kleria - Komentáře

Taťána a AlexandrTaťána a AlexandrP. Simons

Bože bože to bylo skvělý. Druhého dílu jsem se trochu bála, že už to nebude ono. Ano je to jiný než Měděný jezdec, ale i tak je to prostě užasná kniha. Zabývá se především Alexandra a jeho minulosti.. Někomu to možná může přijít nudné, ale mě ne, já jsem ráda že jsem se o něm mohla dozvědět víc. Jako první díl je to velmi emotivní, silný a krásný příběh, který nejde skoro vůbec odložit!!! I zde se mi drali do očí slzy a já tuhle knihu miluju. Konec tu zde byl pro mě krásný a příběh mi přišel dost uzavřený, takže u teď mám pocit, že ten třetí díl bude asi trochu zbytečný, ale moc ráda si ho přečtu.. Vřele doporučuji všem, přečtěte si to!! :)

23.07.2014

Život jedna báseňŽivot jedna báseňC. Hoover

Došla mi slova.. DOKONALOST. :) Tohle bude rozhodně jedna z nejlepších knih co jsem letos přečetla!! :)
Možná je to tím, že jsem jí četla teď kdy bych se měla podobným knihám spíš vyhýbat, ale je to vážně skvělá kniha, která dokáže i překvapit. PŘEČTĚTE SI TO ! :)

02.08.2015

Hvězdy nám nepřályHvězdy nám nepřályJ. Green

Nemám slov... Kniha mě dostala a je to jedna z nejlepších knih co jsem letos přečetla (nečetla jsem ji ani den), tohle by jsi měl podle mě přečíst každý, všem ji doporučuji!!

15.06.2014

Harry Potter a Kámen mudrcůHarry Potter a Kámen mudrcůJ. K. Rowling

Moje nejoblíbenější kniha(y) a i když jí budu číst po pátý tak mě asi nikdy nezklame :).

ChaosChaosR. Ward

Pro mě byl tenhle díl mnohem lepší než první. Ze začátku jsem byla trošku šokovaná změnou hlavních postav, ale časem jsem si na to zvykla a příběh mě uchvátil. Taky jsem byla ráda, že tam není tolik sprostých slov jako v předešlé knize a nebylo tam tolik toho smutku :). Druhý díl můžu jenom doporučit ;).

06.06.2013

Spoutáni magiíSpoutáni magiíR. Mead

Tento díl mě dostal. Od začátku tam bylo plno akce a napětí a to se mi na knížkách strašně líbí. Richelle Mead je skvělá spisovatelka víc k tomu nemusím dodávat :). Pro mě byl, ale zatím nejlepší díl třetí, sice byl na mě moc smutný, ale i tak uvidíme jestli poslední díl stačí překonat třetí díl, zatím to na to moc nevypadá :D.

10.06.2013

Dračí oči: ČarodějkaDračí oči: ČarodějkaK. Hlaváčková

Moc pěkná knížka :). Čekala jsem teda třeba u téhle knížky trošku víc složitější děj, ale byla to spíš oddechovka na dvě odpoledne :)), tím se taky dosvědčuje to že i přesto že to není nejtenčí kniha tak se četla neuvěřitelně rychle. Na knížce mě rozčiloval, jako asi skoro každého věk Eleny, v tomhle věku prostě nemohla dělat to co dělala, další věc co mi trochu vadila byla ta, že mnoha lidem to trochu připomínalo Eragona, což já jsem ho nečetla, takže mi to ani tím pádem nepřišlo podobné :D. Jinak mě se knížka moc líbila. Fantasy knížku jsem nečetla už celkem dlouho a přitom je mám ráda, díky ním úplně zapomenu to co se děje v běžném v životě a plně se vždycky soustředím jenom na knihu! :) Za sebe vám můžu jenom knížku doporučit!!! :)
PS: Nevíte někdo jestli bude mít tahle kniha pokračování????

19.04.2014

AsylumAsylumM. Roux

Já jsem asi prostě divná :D, ale mě se to líbilo moc a to jsem od knihy očekávání měla. Doslova horor to není, ale když jsem to včera v noci četla tak díky těm fotkám jsem strach vážně měla. Čtivá kniha plná napětí. Za sebe vám knihu můžu doporučit. Věřím, že je to asi spíš pro mladší, ale já knihu hodnotím 5 hvězdičkami a moc se těším na druhý díl :)).

