kleria kleria komentáře u knih

Zatímco jsi spala Zatímco jsi spala Kathryn Croft

Dokonalá zápletka, s nečekaným závěrem.
První půlku knihy jsem se neuměla pořádně začíst, ale zbytek jsem přečetla jedním dechem, vrah se u mě střídal každou chvilku až mě konec překvapil. Líbilo se mi jak autorka konec pořádně vysvětlila a nebylo to nic ukvapeného.
Určitě doporučuji přečíst.

19.10.2021 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Detektivky moc nečtu, ale tato mě mile překvapila. Čtivá od začátku do konce, celou dobu netušíte kdo to mohl být, napínavé, chvílemi i fakt děsivé čtení, ale konec mě trošku zklamal, až moc rychle vyřešený případ, škoda... proto hvězdička dolů...
Ale moc ráda si přečtu od autorky její další knihy.

22.09.2021 4 z 5

Tvůj perfektní rok Tvůj perfektní rok Charlotte Lucas

Pěkná oddechová knížka, ale konec mě trošku zklamal. Celou dobu šla knížka krásně pozvolna a pomalu a konec na mě byl až moc zbytečně rychlý. Byla to trochu škoda.
Nebyl to špatný příběh, ale četla jsem už i lepší knihy.

30.05.2018 3 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

I když jsem si myslela, že tahle knížka už nebude moc pro mě, tak jsem se velice zmýlila. Pro mě je to jedna z nejlepších knih, kterou jsem držela v rukách. Ano je to pohádka, hodně věcí je sice nepravděpodobné, že by se tak stali, ale samotný příběh?
Prostě wau a podle mě je úplně jedno jak je to nereálné. Kniha se četla jedním dechem a knížku jsem přečetla během jednoho dne. Příběh mě upoutal natolik, že jsem pomalu zapomněla na realitu a to se mi skoro vůbec nestavá.
Knížku vřele doporučuju. Je to skvělá oddechová knížka.
Už se nemůžu dočkat až si přečtu druhý díl ♥.

30.05.2018 5 z 5

Bezpečný přístav Bezpečný přístav Nicholas Sparks

Za mě je to slabší kniha od Sparkse, ale i tak je to velmi hezký příběh.. :) Nic náročného, a všem můžu knihu jenom doporučit :).

22.08.2015 4 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Tak nakonec se mi to hodně líbilo :). Především konec byl vážně skvělý a překvapující a proto jsem knize i musela dát nakonec 5 hvězdiček. VŠEM KNIHU MŮŽU JENOM DOPORUČIT!! :)

17.08.2015 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Došla mi slova.. DOKONALOST. :) Tohle bude rozhodně jedna z nejlepších knih co jsem letos přečetla!! :)
Možná je to tím, že jsem jí četla teď kdy bych se měla podobným knihám spíš vyhýbat, ale je to vážně skvělá kniha, která dokáže i překvapit. PŘEČTĚTE SI TO ! :)

02.08.2015 5 z 5

Temné šílenství Temné šílenství Wulf Dorn

Tak tohle byla vážně bomba!! :) Opravdu jsem nečekala, že se mi to bude až tak moc líbit, přeci jen tenhle typ knížek já moc nečtu, ale aspoň jsem byla mile překvapena. :) Byly chvíli kdy jsem se i opravdu bála.. Nikdy jsem nevěděla co můžu od knížky čekat a až dokonce jsem neměla ponětí jak to můžu vlastně celé skončit a dopadnout. Všem kdo máte rádi thrilery můžu knížku jenom DOPORUČIT!!! :)

31.07.2015 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Nicholas Sparks

Úžasná kniha. Já už někdy nemám ani slov. :) Sparks je prostě užasný spisovatel a jeho knihy jsou prostě pro mě jedny z nejlepších co jsem kdy četla. Všem knihu vřele doporučuji!!! :)

26.07.2015 5 z 5

Nejtemnější hodina Nejtemnější hodina Barbara Erskine

Dokonalá kniha!! :) Pokud máte příběhy z druhé světové války, napínavé příběhy s originálním nápadem, tak tahle kniha bude přímo pro Vás :). Strašně moc se mi to líbilo.. Knížka byla čtivá, autorčin styl psaní jsem si přímo zamilovala a ke konci se mi chtělo i brečet. Za poslední dobu jsem poznala trochu jak může být život nespravedlivý někdy a tahle kniha mě o tom bohužel přesvědčla ještě víc. Na knihu Měděný jezdec to u mě zdaleka nemá, ale pokud i vy jste tu knihu četli tak si rozhodně přečtěte i tuto :)). Určitě se bude řadit mezi nejlepší knihy za tento rok. Moc DOPORUČUJI!! :)

20.07.2015 5 z 5

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

Opravdu skvělý náměť.. Už jen kvůli tomu se mi knížka dost líbila, jen jí musím vytknout bohužel to, že mě styl psaní moc nesedl a měla jsem s tím trošku problém, ale příběh to celé vyrovnal a proto knížce musím dát aspoň 4 hvězdičky. Jinak film jsem již taky viděla a v tomto případě mi sednul o trošku víc:).
Kdo máte rádi romantické knížky, můžu tuto knihu jenom doporučit, jen asi opravdu nesedne každému :)).

