kubakubikula kubakubikula komentáře u knih

1984 1984 George Orwell (p)

Tady snad ani netřeba komentovat.

10.10.2021 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Svět, který je v knize vykreslený, je znepokojující. Je to fajn zamyšlení,jestli k tomuhle opravdu chceme jako lidstvo dospět.

Ale...
Ach ten příběh, skoro celou dobu se tam nic nedělo. Vše bylo předvídatelné a ve výsledku nejsem moc nadšená.
Kdybych už doma neměla druhý díl,tak se po něm ani shánět nebudu.

22.02.2021 3 z 5

Už dlouho jsem se takhle u knihy nezasmála. Samozřejmě že je to přehnané a nadnesené, ale je to prostě dobře napsané. Je to knížka na jedno odpoledne, snadno se čte, člověk si z toho nic moc nevezme a brzy na to zapomene, ale i tak splnila očekávání.

10.03.2021 5 z 5

Knihu jsem zvladla za necelych 24h, je zajimava a kupodivu i ctiva - vzhledem k tomu ze je psana jako scenar. kdyby byla psana jako pribeh/roman, byla by mnohem poutavejsi. Napad velmi dobry, skoda jen ze jako divadelni hra, nemuze zachazet do podrobnosti a vice zatahovat ctenare do deje...

21.11.2016 4 z 5

Balada o ptácích a hadech Balada o ptácích a hadech Suzanne Collins

Kniha se čte velice dobře, děj příjemně plynul a konec mě dost překvapil, takhle jsem to teda nečekala. Každopádně si jdu znovu přečíst HG, abych si určité věci doplnila a podívala se na ně novýma očima.

04.01.2021 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Knížka se mi moc líbila, neměla jsem velká očekávání, ale přečetla jsem ji za jeden den. Jen ten úplný konec mě tak nějak zamrzel :-/

02.10.2019 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Naprosto skvělá kniha,musim si ji přečíst znovu,abych si všechno utridila... Zatim jsem byla s autorkou nad míru spokojená

02.03.2018 5 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Přišlo mi to podobné jako knihy od Penelope Bloom, to kdyby někdo hledal tip na podobné čtení.
Kniha byla čtivá, místy vtipná, ale většinou přitažená za vlasy. Děj byl naprosto předvídatelný a Ryan mi přišel jako úplnej vůl. Ale odsejpalo to a bylo to nenáročné čtení, což se mi na dovolené při hlídání dětí náramně hodilo.

06.07.2022 4 z 5

Srdcové eso Srdcové eso Lisette Allen

Červená knihovna, víc erotiky, děj jednoduchý a předvídatelný. Naprosto splnila očekávání.

27.05.2022 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Naprosto splnila očekávání, prostě červená knihovna.

15.08.2021 5 z 5

Na chalupě s moderním fotrem Na chalupě s moderním fotrem Dominik Landsman

Ze všech asi nejslabší, ale i tak se mi líbila. I když u ostatních jsem se smála mnohem víc.

05.05.2021 3 z 5

Velké problémy v malém Vietnamu Velké problémy v malém Vietnamu František Kotleta (p)

Chvíli trvalo, než se to rozjelo. Ale pak to byl nářez.

20.03.2021 4 z 5

Nemova říše Nemova říše J. M. Troska (p)

Čte se dobře,rychle to odsejpá, ale vcelku se tam nic moc nedělo, uvidíme co další díl. Na tu dobu,kdy to autor psal, je to naprosto neuvěřitelné.

18.01.2020 5 z 5

Vidořád Vidořád Samantha Shannon

rozhodne skvele, nevim, ktera byla lepsi, jestli Kosticas nebo Vidorad, ale jsem toho pribehu tak plna, ze ani po nekolika dnech od precteni nemuzu zacit cist nic jineho...kazdopadne citim to, co vzdycky, kdyz zacnu cist neco, co jeste nema vydane pokracovani, ocekavani, nedockavost a trochu nastvani, ze jsem se zas pustila do nedopsaneho pribehu :-)
at tak ci onak, obe knihy mohu jen doporucit

03.02.2017 5 z 5

Páni mají radši Sukuby Páni mají radši Sukuby Jill Myles

Fantasy červená knihovna, to asi vystihuje naprosto vše - děj jednoduchý, konec předvídatelný, ale své to splnilo.
Prostě oddechové čtení na jedno nebo dvě odpoledne.

29.04.2021 5 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Smrtka mě moc nechytla, ale když už jsem tu měla druhý díl, tak jsem ho přečetla. Že to bude ještě horší, mě ale nenapadlo.
Takže dávám 3* za vybudovaný svět, za systém a vykreslení lidstva. Nic se tam nedělo, až snad posledních 100 stran bylo zajímavých.
Jsem zklamaná, třetí díl už číst určitě nebudu.

02.03.2021 3 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Erotický román s kapkou fantasy- to asi může spoustě čtenářek vadit. Kniha splnila očekávání, četla se dobře a rychle.

24.01.2021 5 z 5

Město v oblacích Město v oblacích Kristýna Sněgoňová

Měla jsem trochu problém se stylem psaní, ale pak jsem si zvykla. Postupně se děj rozjel a konec překvapil.

23.01.2021 4 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Čte se dobře, je to taková jednohubka. První díl byl ale lepší.

15.10.2020 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Rychlovka na jedno odpoledne, nenadchne ani neurazí.
Dočtu sérii, když jí mám doma, ale znovu už číst nebudu.

15.10.2020 4 z 5