Kwacenka123 Kwacenka123 komentáře u knih

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Kdysi jsem četla první díl a byla z něj nadšená. Teď jsem se k sérii vrátila a znova přečetla vše, jelikož už jsem přesně nevěděla co a kdo. A já jsem nadšená. Četla jsem vše jedním dechem a teď mi budou všichni chybět.

08.01.2022 5 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Mě se knížka líbila, pokud nečekate žádný extra napínavý děj, ale jen hezky napsanou oddechovku, tak budete spokojený. Samozřejmě jsem četla mnohem lepší knížky, proto o hvězdicku min, ale knížka mě opravdu neurazila ani se tam autorka v ničem zdlouhavě neplaca. Takže doporučuji :)

15.08.2021 4 z 5

Lži se mnou Lži se mnou Sabine Durrant

Uvažovala jsem zda 2 či 3 hvězdy, nakonec jsem zvolila 3 za závěr díla, protože ten se mi fakt líbil. Musím přiznat, že jsem v polovině chtěla knihu odložit, ale nakonec jsem se zacetla a jsem ráda, že jsem ji dočetla. Nečekala jsem vůbec, že to takhle dopadne.

27.07.2021 2 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Nemůžu říct, že to byla špatná knížka. Místy jsem se fakt i zasmála, ale mohlo to mít klidně o 100 stránek méně. Bylo to trochu moc zdlouhavé. Ale jinak hezky napsané.

21.07.2021 2 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Za mě velice poutavý příběh plný zvratů. Nemohla jsem se od toho odtrhnout, sice jsem tušila, kdo za tím je, ale stejně to bylo víc spletity než jsem si myslela. Moc hezká knížka, já osobně bych Teda vynechala poslední událost ohledně Anne, ale chápu že pro někoho to je zase nečekaný závěr.

12.07.2021 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Jsem moc ráda, že mě hodnocení nezklamalo. Celou dobu jsem si myslela, že vím, kdo byl vrahem a bohužel těsně vedle a jsem za to ráda. Moc hezky napsané. Každou stránkou se mě autorka snažila zmást tím, kdo je vrahem a to se jí fakt povedlo. Vše promyslene do písmena. Smekám

22.09.2020 5 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Na knížku jsem natrefila náhodou a kupodivu se mi četla hezky. Nemuzu říct, že bych z ní byla nějak odvařena, ale příběh to mělo zajímavy. Četla se hezky a sama

21.09.2020 3 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Za mě hezká oddechové knížka. Pěkně napsané a četla se skoro sama:)

08.09.2020 4 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Špatná knížka to není, ale znovu bych do ní nešla. Mám ráda autorky styl psaní, ale tohle úplně nebylo to pravé.

24.08.2020 3 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Hezky napsané. Četla se sama, ale znovu bych ji do ruky asi nevzala. Mám ráda autorky styl psaní. Člověk u jejich knih musí počítat s tím, že je tam spousty postav a příběhů,ktere se nějakým způsobem protínají. Zatím jsem od aurotky četla 3 knihy a u všech to bylo stejne.

12.08.2020 3 z 5

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Krásné napsané

03.07.2020 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Četla se jedním dechem. Za mě úžasná knížka.

03.07.2020 5 z 5