Kikušák Kikušák komentáře u knih

Radleyovi – Upíři odvedle Radleyovi – Upíři odvedle Matt Haig

Ta knížka je úžasná a nehorázně zábavná. U ní jsem se hodně nasmála.

Muka Muka Lauren Kate

první díl mě nadchnul a tak to pokračuje i druhým dílem.

Les rukou a zubů Les rukou a zubů Carrie Ryan

Knížka je bombová. Doma, už mám druhý díl, tak uvidíme, který bude lepší.:)

Hovno hoří Hovno hoří Petr Šabach

Kniha je úžasná oddychovka.

12.06.2012 4 z 5

Pan Mumla Pan Mumla Barry Hutchison

Úžasná knížka, která umí navodit u mě i strach.:)

Hadrová Maggie Hadrová Maggie Barry Hutchison

Tak tahle knížka je úžasná, dokonce se mi možná líbí víc i než druhý díl.:)

Držkou na rohožce Držkou na rohožce Ivona Březinová

Měla jsem to poravdu rychle přečtené a byla jsem i ráda. Je to nedokončené, mě tam ten konec prostě chybí no.:(

12.06.2012 3 z 5

Arizona Arizona Eden Maguire

Tak, tahle knížka je llepší než první.

Jonas Jonas Eden Maguire

Tak tahle knížka je úžasná. Ale jediné co je takové zvláštní a co mě nesedí, že má Daria pořád takový vztah s Phoenixem, jako by nevěděla, že o něj bude muset přijít. Je to takové jako kdyby se nic mezi nimi nedělo. Ale to je jenom taková maličkost. Jinak tuto knihu miluji.

12.06.2012 5 z 5

Akademie Evernight Akademie Evernight Claudia Gray (p)

Nemůžu říct, že mě knížka úplně nadchla, ale určitě ani nezklamala. Miluji téma upíři a zakázaná láska. Tato kniha to přesně splňuje, ale děj se mi zdál zatím nakový no nic moc. Doufám, že se zlepší. Konec knížky je asi ten nejlepší.

12.06.2012 5 z 5

Miluji všechny díly. Žádný nikdy nezklamal. Filmová zpracování je taky úžasné jako kniha.

Memento Memento Radek John

Od téhle knížky jsem určitě čekala více, ale není zas tak špatná.

11.06.2012 4 z 5

Tato knížka je úžasný Novela. Škoda za ten konec, ale co každá knížka nemůže končit nádheným koncem. Ale stejně mi slzička ukápla.

Modrá je barva nočních děsů Modrá je barva nočních děsů Laurie Faria Stolarz

Když jsem si na knížku četla anotaci. Měla jsem potřebu mít knížku hned u sebe doma, ale když jsem si knížku přečetla, nebyla zase taková jak se psalo. Jestli tato knížka měla být strašidelná, tak o tom opravdu uvažuji. Ale jinak mohu také pochválit.

11.06.2012 3 z 5

Adrian Mole – Léta prostoty Adrian Mole – Léta prostoty Sue Townsend

Nejzábavnější knížka jakou jsem snad kdy četla.

11.06.2012 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Když jsem tuto knihu četla, s pravdou vám mohu říct, že si nikdy nechci začít s drogami. Po zažítku s Christianou, mě všechno co s drogou souvisí odradilo. Tato knížka mi byla světkem, když se mi chtělo jít opravdu zvracet. Ale zároveň tuto knihu miluji.

Dům u vycházejícího slunce Dům u vycházejícího slunce Aleksandra Janusz

Na tuhle knížku už jenom čekám ode dneška ji mám doma, takže jenom přečíst.Doufám, že nezklame.

11.06.2012

Proroctví sester Proroctví sester Michelle Zink

Ze začátku knížky jsem neměla žádné pocity...bylo to jo tak tuhle knížku přečtu a nechci jí ani vidět. Jenže v polovině jsem do knihy, tak zaplula, že jsem nevěděla ani jak. Určutě knížku doporučuji, už se těším na druhý díl:)

11.06.2012

Pád Pád Lauren Kate

Tak tahle kniha mě moc nenadchnula...spíš až druhý díl, tam se konečně něco dělo:)

10.06.2012 5 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Brala bych klidně další a další díly, které by se odehravali okolo Rose a Dimitrije

10.06.2012