koki.veru koki.veru komentáře u knih

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Velmi hezká kniha, ale jen tento první díl :) Druhý díl byl o něco horší, a třetí díl mě tedy jednoznačně zklamal :(

04.02.2014 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Třetí díl mě velmi zklamal...První díl byl suprovej, druhý díl o něco méně a třetí díl jednoznačně nejhorší :(

04.02.2014 3 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Nádherná knížka, která mě naprosto pohltila. Měla jsem i slzy na krajíčku. Jednoznačně pět hvězdiček :)

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Asi nejlepší knížka od Sparkse co jsem zatím četla. Zvlášť mně překvapilo, že je i tato knížka zfilmovaná a je to jeden z mála případů, kde je knížka i film úžasný.

Talisman Talisman Nicholas Sparks

Úžasný příběh, který jsem měla přečtený během dvou dnů. Navíc je úžasný, že každá kapitola je vyprávěna z jiného pohledu hlavních hrdinů. Prostě nádhera :)

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Jak knížka tak film jsou úžasný. Je to první knížka, kterou jsem od Nicholase Sparkse četla, a rozhodně ne poslední :)

Drž se Drž se Harlan Coben

Zajímavá knížka. Ze začátku jsem netušila, jak spolu můžou příběhy jednotlivých lidí souviset, ale průběžně se to začalo rozmotávat a musím říct, že jsem byla velmi překvapená. Povedená knížka se zajímavými zápletkami a poměrně šťastným koncem.

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Kniha s Lincolnem a Amélií. Opět zajímavá zápletka a nečekaný děj :)

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

První díl s Lincolnem a Amélií. Jak kniha, tak i film s Angelinou byli úžasný.

Rozbité okno Rozbité okno Jeffery Deaver

Kniha opět s Lincolnem, která podle mě ale nebyla tak dobrá jako ostatní knihy. Trošku mě odradilo prostředí knihy - počítače a informace.

04.02.2014 3 z 5

Kříže u cesty Kříže u cesty Jeffery Deaver

Krásná knížka se zajímavou zápletkou :)

Kamenná opice Kamenná opice Jeffery Deaver

Kniha s Lincolnem a Amélií, a děj v čínské čtvrti. Postava Ducha naprosto nádherně popsána.

Iluze Iluze Jeffery Deaver

Opět kniha s Lincolnem a Amélií. Navíc zabroušení do světa kouzel a iluzí. Zajímavá zápletka.

Moje děvče Sunday Moje děvče Sunday Mary Higgins Clark

Kniha obsahuje čtyři příběhy, kde jsou hlavními postavami bývalý prezident a jeho manželka. Každý z příběhů obsahuje nějakou zápletku. Podle mě průměrná, možná dokonce i podprůměrná kniha.

04.02.2014 4 z 5

Temné noci Temné noci Nora Roberts

Velmi zajímavé dva příběhy o dvou sestrách. Druhý příběh se mi tedy líbil víc, byl napínavější se zajímavější zápletkou.

Spojeni osudem Spojeni osudem Nora Roberts

Druhý díl úžasné trilogie o třech "bratřích" a třech ženách, které se snaží zachránit městečko Hollow před zlým démonem. Druhý díl je především o Foxovi a Layle, kteří se do sebe zamilují a společně s ostatními bojují proti zlu.

Sedmé znamení Sedmé znamení Nora Roberts

Úžasná knížka, plná napětí, strachu, záhad, ale i lásky a přátelství. Je to první díl z trilogie knížek o městečku, ve kterém každých sedm let dojde k týdnu plnému katastrof. Cal, potomek zakladatele města, spolu se spisovatelkou Quinn, která chce psát o této záhadě, se díky tomu dají dohromady, a společně s dalšími čtyřmi přáteli čelí nebezpečí, které se rychle blíží.

Klíč vědění Klíč vědění Nora Roberts

Prostě a jednoduše úžasné. Knížky jsem přečetla během pár dní a prožívala je spolu s hlavními hrdinkami. Docela mě to pohltilo. Bylo zde vše, co má správná knížka obsahovat - láska, štěstí, nenávist, odvaha, atd...Jednoznačně pět hvězdiček

Klíč světla Klíč světla Nora Roberts

Klíč odvahy Klíč odvahy Nora Roberts