28.08.2014

Losing itLosing itC. Carmack

Bože já chci pokračování! :D Tahle knížka byla úžasná. Je sice pravda, že plno podobných je na světě už spousta, a všechny jsou si svým způsobem podobné, ale i tak je pořád čteme, protože nás tyhle příběhy baví a tak to platí i u mě, pro tyhle knihu budu mít asi vždy slabost. Když jsem si poprvé četla anotaci, věděla jsem že se mi to bude líbit a vůbec jsem neřešila, že je to jen další romantický příběh.
Já mám poslední dobou trochu problém s přečtením jakékoliv knížky a tahle mě po dlouhé době vtáhla tolik, že jsem ji přečetla ani ne za dva dny. Opravdu jsem si tuhle knihu oblíbila a všem jí jen kdo mají tenhle žánr doporučuji!!! :)

21.02.2015

Dítě číslo 44Dítě číslo 44T. R. Smith

Tak nakonec se mi to hodně líbilo :). Především konec byl vážně skvělý a překvapující a proto jsem knize i musela dát nakonec 5 hvězdiček. VŠEM KNIHU MŮŽU JENOM DOPORUČIT!! :)

17.08.2015

Zlatá lilieZlatá lilieR. Mead

Úžasná kniha :), nejhorší byl ten konec :/ protože teď musím čekat takovou dobu na třetí díl, je to strašný :D. Je taky pravda že ve VA jsem Sydney moc nemusela, ale teď jsem si jí oblíbila. Jinak mi ve druhým díle mi chyběla Rose :/ :)).

07.03.2013

Stínem políbenáStínem políbenáR. Mead

Strašně chci vědět jak to všechno dopadne. Ten konec mě děsí ještě teď, jinak pro mě nejlepší díl zatím.. ;). DOPORUČUJU.

30.05.2013

Zombie blondýnyZombie blondýnyJ. Brian

Vážně úžasná kniha, jak tak koukám mnozím se nelíbí, ale mě bavila a byla pro čtivá skoro od začátku až do konce ;).

17.06.2013

Stmívání - Grafický román 2. dílStmívání - Grafický román 2. dílS. Meyer

Hodně povedený :), mohly by vyjít i ostatní díly ;).

07.07.2013

Životy, které jsme ztratiliŽivoty, které jsme ztratiliM. Crewe

Wow to bylo úžasné, oproti jedničce to bylo úplně něco jiného, ale strašně se mi to líbilo :D. A ten konec, byl snad otevřenější než u prvního dílu, teď jenom doufat že u nás vyjde třetí díl co nejdřív, jinak se asi zblázním :). DOPORUČUJU!! :)

16.11.2013

Zlodějka knihZlodějka knihM. Zusak

Když vemu že knížka měla tolik stránek, tak jsem si myslela že se tam stane toho víc, myslím tím třeba víc napínavější nebo tak :). Ale i tak tato knížka měla něco do sebe a mě se strašně líbila. Ještě pořád nad ní musím přemýšlet a změnila mi trošku pohled na tu dobu. Opravdu obdivuju autora, nějak totiž nemůžu pochopit jak to mohl napsat Australan, ale fakt super je to :). Konec jsem špatně rozdýchávala, ale autor se to pak závěrem snažil uzavřít dobře. Takže já jsem toho názoru že jsem ráda tak jak to skončila.. ale i tak se to ze začátku hůř rozdýchává. :) Knížku strašně moc doporučuji!! :)

04.01.2014

Chlapec na dřevěné bedněChlapec na dřevěné bedněL. Leyson

Wow, tak takhle mě kniha snad ještě nikdy nerozsekala. Opravdu silný příběh. Tuhle knihu by jsi měl přečíst každý kdo v té době nežil a uvědomit, že to vůbec nebylo lehké, hlavně pro Židy během druhé světové války. Nejhorší pak je když se uvědomíte, že tato kniha je skutečná a že se to doopravdy stalo.. mě akorát běhá mráz po zádech a na tuhle knihu budu určitě teď pár dní myslet. Knížku jsem právě teď dočetla a když tohle píšu tak nemůžu pomalu ani psát, protože jsem z knihy vážně mimo a radši už nebudu nic psát, určitě to pak nebude dávat ani smysl!!! Knížku strašně moc doporučuju přečíst..

26.01.2014

Setkání s duchemSetkání s duchemS. Kade

Na knížku jsem se hodně těšila a doufala jsem, že mě nezklame. Je to hodně zajímavý příběh, z kterého jsem ze začátku měla zvláštní pocity a nějak moc mi knížka nesedla. Postupem času se to ale zlepšilo a knížka se mi začala více líbit a rozhodně bych si co nejdříve chtěla přečíst pokračovaní. Tahle knížka si 4 hvězdičky zaslouží a jsem zvědavá co se bude dít dál :). Za sebe vám knihu DOPORUČUJI!! :)

18.05.2014

Zůstaň se mnouZůstaň se mnouG. Forman

Skvělá, krásná knížka která stojí za přečtení. Jen ten konec mě naštval, protože potřebuju druhý díl!! :D

