Křížová palba přehled

Křížová palba https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423672/bmid_krizova-palba-Fmt-423672.jpg 5 313 313

Rychlopalba série

< 2. díl

Policie by měla pomáhat lidem. To je asi ta nejhorší rada, kterou se můžete coby policajt řídit. Protože když se pokusíte pro někoho bokem něco udělat, zkratky mezi byrokratickými předpisy a paragrafy vás rychle zavedou na nejistou půdu problematických skutků a pochybných protislužeb. A než se stačíte vzpamatovat, zjistíte, že okolo vás mizí lidi a že je asi někdo vraždí – a že do role hlavního podezřelého nejlíp pasujete vy. A najednou jste až po krk v páchnoucím močále špatných rozhodnutí, všude kolem vás se to mlátí, střílí a řežou se prsty a vy jenom šlapete kalnou vodu, bojujete o přežití a kolem uší vám sviští ohrožení ze všech směrů. A z křížové palby vyvázne jen málokdo bez úhony.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Křížová palba. Přihlašte se a napište ho.

John6900
02.04.2024 5 z 5

Vtipné, akční a super čitelné. Co víc si přát. Vše už tu bylo psáno a já se také těším na další díl.

Aleš.R
01.04.2024 5 z 5

Že by autor oproti prvnímu dílu ubral? Spíš si já pomalu začínám zvykat na jeho styl a tuhle kovbojku s četníkem, co má vyjadřovací schopnosti lepší než Simona Peková, jsem si sakra užil.

alca-212
20.03.2024 5 z 5

V prvním dílu mě sem tam vyrušila nějaká ta hláška, tady ve druhém nic takového nenastalo. To drsné a za mě i vtipné vyjadřování k hlavnímu hrdinovi prostě patří :-). Celé se to dobře četlo, já jsem spokojená.
Ráda bych si přečetla i další díl, tak doufám, že se pan spisovatel ještě pochlapí :-).

Knižní novinky (45. týden)

03.11.2019

Kniha Křížová palba v seznamech