Kukicka Kukicka komentáře u knih

Také klišé! Také klišé! Vanda Kys (p)

Zde budu velmi strucna. Pribeh se mi nelibil a kniha me celkove moc nebavila. Pritom autorky styl psani a vyjadrovani mi vyhovuje...

17.09.2019 1 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Sedim tu a klikam 2 hvezdy, 3 hvezdy, 2 hvezdy. V prvni rade musim rict, ze jsem od knihy cekala neco uplne jineho, hlavne kdyz byla zarazena do sekce Erotika, ktera zde byla spise okrajove, alespon z meho pohledu a resila se hlavne kriminalni zapletka. Obcas mi vadil slovnik a vyjadrovani, hlavne v zacatcich knihy. Kniha nejak neohromi, ale vylozene hruza to take nebyla. Hlavni hrdinove nemaji klasicky vztah, jak jsem u vetsiny knih zvykla. Prijde mi, jak kdyz spolu porad bojuji. V soudni sini, v rozhovorech i v posteli, ale ne skadlive, nybrz doopravdy

08.09.2019 2 z 5

Nebezpečná hra Nebezpečná hra Julie Garwood

Tak toto byla neskutecna nuda. 70% knihy se nedelo vubec nic jak v kriminalni zapletce, tak v romanticke casti. Na kriminalky nejsem zadny odbornik, ale padouch mi byl jasny, hned jak se objevil na scene a romanticka stranka slabota. Vztah nebyl vubec propracovany. Na to jak ma kniha vysoke hodnoceni, za me velke zklamani.

06.09.2019 1 z 5

Jako ve filmu Jako ve filmu Kelly Oram

Ted jsem malinko v rozpacich, kdyz vidim ostatni hodnoceni a komentare, protoze za me byla kniha takova nemastna neslana. Bylo to ctive, trojcata super, hlavni hrdinove sympaticky, ale pribeh me nejak zvlast neoslovil, nebylo to pro me vubec chytlave a ten konec trochu tlaceni na pilu :-D

26.05.2019 3 z 5

Ak mi dovolíš Ak mi dovolíš Hana Repová

Jsem z knihy trochu rozcarovana. Vubec netusim, kdo Michael je a o co mu vlastne jde, ale to knize asi dodava kouzlo. Kniha je krasne napsana. Postavy jsou sympaticke a pekne popsane, vse pusobi verohodne a jdu se hned pustit do druheho dilu

20.05.2019 5 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Byla to hezka knizka. Jelikoz jsem predtim cetla jiz knihu od Kasie West - P.S. Mam ta rada, tak uz se nekonal takovy ten WOW efekt. Knihy mi prijdou v zakladu hodne podobne

01.05.2019 4 z 5

Obsidián - Nie sú ako my... Obsidián - Nie sú ako my... Jennifer L. Armentrout

Autorku mam rada, ale toto tema me moc neoslovilo. Za me 2,5 *. Zvazuji jestli se vubec poustet do dalsich dilu. Urcite bych to nezaradila do sekce Pro zeny, spise Deti a mladez

25.04.2019 3 z 5

Iskrenie Iskrenie Samantha Young

Spis je to jen takova povidka. 150 stran, takze behem chvilky to mate prectene. Neurazi, ale ani nenadchne. Nema to moc extra zapletku, jen se clovek podiva do zakulisi manzelstvi po 10 letech

03.03.2019 2 z 5

Pre ňu všetko Pre ňu všetko Alexa Riley

Na jednu stranu, která ženská netouží po bohatém, krásném chlapovi, který touží jen po ní, ale na druhou stranu Oz byl psychopat a čeho je moc, toho je příliš...

