LadyAlena LadyAlena komentáře u knih

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Klasika, kterou nejde nemilovat :-)

05.04.2020 5 z 5

Kukačka Kukačka Karolina Limrová

Méně je někdy více. Musím ocenit nekomplikovanost příběhu, všichni jsou tam vesměs klaďáci a ti co byli záporní, tak to bylo z pochopitelných důvodů. Pohádka o princi na bílém koni, nikde žádné zhrzené exmilenky, žádné zlo číhající co druhý odstavec. Milé čtení, doporučuji, pokud si potřebujete odpočinout od komplikovaných dějů (právě jsem dočetla After serii a byla jsem po ní vyloženě rozladěná)

19.04.2020 5 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

Klasická erotická kniha, tato měla i poutavý příběh, takže pro čtenáře tohoto žánru ji doporučuji, mi se líbila moc :-)

08.06.2021 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Četla jsem dávněji a téhda to pro mě byla jízda, hltala jsem co se týkalo Christiana. Dneska to čtu podruhé a nechápu co mě na tom zaujalo. Ale protože musím hodnotit to první čtení, tak dávám plný počet, to že jsem zestárla a asi četla hromadu lepších knih je můj problém

Mrchožrout Mrchožrout Jack Heath

Perfektní kniha, vůbec jsem nečekala, že by mě mrchožrout mohl zaujmout jako postava, ale stalo se. Pak mě mrzel konec, kdy to "neklaplo" se vztahem. Moc jsem to postavě přála, aby měl normální život … doporučuji přečtení

02.04.2020 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Hodně povedená kniha, příběh nebyl slabý a nepřeskočila jsem ani jeden odstavec :-)

22.01.2021 5 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

2 měsíce jsem čekala v předprodeji a pak jsem ji přečetla za 1 den. Výborně napsaná kniha. Moc se těším na další autorčiny díla :-)

05.04.2020 5 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Bohužel jsem to nezvládla dočíst. Anotace je lepší než kniha.

04.04.2020 2 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Pan boxer mě moc nadchl, takže ano, plný počet a doporučuji přečtení :-)

03.04.2020 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

četla jsem dávněji a moc se mi líbila celá série

03.04.2020 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Četla jsem dávněji a byla jsem ze série unešená :-)

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

Perfektně napsané, knihu jsem zhltla a ještě nestrávila.

Hříchy Hollywoodu Hříchy Hollywoodu Alessandra Torre

Moc pěkná knížka, četla se sama

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Malpas nezklamala, čtivé, svižné, oddechovka :-)

Koruna osudu Koruna osudu Amo Jones

Tato kniha byla super, každá kapitola přinesla něco nového, pořád jsem byla ve fázi uvědomování si, vše zapadalo na své místo jako složitý francouzský cop zakončený růžovou mašličkou. Amo je fenomenální spisovatelka, její celé uchopení postav je tak brutální i laskavé zároveň. Miluje, nebo nenávidí, chtěla bych jí nahlédnout do hlavy, co se tam honí :-) Doufám, že bude Baronet dále vydávat její knihy a doufám, že to bude rychleji po sobě, ony potřebují jedna druhou, první kniha doslova propadla jen proto, že druhý díl přišel pozdě a nechal knihu viset ve vzduchoprázdnu otázek. A ten kdo o stylu Amo měl pochybnosti, ji po Koruně nenávisti patrně zavrhl, přitom ona si to nezaslouží :-)

12.02.2021 5 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Škoda, že je ta kniha tak krátká, závěr byl nečekaný. Třepu se na další díl :-)

24.01.2021 5 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Klasicky dobré zpracování, vtipné, sexy :-) ale nic víc, červená knihovna :-)

08.01.2021 5 z 5

Pád Pád Maya Banks

Toto téma mám moc ráda, takže odpustím vše co jiným vadí :-)

Chlad Chlad Maya Banks

Výborný díl, sexuální napětí jako hrom :-)

Chaos v míru Chaos v míru Amo Jones

Opět skvěle napsané, přečteno na jeden zátah. Jsem neskutečně ráda, že je tato knížka uzavřená a jen nahodila udičku na další díl. Takže to čekání bude snesitelné.

16.01.2022 5 z 5