Krivas Krivas komentáře u knih

Vnější tma Vnější tma Cormac McCarthy

Dlouho jsem větší smutek nečetl. Ale jako vždy je svělý

VELKÉ - TĚŽKÉ - SILNÉ - KRÁSNÉ

Kouzelná skříňka pro Gwendy Kouzelná skříňka pro Gwendy Stephen King

Krásné počtení...

25.11.2019 5 z 5

Outsider Outsider Stephen King

Napínavé, má to spád, skvělá atmosféra, krátké kapitoly.
King je prostě výborný vypravěč. Opravdu jsem si to užil

25.11.2019 5 z 5

Městečko Pines Městečko Pines Blake Crouch

Přečtěte si to...

03.02.2019 5 z 5

Osamělá holubice Osamělá holubice Larry McMurtry

NEJ...

12.12.2018 5 z 5

Půl krále Půl krále Joe Abercrombie

Vůbec není potřeba cokoliv řešit... Joe Abercrombie je prostě špička. Vždy po něm sáhnu, když si chci prostě užít.

22.10.2018 5 z 5

Děvčátko, rozdělej ohníček Děvčátko, rozdělej ohníček Martin Šmaus

Naprosto skvěle napsaná kniha - Magnesia Litera 2006

26.06.2018 5 z 5

Letopisy Vukogvazdské družiny – svazek třetí Letopisy Vukogvazdské družiny – svazek třetí Jan Kravčík

Velmi pěkná nevšední série. Je hezké se zde na chvilku uklidit od všedních věcí :-)

23.05.2018 5 z 5

Letopisy Vukogvazdské družiny – svazek druhý Letopisy Vukogvazdské družiny – svazek druhý Jan Kravčík

23.05.2018 5 z 5

Letopisy Vukogvazdské družiny – svazek prvý Letopisy Vukogvazdské družiny – svazek prvý Jan Kravčík

23.05.2018 5 z 5

Letopisy Vukogvazdské družiny – svazek čtvrtý Letopisy Vukogvazdské družiny – svazek čtvrtý Jan Kravčík

Město zrcadel Město zrcadel Justin Cronin

Celá série stojí za pozornost - za přečtení - za krásně strávený čas. Opravdu kvalitní literatura - bylo tam téměř všechno. Velmi doporučuji

12.11.2017 5 z 5

Dvanáctka Dvanáctka Justin Cronin

Skvělé pokračování prvního dílu - hned jdu do třetího. Rozhodně tato série patří k tomu lepšímu co jsem poslední dobou přečetl.

01.11.2017 5 z 5

Yorrân I: Poutník Yorrân I: Poutník Jan Dobšenský

Doporučuji prostudovat - obsáhlé, pečlivé a pěkné. Najdete zde: mapy, rejstříky názvů - slovníky, historii a zvyky jednotlivých zemí - národů a opravdu krásné ilustrace. Odkaz: http://www.yorran.cz/clanky/pribeh/yorran-1---poutnik/

25.01.2016 5 z 5