Yorrân I: Poutník

Yorrân I: Poutník

Knižní vydání - obsahuje 1. a 2. ebook Poutník 1 a 2. Vědma se k němu sklonila a řekla: " Netušíš, chlapče, kolik jsi toho změnil už svou pouhou přítomností a co ještě všechno změníš. Čeká tě dlouhá pouť plná vzestupů a pádů, ale vždy se zvedneš, protože to je tvým údělem. Zpočátku budeš bloudit netuše, co vlastně hled...celý text

Knižní vydání - obsahuje 1. a 2. ebook Poutník 1 a 2.
Vědma se k němu sklonila a řekla: " Netušíš, chlapče, kolik jsi toho změnil už svou pouhou přítomností a co ještě všechno změníš. Čeká tě dlouhá pouť plná vzestupů a pádů, ale vždy se zvedneš, protože to je tvým údělem. Zpočátku budeš bloudit netuše, co vlastně hledáš.
Tvá cesta začne, až přijmeš jméno, které odemkne bránu tvého osudu. Uvidíš kraje, které neviděl žádný smrtelník, kam až sahá paměť zdejších lidí. Setkáš se s démony i bohy. Tvé oči uvidí věci tak neuvěřitelné, že je tvoji současníci odmítnou přijmout.
Budeš často sám, neboť údělem výjimečných je bořit svět představ obyčejných lidí. Bude to dlouhá a strastiplná pouť, která skončí, až daleko pod severní hvězdou najdeš svou minulost. Dojdeš-li však do jejího konce, věř, že zvěsti o tvých činech vstoupí do legend..."

Tato kniha se svým obsahem rovná dvěma e-bookům, které vyšly pod názvem Poutník 1 a Poutník 2 - poznámka autora. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/26_/260466/yorr-n-poutnik-260466.jpg 4.78

Yorrân (1.)

Romány, Literatura česká, Fantasy
Vydáno:, vlastním nákladem
Více informací...

dada108

Velmi zvláštní kniha, půjčila mi ji sousedka, obal knihy mně trochu odrazoval..každý má jiný vkus. Nicméně jak se říká nesuď knihu podle obálky :) krásný spletitý fantasy příběh, autor píše velmi podrobně, takže můžete zapomenout na rychlo čtení a je nutná pozornost při čtení. Jen mně mrzí, že knihu nevlastním (nejsem fanoušek e-knih), doufám, že ji nějak seženu a rozhodně se těším na druhý díl :)

Overdead

Ohromne veľké dielo - toto ma napadne keď počujem slovo Yorran. Táto kniha je obrovská, obsiahla, detailná - nádherná. Zo začiatku trochu vystraší spŕška mien a názvov, ale časom si na to človek zvykne. Očakávajte viacej dejových liniek, zaujímavé postavy, nádherné prostredie s detailnými mapami a ilustráciami, bohatú históriu sveta a veľa dobrodružstva. Čo by niekomu mohlo trochu vadiť je, že hlavný hrdina je osudom vyvolený, takže všetko zvládne a v podstate všetko sa mu podarí. Na záver poviem len to, že Yorran - Poutník nie je uzavreté dielo, ale len začiatok obrovskej ságy.

Alma-Nacida
12.07.2016

Klobouk dolů před propracovaným světem a spoustou postav, ve kterých jsem ale měla poněkud problém se zorientovat. Těším se na 2. díl. :-)

michal0103
08.07.2016

Zpočátku mě trochu vyděsila přehršle jmen a názvů. Autor mě hodil do vody a málem jsem se v tom utopil. Časem jsem však byl, jak doma a hltal jsem tu knihy řádek po řádku. Je výborně napsaná. Postavy jsou, jako z reálného světa a neni problém se s některými velíce rychle ztotožnit což na knihách tohoto typu miluji. Doufám, že další díl přijde brzo, nemůzu se dočkat co nás čeká dál....

KatnissLavender
10.06.2016

Velmi zvláštní a povedený příběh! Chvíli trvalo, než si mě získal, ale potom jsem se téměř nemohla odtrhnout! Autor má skvělý styl psaní, výbornou slovní zásobu a jeho postavy jsou inteligentní, což je jev, na můj vkus, velmi málo vídaný... Knihu bych úplně neřadila do klasického žánru fantasy, pro mě to byl spíš výjimečný, historický, dobrodružný příběh s prvky fantasy. A už teď se moc těším na další díl!!!

alexvera
10.03.2016

Velice obsáhlý a krásný fantasy příběh, který se nezaměřuje jen na jednu hlavní postavu ale hned na několik. Zatím můžu napsat jen to, že jsem knihu dnes dočetla a rozhodně nelituji investice do vydání v pevné "sběratelské" vazbě. Nezvyklý formát knihy mimo úžasného příběhu skrývá i několik krásných ilustrací a doprovodných map.

Krivas
25.01.2016

Doporučuji prostudovat - obsáhlé, pečlivé a pěkné. Najdete zde: mapy, rejstříky názvů - slovníky, historii a zvyky jednotlivých zemí - národů a opravdu krásné ilustrace. Odkaz: http://www.yorran.cz/clanky/pribeh/yorran-1---poutnik/