Knihomolka10 Knihomolka10 komentáře u knih

Loď mezi hvězdami Loď mezi hvězdami Beth Revis

Nápad skvělý, ale ve finálním provedení nic moc. Nemohla jsem se v příběhu a na lodi zorientovat. V první polovině knihy se tam toho moc nedělo a skoro jsem knihu odložila. Pak se děj trošku rozjel a docela jsem se chytla. Ale pořád jsem se v některých částech ztrácela. Dávám tři hvězdičky a druhý díl si přečtu, protože jsem zvědavá zda loď Universium doletí do cíle nebo ne.

07.08.2018 3 z 5

Svítání Svítání Virginia Cleo Andrews

Zvláštní knížka. Knihu jsem si koupila, protože mě zaujala její anotace, ale pak jsem začala číst a musela jsem přemáhat, abych knihu vůbec dočetla. Knížka se sice nečte špatně, ale děj mi přišel zvláštní. Další díly mě nelákají.

05.08.2018 2 z 5

Léto, jak má být Léto, jak má být Jen Calonita

Krásná letní oddechovka. Takový americký tábor bych si nechala líbit. Harper byla nejdříve hrozně protivná, ale postupně jsem si ji docela oblíbila. Knížku jsem měla přečtenou za dva dny a určitě se k ní někdy vrátím. Byla jsem ráda, že se v knize objevily postavy z Léta na táboře, protože to je rovněž skvělá odpočinková kniha.

04.08.2018 4 z 5

Marie Terezie - záhady a mystéria Marie Terezie - záhady a mystéria Vladimír Liška

Kniha mě velice zklamala. Čekala jsem nějaké mystické události, které se odehrály na vídeňském dvoře. Bohužel to byla kniha pouze o faktech, které se učí ve škole. A byl to pouze sled informací, které nebyly žádnou novinkou. Kniha mě nebavila, protože podle názvu jsem čekala úplně něco jiného.

03.08.2018 1 z 5

Niky Niky Zuzana Ryšavá

Skvělá oddechovka. Souhlasím s tím, že v některých částech byla vidět inspirace Amerikou, ale co. Kniha byla i přesto pěkná. Doporučuji všem, kteří si chtějí oddechnout.

02.08.2018 4 z 5

Mrazivý oheň Mrazivý oheň Amanda Hocking

Kniha byla pěkná a to jak obálkou tak i děj se podle anotace zdál naprosto výborný. Ale chybělo mi tam trochu akce. Kniha je neuvěřitelně čtivá a autorka má skvělý styl psaní. Doma už mám i druhý díl a doufám, že děj se někam posune a bude mít větší spád.

02.08.2018 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Úžasná série, čtu ji už po několikáté a některé události čtu stále se zatajeným dechem. A k tomu ty krásné obálky, které dělají parádu v každé knihovně. Knihu určitě doporučuji všem, kteří se rádi ponoří do světa ''princezen", kde samozřejmě nechybí ani
ten nejkrásnější princ.

28.07.2018 5 z 5

Synové Marie Terezie Synové Marie Terezie Friedrich Weissensteiner

Pěkná kniha a spoustu dalších zajímavých informací ze života synů Marie Terezie. Nejvíce se mi líbila část ze života Leopolda II.

27.07.2018 3 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Konečně jsem se i já dostala k této skvělé knížce. Kniha je výborně napsaná a dobře se čte. Dlouho mi trvalo než jsem se odhodlala si ji přečíst a teď jsem moc ráda, že jsem po ní v knihovně sáhla. Knize jsem dala čtyři hvězdičky a určitě si přečtu další díly, které mě doufám ještě více překvapí a vtáhnou do děje.

24.07.2018 4 z 5

Divoká píseň Divoká píseň Victoria Schwab

Opravdu zajímavá knížka. Chvíli mi trvalo než jsem se začetla a měla jsem pocit, že knihu nedočtu. Vůbec jsem se nemohla v příběhu zorientovat, ale snažila jsem se číst dál. Po sto stranách se vše v příběhu začalo vyjasňovat a já musela číst dál a dál, abych věděla jak to dopadne. A konec byl opravdu hodně dobrý. I přesto, že jsem se na začátku nemohla začíst, se mi kniha líbila. Dávám čtyři hvězdičky a nemůžu se dočkat až si přečtu Temný duet.

23.07.2018 4 z 5

Přímo do srdce Přímo do srdce Bill Condon

Dost zvláštní knížka a řekla bych, že je celkem o ničem. Kniha je zaměřena na život trochu jiné rodiny a novinářskou praxi hlavní hrdinky. Rozhodně nečekejte romantiku, ta se v knize skoro vůbec nevyskytuje, ačkoli anotace k tomu vyloženě odkazuje a nabízí se to i při pohledu na obálku knihy. Kapitoly byly krátké až jsem se divila, že jedna kapitola má dvě stránky. Knížka nemá nějak extra velkou zápletku a je to spíše o každodenním životě zvláštní rodiny. Knize jsem dala pouze dvě hvězdičky. Nebavila mě a s největší pravděpodobností si ji znovu nepřečtu.

23.07.2018 2 z 5