Kristy78 Kristy78 komentáře u knih

Andílek Andílek Lucinda Berry

Čtivé. Ale téma poněkud děsivé, co se dětí týká...

04.04.2022 3 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Svižné, nápadité, šílené, více dějových linek, které se ke konci zrychlovaly. Parádní detektivka.

30.06.2021 4 z 5

Křížová palba Křížová palba Štěpán Kopřiva

Svižná detektivka plná vtipných komentářů "svérázného" policisty.

07.06.2021 4 z 5

Nabarvené ptáče Nabarvené ptáče Jerzy Kosiński

Neuvěřitelná kniha. Jsem ráda, že jsem četla, ale film rozhodně vidět nepotřebuji. Už takhle to bylo poměrně drsné.

08.09.2020 3 z 5

Ano, Stoletý stařík neměl chybu, bylo to něco nového. Ale i stojednaletý je zábavný, čtivý a opět se dostaneme do všech koutů naší planety a setkáme se s pohlaváry různých států. Milé, pohodové,...

08.05.2019 4 z 5

Vražda Rogera Ackroyda Vražda Rogera Ackroyda Agatha Christie

Po životopisu A.Christie jsem sáhla i po detektivce - a musím říct, že to byla velmi čtivá a dobře napsaná. I když jsem vlastně viděla televizní předlohu, tak jsem stejně netušila, kdo je vrahem :)

12.03.2019 4 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Dalši vyřešený případ. Harry Hole opět vedl vyšetřování svým svérázným způsobem. Teším se na další příběh :)

12.12.2018 4 z 5

Italské prázdniny Italské prázdniny Jan Werich

Příjemné čtení, krásná čeština, milý humor :) Zahřálo na duši v nynějších chladných dnech :)

21.11.2018 4 z 5

Marina Marina Carlos Ruiz Zafón

Hned v prvním odstavci byl znát rukopis R.Zafóna. Velmi čtivý, poutavý příběh z Barcelony. Jen trochu více strašidelné, zejména při večerním čtení :) Díky za společné čtení, P. :)

29.10.2018 5 z 5

Po putování do Jeruzaléma jsem vyrazila se Zibim do Nepálu a Číny. Opět pohodové čtení plné trefných hlášek, díky kterým mě tyto cestopisy baví číst. Možná bych brala méně básniček. Ale jinak fajn kniha se spoustou místních reálií a nahlédnutí do života běžných lidí.

24.08.2018 4 z 5

Otec prasátek Otec prasátek Terry Pratchett

Zábavná pohádka pro dospělé. Po letech mé druhé setkání s Terry Pratchettem. A určitě ne poslední.

19.03.2018 5 z 5

Christina Christina Stephen King

Nevím, jestli to byl nejlepší nápad nechat se nalákat na tuto knihu jen kvůli tomu, že se hlavní postava jmenuje jako já ;) Díky mé představivosti jsem občas trochu bála, aby na mě moje Fabia ročník 2017 nezaútočila ;) Takže další část čtenářské výzvy splněna, ale stálo to trochu úsilí. Úplná oddechovka to tedy není!

08.03.2018 3 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Velmi napínavé, přečteno jedním dechem.

07.03.2024 4 z 5

To To Stephen King

Trochu rozvláčné, ale rychle střídání děje na konci už bylo fajn.

06.04.2023 4 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Čtivá, trochu psychilogická kniha se zajímavým vyústěním.

17.01.2023 5 z 5

Máš mě v krvi Máš mě v krvi Elizabeth Norebäck

Napínavé, přečetla jsem jedním dechem.

06.12.2022 5 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Čtivá kniha na dlouhé zimní večery, není potřeba nad ničím moc přemýšlet.

19.01.2022 3 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Čtivé, i když nevím, jestli jsem to nehltala proto, abych se už konečně dozvěděla, jak to všechno skončí. Na mě až moc divoká zápletka a moc kombinací, ale fajn čtení. Fascinuje mě, jak tohle dokáže spisovat vymyslet ;)

23.10.2021 4 z 5

Co jsem to proboha udělal? Co jsem to proboha udělal? Robert Fulghum

Milé čtení, příběhy obyčejného života, úžasná zamyšlení jak brát život z té opačné stránky.

27.08.2021 4 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Čtivé, chytlavé, zajímavý nápad s dopisy, který knihu odlišil od jiných románů pro mladé, možná moc happy end, ale dojemný. Spousta námětů k zamyšlení o sobě samém, jak působíme na venek, co bychom měli sdělit našim nejbližším,...

15.02.2021 4 z 5