nejlepší, tak dlouho jsem se už u ničeho nenasmála ..
Všem můžu doporučit jako pohodovou četbu, nebudete zklamaní :-)

16.05.2011 5 z 5

Bohyně v domácnosti Bohyně v domácnosti Sophie Kinsella (p)

Sophie Kinsella je má oblíbená spisovatelka! :-)
Tato kniha se jí celkem povedla, můžu všem jedině doporučit, opravdu jsem se nasmála :-)
PS: Knihu jsem četla v práci při obědové pauze .. tak si kolegyně ze mne dělaly srandu, že když čtu místo oběda, tak určitě musím být tou bohyní v domácnosti :-)

16.05.2011 5 z 5

Báječné nakupování do kočárku Báječné nakupování do kočárku Sophie Kinsella (p)

Ze série shopaholiků nejlepší díl :-)
Sophie Kinsella je má oblíbená spisovatelka!
Všem doporučuji, pobavíte se :-)

16.05.2011 5 z 5

Báječný svět shopaholiků Báječný svět shopaholiků Sophie Kinsella (p)

Dala jsem na doporučení a přečetla si tuhle knihu! Opravdu jsem se zasmála, knihu jsem nemohla odložit ... :-) Můžu všem doporučit, skvělá relax knížka .. všem doporučuji! :-)
Jinak film jsem viděla, vůbec se mi nelíbil, kniha je tak 1000x lepší :-)

16.05.2011 5 z 5

Shopaholik za hranicemi Shopaholik za hranicemi Sophie Kinsella (p)

Knížky od Sophie Kinselly můžu všem doporučit všemi deseti! :-)
Super relax čtení, u kterého se určitě zasmějete! :-)

16.05.2011 5 z 5

V rytmu charlestonu V rytmu charlestonu Sophie Kinsella (p)

Sophie Kinsella je má oblíbená spisovatelka! Všechny knížky od ní jsou super! :-)
Tato knížka je možná o něčem trochu jiném než ty předešlé, ale stejně je skvělá a můžu jí všem doporučit! :-)

Gejša Gejša Arthur Golden

Opravdu velmi zajímavá kniha, která vás zavede do krásného Japonska ..
Všem můžu jedině doporučit ..

Desátý kruh Desátý kruh Jodi Picoult

Tato kniha se mi bohužel moc nelíbia .. námět a děj mne vůbec neoslovil .. a navíc se mi nelíbilo ani neustále přirovnávání s peklem .. bylo to takové zmatečné, to je můj názor .. ostatní knížky jsou jistě lepší ..

16.05.2011 3 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Velmi zajímavá kniha na nevšední téma .. opravdu vás zaujme, takže můžu doporučit .. :-)

Až na konec všech dní Až na konec všech dní Jodi Picoult

Zajímavá kniha .. opět nevšední téma .. ale jak je zde napsáno, ano, konec mne trochu zklamal a rozhodně bych to nečekala ..

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Zajímavý příběh na nevšední téma .. můžu určitě všem doporučit!!