26.01.2019 2 z 5

Láska na ľade Láska na ľade Rachel Gibson

Kniha by si rozhodne zaslouzila poutavejsi obalku. Nebyt toho preslazeneho konce, tak dam hvezdicek i 5. Uz jsem si v posledni dobe rikala, ze jsem asi narocny ctenar, protoze mi nic tak uplne nesedlo, ale tady to fungovalo. Libil se mi pribeh, bylo to ctive, melo to vtip, jiskru, sedeli mi hlavni hrdinove. Ve svem zanru to ma vse, co od knihy ocekavam, takze muzu doporucit

24.01.2019 4 z 5

Věř mi Věř mi Kylie Scott

Ani nevim kolik bych mela dat hvezdicek. Kniha byla ctiva, pribeh taky hezky, ale neco mi na knize nesedelo. Konec byl nedomysleny a celkove mam takovy rozpacity pocit

17.10.2018

Vampýrská akademie (komplet) Vampýrská akademie (komplet) Richelle Mead

Bohuzel musim rict, ze po tak vysokem hodnoceni jsem cekala neco vic. Saga je opravdu spise pro nactilete... Jelikoz jsem ale zvedava, jak to dopadne s Jill, Adrianem a Sydney, tak si asi nekdy prectu i Pokrevni pouta, ale uz do toho nepujdu tak s velkym ocekavanim

25.08.2018 3 z 5

Žár Žár Maya Banks

Možná kdybych knihu četla jako první a ne poslední, tak by se mi líbila, ale takhle jsem to v polovině zabalila a i když to dělám málokdy, tak opravdu už nemám chuť to dočíst. Pořád stejné popisy a už mě to nudilo. Přečetla jsem si konec, abych to měla uzavřené a myslím, že po pár dnech se mi celá trilogie vykouří z hlavy. Doporučuji vybrat si jen jeden díl a ten přečíst, pak čtenář nebude zklamaný, pokud ho baví tento žánr, ale jako celek to nedoporučuji

09.07.2018

Pád Pád Maya Banks

Mě se to líbilo... Hodně komentářů to srovnává s Padesáti odstíny, ale mě to přišlo lepší. Mělo to děj, erotické scény byly mnohem lépe popsané a hlavně kniha nebyla roztahaná do tří dílů

05.07.2018 4 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Prvni polovina se mi libila moc, nekolikrat jsem se i zasmala a v napeti jsem cekala na uzdraveni a jak bude probihat jiskreni a namlovani a ono nic. Hned Miluji te, stehovani a presne stejny konec uz jsem videla pred lety v nejakem filmu

16.05.2018 3 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Asi jsem po prvním a zvláště druhém díle, což byla jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla, měla velká očekávání a ta bohužel nebyla tak úplně naplněna... Kniha měla spoustu krásných momentů, ale nebylo to pro mě takové to wow. Určitě si ale celou sérii někdy přečtu znovu

11.04.2018 4 z 5

Krajina mlčania Krajina mlčania Tessa Afshar

Knihu jsem dostala jako dárek. Sama bych si ji nevybrala. Mám ráda knížky u kterých se odreaguji, vtáhnou mě do děje a zapomenu na starosti běžných dní. Tato knika je určitě silná a věřím, že si najde své příznivce. Jak se řiká, není důležité, zda je zážitek dobrý nebo špatný, hlavně, že je silný. Hlavní hrdinku od začátku do konce potkávala jedna pohroma za druhou. Osobně mi přišla i dosti hloupá, jak neustále vše chtěla zvládat sama a opakovaně odmítala pomoc svého snoubence. Konec byl pro mě trochu scifi, ale to je otázka víry. Z knihy jsem si odnesla, že když je víra, je zřejmě možné cokoli. Další tituli od této autorky si asi nepřečtu, ale člověk nikdy nemá řikat nikdy ☺️ Hvězdičky udělovat nebudu, protože kdybych dala jednu, bylo by to hanobení autorky a to si nezaslouží, kniha nebyla vlastně ani průměrná a 4 ani 5 hvězdiček dát nemůžu, protože by to poukazovalo, že se mi kniha líbila, což není vlastně pravda

16.03.2018

V objatí nepriateľa V objatí nepriateľa Emily D. Beňová (p)

Lepší než první díl v tom smyslu, že autorka si zřejmě uvědomila, že kopírovala trochu moc, tak ubrala, ale v některých případech jsem se musela smát, že to bylo až jaksi okaté

28.01.2018 3 z 5

V objatí gentlemana V objatí gentlemana Emily D. Beňová (p)

To jako vážně!!! Nejsem si jistá jestli spisovatel, který ze 70% knihu okopíruje by se měl nazývat spisovatelem. Ta jedna hvězdička není za to, že by byla kniha špatně napsaná, ale za to, že už jsem ten příběh a v mnoha případech i ty stejná slova a fráze jednou četla

26.01.2018 1 z 5