knihomolkaJani knihomolkaJani komentáře u knih

Hra s ohněm Hra s ohněm L. J. Shen

Z tohoto příběhu jsem velmi nadšená! Určitě se řadí mezi nejlepší autorčiny knihy! Jsem ráda, že se zde příběh vyvíjel postupně. Rovněž chválím velmi propracované životní příběhy obou hlavních hrdinů...

13.04.2022 5 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Jen těžko se mi s touto sérií loučí. Elle psát prostě umí. Najdete zde velmi hezký romantický příběh u kterého se budete usmívat, ale i nepochopitelně kroutit hlavou. Příběh přečtete jedním dechem! DOPORUČUJI!

15.03.2022 5 z 5

Ano, pane řediteli Ano, pane řediteli Lucie Srňánková

MILUJU! To je slovo, které tuto knihu vystihuje. Miluju prostředí, erotické scény, hlavní postavy i zápletku.
Všechno v této knize je přesně tam, kde má být. Já se nejprve bála, aby to nebyla jen "okecávačka", ale nakonec mi tu stránky ještě chybí.
V příběhu mi zůstalo asi pár otazníčků a začátek byl možná až moc urychlený, ale potom začala chemie pracovat a vše bylo dokonalé!
I zápletka je částečně předvídatelná, ale nečteme žádné krimi, nýbrž erotickou knihu, u které to očekáváme.
Celá kniha se odehrává na našem území, ale nemusíte se toho nijak bát (já se trochu bála, mám ráda takové trochu neznámé světy), je tam max 4x zmíněná Praha a Česko, jako takové, tam není nijak násilně tlačeno..
Užila jsem si každou stránku a doufám, že se brzy dočkáme další knihy! Lucie Srňánková má velmi sympatický styl psaní a umí postavám vdechnout život a vložit jim do úst ta správná slova.

Knihu vám doporučuji, určitě si jí zamilujete, stejně jako já!
Za knihu autorce moc děkuji! a tím mě i popostrčila k tomu, abych si tak krásný příběh přečetla co nejdříve.

22.11.2022 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

OPRAVDU SKVĚLÁ KNIHA.
Čte se jedním dechem, originální nápad, ale nepřestane Vás překvapovat. Obě dvě postavy jsou moc hezky a vykreslené. Já si užívala každou stránku a Vy budete určitě také! Čekala jsem sice, že to bude více o práci au-pair, ale i tak to bylo opravdu super. Moc se těším na další díly!
DOPORUČUJI!!!

27.09.2021 5 z 5

Rty s příchutí vína Rty s příchutí vína Aleš Novotný

Tato kniha mě opravdu velmi mile překvapila. Asi jsem před čtením měla lehce obavy, jelikož do této doby se autor zaměřoval na žánr krimi/thriller a toto je opravdu skok.. Ovšem zhostil se toho opravdu parádně. Ani erotické scény nejsou vůbec špatné, naopak se mi zdají velmi dobré!
Plusové body kniha získává i na pěkně popsaném prostředí a za zajímavé mezilidské vztahy.

"Věřila jsem, že lidé jsou v jádru srdce dobří, že se rodí s neposkvrněnou duší."
Hlavní hrdinka Elena je zajímavá postava se zajímavým koníčkem, při prosazování názorů jsem jí opravdu fandila.
A Nikolas? Ten mě překvapil, hodně (ale v dobrém slova smyslu). Možná to je i tím, že knihu napsal muž, ale jsou zde dost podrobně popsané silné mužské emoce, konečně to není žádný drsňák, ale prostě jen člověk..

Kniha je velmi útlá, ale i tak obsahuje velmi závažná témata a asi ukazuje hodně reálného života. Najdete zde například LGBT+ komunitu, feminismus, sexismus..
"Bylo snadné strefovat se do jejich orientace, do toho nejcitlivějšího místa v jejich duši."

I přes všechnu chválu mi ale příběh přijde lehce nedotažený, romantická linka je slabší (ale erotika je tu dobrá a tak akorát), vyvstává mi zde pár otazníků ohledně děje a vlastně si nejsem jistá, zda počáteční vzplanutí může vydržet déle...
Pokud měla kniha pouze za cíl ukázat na jisté problematiky, zvládla to bravurně.
"Věděla jsem, že vás někdo může nade vše milovat, ale zároveň vám neskonale ubližovat..."

Knihu jsem četla v rámci spolupráce s nakladatelstvím.

31.08.2023 4 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Přidávám se k názoru, že to je opravdu skvělé zakončení celé série.
Tento příběh byl pro mě nejvíce emotivní, nejde jen o smrt dětí, ale o celkové pozadí událostí... To co lidé dokážou udělat a kolik lidských životů tím zmařit.. Nejednou mi ukápla slza a trnula jsem děsem.
Výborně vymyšlená zápletka, část mě dost překvapila..
Jsem ráda, že tímto dílem série končí a autorka to nepřekombinovala..

26.04.2023 5 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Velmi hezká romantická kniha, kterou bych doporučovala spíše mladším čtenářům. Dočkáte se zde přátelství, romantiky a lásky, ale i lehké a nečekané zápletky. Jako odpočinková kniha ideální..

12.02.2023 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Úžasný a velmi dobře promyšlený thriller z temnějšího prostředí! Kniha je napínavá a nejde odložit!
Z počátku se může zdát, že je příběh překombinován a něco nedává smysl, ovšem nakonec to vše zapadne dohromady.