22.06.2014

Amy a Roger: Na cestěAmy a Roger: Na cestěM. Matson

Nádherná knížka, která mi chybí už teď. Vážně na tuhle knihu se bude skvěle vzpomínat a ráda bych tohle klidně podnikla i já :D. Knížka byla čtivá a četla se mi rychle. Líbilo se mi skvělé doplnění playlistů, různé fotky a celkově kniha je nádherně graficky zpracovaná. Není to úplně klasická romantická knížka, protože té je tam jenom špetka. Někomu může tato kniha přijít možná nudná, protože přeci jen v knížce se to zas tolik moc nestane, je to jen takový příběh ze života, ale mě to nevadilo a kniha se mi vážně moc líbila. Konec sice skončil otevřeně, ale na druhou stranu mi to vůbec nevadí, můžeme si aspoň sami domyslet jak to vlastně bylo dál. Pokud hledáte nějakou nenárčnou oddechovku, tak vám doporučuji tuto knihu :)).

16.08.2014

Polibek pro AnnuPolibek pro AnnuS. Perkins

Dokonalá knížka!! :) Opravdu jsem nečekala že až tolik by se mi to mohlo líbit. Příběh je naprosto nádherný a úplně jsem se do něho zamilovala a i do postav. S Annou jsem dokonce jednu část i dost soucítila a úplně mě to dostalo. Co se mi, ale na knížce nejvíc líbilo bylo prostředí. Paříž byla v knížce popisovaná dokonale a já se tam prostě jednou musím podívat :D. A ten konec? Krásný, jsem s ním nadmíru spokojená a strašně bych chtěla vědět jak to bude vlastně dál :). Všem vřele doporučuji! :)

23.08.2014

ÚtěkÚtěkS. Jordan

Další díl této série se mi rozhodně líbil, ale jsem z něho i tak trochu zmatená. Četlo se to velmi rychle, bylo to napínavé a akční po celou dobu. Od začátku jsem fandila Willovi, ale najednou bych spíš chtěla aby si vybrala Cassiana, kterého jsem ze začátku vůbec nemusela. Jsem opravdu zvědavá koho si nakonec vybere. Konec byl dost otevřený, takže jsem ráda, že se hned můžu pustit do dalšího dílu. Všem tuhle sérii doporučuji!! :)

18.10.2014

Pohádkový zločinPohádkový zločinK. Kuhn

Moc pěkná knížka, škoda jen, že byla tak krátká :D

12.10.2013

Růžový hotelRůžový hotelA. Stothard

Velmi čtivá knížka, určitě doporučuji :D.

05.01.2013

První rudá kapkaPrvní rudá kapkaJ. Frost

Krásný děj, od začátku to bylo o něčem. Někdy jsou knížky dobrý až od poloviny, ale tohle bylo super, doporučuji :).

06.01.2013

Nick a Norah - Až do ochraptěníNick a Norah - Až do ochraptěníR. Cohn

Knížka na jeden zátah, Přečetla jsem jí za jeden den. Pěkný příběh :).

06.01.2013

Zpověď jednoho děvčeteZpověď jednoho děvčeteA. Hulová

Do této knížky jsem se zamilovala a doufám že se k ní ještě někdy vrátím :D.

07.01.2013

Únos čtvrté princeznyÚnos čtvrté princeznyJ. Golding

Super kniha, co jinýho dodat :).

Bílý tesákBílý tesákJ. London

Úžasná kniha, doporučuji si ji přečíst :).

09.01.2013

Někde jindeNěkde jindeG. Zevin

Super knížka, přečetla jsem jí během jednoho večera, doporučuji. :)

30.01.2013

Vzkříšena za úsvituVzkříšena za úsvituC. C. Hunter (pseudonym)

Prostě a jednoduše nádherná knížka víc snad k tomu nemusím dodávat. Jsem ráda, že se tam toho vyřešilo mnohem víc než v prvním díle a už se strašně těším na další a další díly. Jenom mi vadilo, že tam není skoro žádný napětí, ale to je spíš maličkost. Knížka se čte jinak úplně samo. Můžu jenom doporučit.

04.05.2013

Modrá krevModrá krevM. d. l. Cruz

Tuhle knihu jsem ani nevěděla jestli budu číst, obálka mě moc nezaujala a různé komentáře na tuhle knížku byly smíšené, a proto jsem nevěděla jestli ji číst a nebo spíše ne. Každopádně jsem se do ní pustila a s údivem jsem ji přečetla za dva dny. Knížka byla pro mě ze začátku dost zmatená, protože styl psaní nepatří mezi mé oblíbené. Každopádně jí musím hodnotit dost kladně. Nejvíc se mi na téhle knize líbila takzvaná míchanice upíři, trošičku historie, moderní doba a detektivka. Jinak vůbec nevím jestli bych jí dočetla :D. Určitě budu pokračovat další knížkou a myslím si že o stojí za přečtení.

