ketvin ketvin komentáře u knih

Rytíř de Maison-Rouge II Rytíř de Maison-Rouge II Alexandre Dumas, st.

Úžasná dlouhá série plná zvratů, lásky, nenávisti, slz, radosti....

08.12.2017 5 z 5

Joseph Balsamo 1. díl Joseph Balsamo 1. díl Alexandre Dumas, st.

Úžasná a dlouhá série plná zvratů, lásky, nenávisti.... Už jsem ji četla dvakrát a moc se těším na opakování!

08.12.2017

Předvečerní láska Předvečerní láska Lisa Kleypas

Do Christophera se člověk musí zamilovat, Prudence je na pěst, Beatrix měla být upřímná... :) Kniha je ale super! Zajímavá, napínavá... Nezklamala :)

Do svítání tvá Do svítání tvá Teresa Medeiros

Skvělá kniha! Úžasné vyvrcholení příběhu ... Vtipná, napínavá, nepředvídatelná (tedy trochu :)) kniha s dobře popsanými hrdiny. Samantha člověka překvapí, Gabriel ukáže jaký je formát :)

Šepot růží Šepot růží Teresa Medeiros

Skvělá kniha, napínavá a ne tolik předvídatelná jako jiné. Sabrina je v druhé části "na ránu", ale Morgan je prostě skvělý... Člověk se do něj zamiluje a chvílemi Sabrinu fakt nesnáší. Ale příběh se vyvíjí moc hezky - mění se prostředí, charakter hrdinů... Jedna z lepších knih autorky :)

07.12.2017 4 z 5

Schovanka Schovanka Teresa Medeiros

Dokonalá kniha, opravdu skvěle napsaná, napínavá, vtipná, zamotaná... Do hlavních hrdinů se člověk zamiluje a pořád si říká "proč to proboha děláte tak složité" :D Ale stojí to za to... Když Justin čeká na svou chráněnku s novým poníkem a přijde dospělá žena... :) Pořád jsem doufala, že se už vrátí oba na Nový Zéland - tam byl příběh nejlepší :)

Sametové pouto Sametové pouto Teresa Medeiros

Úžasná kniha! Když se Sebastian po "té noci" znova ukáže, říká si člověk, že to co přijde bude stát za to :) A stojí. Kniha je napínavá, vtipná... Postavy jsou všechny skvěle vykresleny.

Utajená krása Utajená krása Teresa Medeiros

Moc hezky popsaný hlavní hrdina a jeho strach z lásky. Kniha je chvílemi napínavá, vtipná, překvapivá, tajuplná... Povedená ;)

Pokořený svůdce Pokořený svůdce Suzanne Enoch

Do Tristana se člověk musí zamilovat :) Jeho vztah s bratry je super a získávání si Georgianiny důvěry je moc hezky popsáno. Povedený díl :)

Londýnský prostopášník Londýnský prostopášník Suzanne Enoch

Moc hezký příběh a úžasný St. Aubyn :) do toho se člověk musí zamilovat. Kniha je krásna napsána, obsahuje zvraty, napínavé i vtipné části a super je, jak se postavy proměňují a vyvíjí, konec je pak skvělý! Také se mi moc líbí, jak jsou knihy v sérii provázané, což se nejlépe projeví v posledním díle.

07.12.2017 5 z 5

Nevěsta větru Nevěsta větru Shannon Drake (p)

Hezký příběh, zajímavý hrdinové i zamotaný příběh, ale autorky styl psaní mi příliš nesedl, takže jsem od ní přečetla jen tuto jednu knihu a pak jsem přešla na Suzanne Enoch, od které mi knížky sedly lépe. Třeba to ale časem ještě zkusím :)