Určitě se pustím i do dalších dílů.

"Nějaký filozof prohlásil, že to nejtemnější místo, na kterém žijete, se navěky vryje do vaší duše, a vy na ně budete vzpomínat se zvláštně pokřivenou něhou."

07.02.2023 5 z 5

Král Král Devney Perry

Knize nemám co vyčíst! Příběh, prostředí i postavy jsou vymyšlené dokonale. Najdete zde tajemství, nebezpečí, ale i lásku, oporu a přátelství.
Autorka píše opravdu velmi čtivě, ať se jedná o erotické scény (najdete jich zde tak akorát), tak scény akční. Zápletka pro mě byla částečně předvídatelná, ale na příběhu to vůbec neubralo.
Ocenit musím i to, že je psaná z obou pohledů, a proto Vám zde různé názory nebudou chybět.
Kniha je ukončená k částečné spokojenosti, ale i tak, že si Vás autorka zaháčkuje na druhý díl.
DOPORUČUJI!

09.05.2022 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Nádherný romantický příběh! U knihy jsem se nasmála, ale uronila jsem i slzu a srdce mi bušilo jako splašené. Najdete zde lásku, pochopení, rodinné vztahy, ale i kousek reálného života. Mohu doporučit všem romantickým duším.

19.12.2021 5 z 5

Pilot playboy Pilot playboy Vi Keeland

Opět velice pěkná romantika, počátek byl na mě trochu moc narychlo, ale jako celek hodnotím knihu velice kladně. Obzvláště musím vyzdvihnout Cartera, ten Vám prostě přiroste k srdíčku. Na povrchu "holkař", ale v jádru je to úžasný člověk. Celou knihu mě nepřestával překvapovat!
Jako romantickou oddechovku mohu doporučit.

27.09.2021 4 z 5

Já, Smrt Já, Smrt Aleš Novotný

Thriller není můj hlavní žánr, ale já jsem byla opravdu velmi spokojená. Pokud máte chuť na YA thriller u autora Aleše Novotného určitě zbystřete! Klobouk dolu za tak zajímavě vymyšlený příběh, člověka až mrazí!

Kompletní recenzi najdete na mém Instagramu

03.10.2022 5 z 5

Prokletý rok Prokletý rok Kim Liggett

Tuto knihu jsem opravdu dlouho odkládala, protože jsem se velmi bála zpracování. Byla to ale chyba. Příběh mě vtáhl a už nepustil! Hlavní hrdinka si mě okamžitě omotala kolem prstu a já si její bojovnost velmi oblíbila.
Na některých místech mi tedy pukalo srdce a nemohla jsem autorce odpustit, jak se příběh vyvíjí. Ale jednoduše to tak muselo být. Jen ten konec? Je tolik možností, co se vlastně stalo....
Pokud nad knihou ještě váháte, určitě si jí přečtěte!!

27.02.2022 5 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Tento příběh je jedním slovem úžasný! Nechybí mu nic. Je zde milá pomalá romantika, ale určitě se nebudete nudit.

30.06.2021 5 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Penelope Ward

Já osobně jsem z knihy nadšená! Dle mého názoru kniha dosáhla svých standardů, jakých jsme od autorky Penelope Ward zvyklé. Příběh je milý, a rychle ubíhá. Ke konci mě příběh opravdu překvapil, očekávala jsem děj lehce jinak.
Ale opět ÚŽASNÝ příběh! DOPORUČUJI

18.06.2021 5 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Začátek pro mě byl trochu nuda, ale poté se to rozjelo a já se nemohla odtrhnout. Příběhu jsem se trochu bála, ale celá kniha je opravdu moc příjemné překvapení.

I přestože víte jak to bude a jen lehce Vás tam něco překvapí, knihu si užijete! ❤

10.03.2021 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Tak tohle byl opravdu silný příběh, začátek a konec jsem doslova probrečela. Jak zde již bylo zmíněno, zápletka by mohla být více rozvinuta - čtenář chce být trochu napínán.

Kniha jako celek je dobře napsaná, přečtete jí jedním dechem!

07.03.2021 5 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Autorky opět nezklamaly. Příběh je zajímavý a má opravdu nápad. Moc hezky napsané, do hlavních hrdinů se dokážete skvěle vcítit.
Myslela jsem, že mě autorky domácím mazlíčkem už nepřekvapí, ale opět mě vyvedly z omylu.. :D

10.02.2021 5 z 5

Graysonův slib Graysonův slib Mia Sheridan

Tak tohle byla jízda. Je to úžasná kniha, plná zajímavého děje. U mě se střídaly emoce jak na houpačce, chvilku jsem se usmívala jak měsíček na hnoji a po pár stránkách neudržela slzy. DOPORUČUJI - určitě nebudete litovat!

26.12.2020 5 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Tato kniha byla od P. Ward pojata trochu jinak. První část (před 10 lety) byla dle mého názoru v něčem trochu uspěchaná. Ovšem druhá část byla skvělá. Líbí se mi, že se autorka nevyhýbá ani trochu těžším tématům, které mohou nečekaně potkat kohokoli. I když je kniha předvídatelná, jako celek je velice pěkně zpracovaná. Doporučuji!

08.12.2020 5 z 5