07.05.2013

Poslední oběťPoslední oběťR. Mead

Wow :). A už bych nemusela nic psát. Takový napětí, to jsem zažila naposledy ve třetím díle ;). Pro mě druhý nejlepší díl z celé série. Hodně líto mi bylo Adriana, ale tak to mělo být. Ani ne za půl roku do začnu číst znovu, je to těžký když už to končí, chtěla bych pokračování, ale to už by bylo asi o ničem ;). DOPORUČUJU.

12.06.2013

Spojení krveSpojení krveN. Perry (pseudonym)

Tak tahle kniha na mé emoce dopadla velice. Poprvé mi u knihy ukápla slza a to se mi ještě nikdy nestalo. No jinak se mi kniha celkem líbila jenom posledníma 100 stránkami jsem trošku zaskočená ještě teď. Zas taková kravina mi to nepřišla, protože mě knihy o upírech tolik nevadí. Nejvíc mi na knize vadily dvě věci: 1) bylo tam pár nevyřešenejch věcí, ale je to autorčina prvotina takže to trochu chápu jinak doufám, že od této autorky by mohli být v budoucnu i lepší knížky. 2) V anotaci moc nechápu tuhle větu: OTEC JI ZAČNE UČIT ANGLIČTINU!! Přitom z otcem se setká v knížce až v polovině knížce. Pak mě napadlo že by to mohli být otec Flor, Garyho a Thomase (normálně to jejich otec nebyl - a teď doufám že tahle věta není spoiler). A přijdeme že 500 stránek je u téhle knihy trošku zbytečně zdlouhavý, i když já tlusté knihy miluju :D. Knihu potom co se tam všechno událo, rozhodně nechystám číst znovu (možná časem si to rozmyslím). Taky je to myslím první kniha, která na mě zanechala hrozně divný pocit a vůbec si to neumím vysvětlit. Myslím si, že to stojí za přečtení.

20.05.2013

Vampýrská akademieVampýrská akademieR. Mead

Kniha se mi líbila moc, sice to je takový začátek, ale já musela dát 5 hvězdiček. Tahle série určitě stojí za přečtení ;).

30.05.2013

Krvavý slibKrvavý slibR. Mead

Další super díl, ale pro mě patří mezi slabší knihu z téhle série. Konec byl super to jo, ale mě kniha nebavila tolik jako předešlé díly. Já vím je to asi zvláštní, já si nemůžu pomoct no.. Proto taky dávám jenom čtyři hvězdičky. Pro mě byl zatím nejlepší třetí díl.. No uvidím co bude dál :DD.

02.06.2013

NekonečnostNekonečnostR. Ward

Třetí díl byl pro mě asi z trilogie nejslabší a pro mě tento díl byl i trošičku zbytečný. Přišlo mi to místa super a někdy zas moc zdlouhavý. Podle mě chtěla autorka doplnit třetí knihu do trilogie, ale mohlo to být lepší. Z téhle trilogie byl pro mě nejlepší díl druhý, i když jsem mu nedala 5 hvězdiček, pro mě si to nezaslouží žádná kniha z téhle trilogie. Každý ale hodnotí knihy jinak :). Tento díl už nemůžu tolik doporučit jako druhý.

07.06.2013

Vampýrská akademie - KOMPLETVampýrská akademie - KOMPLETR. Mead

Nejlepší série co jsem kdy četla :))) K tomu se nemusí nic víc dodávat. DOPORUČUJI PŘEČÍST!!!!!!!

16.06.2013

Radleyovi – Upíři odvedleRadleyovi – Upíři odvedleM. Haig

Mě se kniha celkem líbila, byla to taková jiná upířina, než kterou čtu. Knihu beru jako takovou oddychovku na léto. Pro mě to bylo přijemné čtení a kniha byla čtivá od začátku do konce a kupodivu jsem ji četla docela dost rychle. Kdo nečetl tak ať si tuto knihu přečte, stojí za přečtení ;).

17.07.2013

DrakieDrakieS. Jordan

Já si nemůžu pomoct, ale tohle byla fakt úžasná knížka, vím že si tato kniha nezaslouží 5 hvězdiček, ale já jsem nemohla dát míň už jenom kvůli tý obálce (jedna z obálek které se mi nejvíc líbí), na další dva díly se moc těším a jsem zvědavá jak to všechno skončí ;).
Willa jsem si oblíbila fakt moc a doufám že se si Jacinda vybere jeho :DD.
Kdo nečetl můžu tuto knihu jenom doporučit!!!!!

20.07.2013

1 2 3 4 5 >