26.04.2015 4 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Bylo to super čtení. :) Green píše skvěle a jeho knihy budou patřit mezi mé nejblíbenější. Co se týče samotného příběhu, myslím že mohlo být víc propracovanější, ale i tak se mi to strašně líbilo. Brzo se chystám na další jeho knihu tak snad se mi taky bude líbit :). Vřele doporučuji! :)

26.04.2015 4 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Bože já chci pokračování! :D Tahle knížka byla úžasná. Je sice pravda, že plno podobných je na světě už spousta, a všechny jsou si svým způsobem podobné, ale i tak je pořád čteme, protože nás tyhle příběhy baví a tak to platí i u mě, pro tyhle knihu budu mít asi vždy slabost. Když jsem si poprvé četla anotaci, věděla jsem že se mi to bude líbit a vůbec jsem neřešila, že je to jen další romantický příběh.
Já mám poslední dobou trochu problém s přečtením jakékoliv knížky a tahle mě po dlouhé době vtáhla tolik, že jsem ji přečetla ani ne za dva dny. Opravdu jsem si tuhle knihu oblíbila a všem jí jen kdo mají tenhle žánr doporučuji!!! :)

21.02.2015 5 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Čekala jsem trochu víc, ale i tak se mi celkově příběh moc líbil :).

11.01.2015 4 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Ze začátku jsem byla nadšená, kniha mě pohltila hned a měla jsem pořád nutkání číst dál a dál :). V polovině knihy už to nebylo takový a prostě kniha mě tak trochu přestávala bavit, i když jsem se u toho nenudila, protože kniha byla stále dost čtivá. :) Co mi na knížce vadilo nejvíc bylo to že na mě byla prostě až moc romantická, prostě některé ty scény.. ne že bych to nemohla číst, ale přišlo mi to už přehnané někdy. Možná jsem taky knížku nečetla uplně ve chvíli kdybych jí číst měla. Kdybych teď neměla to blbé období, třeba bych se na celou knihu koukala jinak, kdo ví :). Rozhodně to ale není vůbec špatná kniha. Samotný náměť knihy se mi líbil a pokud vy máte rádi tyto knihy tak vám tutu můžu jenom doporučit!! Sama se popravdě těším co přinese další díl a doufám, že bude lepší :).

17.11.2014 3 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Dokonalá knížka!! :) Není to sice nic převratného, ale mě se to strašně líbilo. Posledních 14 dní mám problém se do jakékoliv knížky začíst a této se to povedlo a to už je pomalu co říct, jenom 200 stránek jsem přečetla ani ne za dopoledne. Upřímně fandím Maxonovi, protože Aspena jsem akorát na konci už skoro nesnášela :D. Už teď mi ta kniha strašně chybí, a doufám jen že druhý díl vyjde u nás co nejdřív :). Všem doporučuji!!! :))

15.11.2014 5 z 5

Vždycky budeme mít léto Vždycky budeme mít léto Jenny Han

Nikdy jsem popravdě moc nečekala, že by mě tato série tolik oslovila. Už od prvního dílu jsem čekala takovou fajn oddechovku, nic extra, ale jsem fakt mile překvapená. Pro mě byl tento díl asi nejslabší, ale i tak vám tuto knihu můžu strašně doporučit!! Díky konci bych klidně brala pokračování, abych věděla co se dělo z hlavními hrdiny dál :)).

08.11.2014 4 z 5

On On Carey Heywood

Sice to bylo na mě moc romantické, strašně předvídatelné a bylo od začátku jasní jak to vlastně skončí,ale tak i tak se mi to líbilo. Asi mám prostě pro takovéto knihy někdy slabost. :) Těším se na další díl a vy pokud máte rádi takové knihy, tak vám můžu doporučit i tuto! :))

02.11.2014 4 z 5

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Na tuhle knížku jsem se strašně těšila už dřív než vyšla. Samotná anotace mě zaujala a já jsem si říkala, že tohle je kniha přesně pro mě a že si jí musím co nejdřív přečíst :). Popravdě jsem čekala trochu víc, ale i tak jsem byla spokojená a kniha se mi fakt moc líbila. Byla napínavá, akční a i tak trochu romantická :).Autorka knihu zbytečně neokecávala a hned nás hodila do hotové situace a to mám na knihách ráda. Pokud máte rádi takovéto příběhy, tak vám tuto knihu DOPORUČUJI všemi deseti :D

26.10.2014 5 z 5

Návrat Návrat Sophie Jordan

Skvělé ukončení série :). Poslednímu dílu nechyběla akce a bylo to napínavé od začátku do konce. Konce jsem se až pomalu bála jak to skončí :), ale skončilo to krásně, až bych klidně brala pokračování, které by asi trochu bylo už o ničem, ale i tak bych si ho ráda přečetla. Strašně moc jsem si tuto série oblíbila a všem ji můžu jenom doporučit :).

19.10.2014 5 z 5