07.12.2017 3 z 5

Nečekaná láska Nečekaná láska Sabrina Jeffries

Daniel je skvělá postava už v první díle série. V druhém se pak ukáže ještě zajímavější a člověk se do něj prostě zamiluje. Helena je také hezky napsaná a je vidět krásný vývoj této postavy. Oba dohromady pak tvoří krásný pár s zajímavým a napínavým příběhem. V části o "hanbatých dámách" jsem se zasmála :)

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Sabrina Jeffries

První díl se mi zatím zdá ze série nejslabší, Rosalinda je totiž těžce "uchopitelná" postava a moc se s ní člověk nesžije a nefandí jí tolik, jak by měl... když ji srovnám s Helenou nebo Julií, tak je prostě "jiná". Rovněž Grif je netypický hlavní hrdina, protože ho člověk musí srovnávat s Danielem, který se mi líbil už od začátku :) Prostě jako úvodní díl série "dobrý", ale další díly jsou mnohem lepší.

07.12.2017 3 z 5

Anglický hrdina Anglický hrdina Suzanne Enoch

Nejlepší díl série, Robert je zajímavý už v prvním díle a doufala jsem, že se vrátí. Kniha je zajímavá, napínavá, vtipná.... kéž by měla série další díly, Bradshaw by mě zajímal a velký Eduard také :) Povedené dílko ;)

28.11.2017 5 z 5

Zloděj srdcí Zloděj srdcí Teresa Medeiros

Zatím nejlepší kniha od autorky, hlavní hrdinové i ti vedlejší jsou prostě skvělí....

Edit: Čtu teď mnoho knih tohoto žánru různých autorek a tato u mě ze všech vítězí ;) Zkuste ji ;)

12.11.2017 5 z 5

Sezdáni za rozbřesku Sezdáni za rozbřesku Lisa Kleypas

Moc se mi líbí, že série navazuje na super sérii Čekanky - objevují se tu již známé postavy a je to moc milé je "znova vidět" :)

Leo je super postava, typický napravený hříšník... ale z celé série se mi díl o něm líbil asi nejméně, Cat mě prostě nějak "nezaujala"...

08.10.2017 4 z 5

Vábení za soumraku Vábení za soumraku Lisa Kleypas

Díl o Poppy a Harrym se mi líbil zatím ze série nejvíce. Asi mám slabost pro grázly :)

Sveď mě za úsvitu Sveď mě za úsvitu Lisa Kleypas

Kev i Win jsou sympatické postavy, celý díl je hezky čitelný a chvílemi opravdu napínavý.

Půlnoční romance Půlnoční romance Lisa Kleypas

Kniha je moc hezky napsaná a do hlavních postav se člověk musí zamilovat...

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Hned od první kapitoly jsem věděla, že tohle bude sakra dobrá série. A je. Nedalo se skoro přestat číst.
Čtvrtý díl byl pro mě naprosto nejlepší :)

* Možný SPOILER ALERT *

To, že se vrátil Jeřáb byl začátek dokonalosti. Ten vývoj jeho vztahu s hrdinkou byl dokonalý. Úžasně byl udělaný i Dorian - chudák, to bude, až si vzpomene, koho mučil. Doufám, že to, co autorka naznačila - Manon (super postava, doufám budoucí super spojenec) - bude pokračovat :) Mrzel mne jen Chaol, který byl takový zmatečný. Jako by autorka prostě chtěla, aby se od něj člověk odpoutal, když na scénu přišel Jeřáb... Uvítala bych, kdyby byl Chaol prostě Chaol jako v jiných dílech a ne jen podružná postava.... Zamilovala jsem se i do generála, ten byl udělaný úžasně a dokázal rozesmát...

*** konec spoilerování ***

Prostě skvělý díl a neskutečně se těším na další. Jen mě tedy ničí, že jsem si dřív nepřečetla, že série není dopsaná, protože zásadně nedodělané série nečtu. Nenávidím čekání a představa, že je toho ještě tolik k vydání (3 knihy) mě fakt štve :/ :)

31.08.2017 5 z 5