Len2očka Len2očka komentáře u knih

Balada pro Emily Balada pro Emily Jarmila Stráníková

Knížka je tajemná a mě se styl ve třech časových rovinach moc líbil.Naše rodina si asi před 20 lety pronajala jednu chalupu na dovolenou,ovšem z důvodů nevysvětlitelnych jevů,jsme museli předčasně odjet,bylo to tak strašidelné,že v knize obdivuji všechny,kteří se nebáli a neutekli taky hned.

08.04.2024 4 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Knížku jsem nejen přečetla,ale knížka mě spolkla,a já v jejich útrobách byla semletá a tak neskonale smutná,ač víme,že toto se dělo,pořad člověk nechápe.Tuto knížku hodnotím velmi,velmi vysoko a děkuji paní autorce K.Lednické

23.03.2024 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Knížku si řadím mezi své TOP knížky,bude určitě tato rodinná sága moje oblíbená,první místo si u mě ovšem zatím drží trilogie od H.Šmahelové, Stíny...,Stopy.... a Hlasy mých otců.

03.03.2024 5 z 5

Jeřabinový dům Jeřabinový dům Marie Hajdová

Mě knížka potěšila,já jsem spokojená a děkuji autorce.

01.01.2024 4 z 5

Hezčí svět Hezčí svět Barbora Šťastná

Knížka se mi četla moc dobře,děj o životě jedné rodiny byl do poslední tečky zajímavý,prostě nenudil.

23.12.2023 4 z 5

Koho vypijou lišky Koho vypijou lišky Lidmila Kábrtová

Knížka mi nevadila jakou formou byla psána,ale závěrem vím,že už ji číst nebudu.

17.12.2023 2 z 5

Vražda v Mallowan Hall Vražda v Mallowan Hall Colleen Cambridge (p)

Obálka knížky je úplně nádherná,obsah knížky je poklidná klasická detektivka,kterou doporučuji přečíst,a nejen to,i jako dárek bude skvělá.

15.12.2023 4 z 5

Klekánice Klekánice Tereza Bartošová

Knížka se četla svižně,obsah zajímavý,závěru jsem se moc bála,ač jsem do poslední stránky doufala,ale......

17.11.2023 4 z 5

Mezi mlýnskými kameny Mezi mlýnskými kameny Milly Johnson

Knížka,která mě bavila moc,mám ráda takovéhle příběhy ze života rodin a tahle kniha se opravdu povedla.

03.11.2023 5 z 5

Pastvina zmizelých Pastvina zmizelých Václav Erben

Tak za mě super čtení a určitě vyhledám další díly s kapitánem Exnerem,takže se těším na setkání u dalšího případu.

09.10.2023 5 z 5

Slyšet jeleny zpívat Slyšet jeleny zpívat František Šmehlík

Suprové čtení a doporučuji svým blízkým čtenářům,co jsou naladění na stejné vlně jako já.

05.10.2023 5 z 5

Večírek s hořkým koncem Večírek s hořkým koncem Veronika Černucká

Knížka byla super,všechno bylo zamotané a propletené,postupně se vše vybarvuje,já si čtení užila náramně.

28.09.2023 5 z 5

Čas primadon Čas primadon Naďa Horáková

Moje další přečtená knížka z řady ,,zelených,,a byla poutavá,zajímavá,řadím si k těm lepším.

16.09.2023 4 z 5

Těla Těla Klára Vlasáková

Hodnotím podprůměrem,od všeho trošku naťuknuto a jakoby nedotaženo,začátek i konec jedna velká záhada,ale proč a k čemu?

03.09.2023 2 z 5

Prokleté kosti Prokleté kosti Bella Ellis (p)

Atmosféra knížky mě dokázala vtáhnout do tajemného připadu nalezených kostí roku 1845,bavilo mě to celé a obálka taky krásná,ta mě vlastně k této knížce dovedla.

28.08.2023 4 z 5

Kámen, nůžky, papír Kámen, nůžky, papír Alice Feeney

Děj knížky je povedený,to se jí musí nechat,ale formou,jakou je psaná(výroční dopisy),to mě osobně nebavilo.

11.08.2023 3 z 5

Přichází čas pomsty Přichází čas pomsty Veronika Černucká

Tak mě se knížka četla suprově,určitě si vyhledám a přečtu další knížky od této autorky.

07.08.2023 4 z 5

Sedm hrobů a jedna zima Sedm hrobů a jedna zima Christoffer Petersen

Posílám dál pomocí knihobudky.

29.07.2023 2 z 5

Neviditelná zranění Neviditelná zranění Věra Fojtová

Smutný,silný příběh,opět se mi děj knížky zažíral pod kůži, a dostal se,jak jinak.

24.07.2023 4 z 5

Malé ženy Malé ženy Louisa May Alcott

Knížka se mi četla dobře,prostě jsem se stala na pár večerů součástí jedné rodiny,a to takové rodiny,ve které mi bylo přes veškeré jejich úskalí přijemně.

11.07.2023 4 z 5