Láska na ľade přehled

Láska na ľade
https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/104721/bmid_laska-na-lade-nAf-104721.jpg 4 41 41

Chinooks Hockey Team série

2. díl

Športová reportérka Jane je mladá žena bez záväzkov žijúca rušným veľkomestským životom. Píše o zápasoch hokejového mužstva seattleských Chinookov. Zameriava sa predovšetkým na ich brankára, ťažkého frajera Luca Martineaua. Luc sa netají averziou k bulvárnym novinárom. Rázna Jane sa však jeho správaním nedá znechutiť.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ,

See Jane Score , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Láska na ľade. Přihlašte se a napište ho.

Sixtínka
02.01.2024 4 z 5

Romantická oddychovka.

Knihomolka97
10.09.2021 3 z 5

Knihy o hokeji(stech) mám moc ráda, takže mě i tato jednohubka nemohla minout. Nebyla špatná, ale čekala jsem víc. Děj mi přišel až moc jednoduchý. Jane byla sympatická a líbila se mi její houževnatost. Luc mi taky sedl. Oblíbila jsem si i Lucovu sestru Marii.
Na odpočinek je kniha určitě ideální, navíc slovenština mě baví, přečtení v žádném případě nelituju.
3,5⭐/5⭐

Kudík
16.01.2020 4 z 5

Velká škoda, že ze série "Chinooks Hockey Team" jsem narazila jen na tento díl. Jane se mi vážně líbila, hlavně v situacích, kdy sama čelila hokejovému týmu, a to nejen v šatně, ale i při šipkách. :) Začátek knihy je vtipný, ale poté se jedná již o romantickou limonádu, což je docela škoda. Z dějové linky drzá novinářka vs. hokejisti mohlo být i víc, ale i tak oddychové čtení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Láska na ľade v seznamech

Rachel Gibson
americká, 1961
2008  76%Sex, lži a rande přes internet
2001  72%To musí být láska!
2008  75%Řekni mi pravdu
2010  81%Láska na ľade