kendllajf kendllajf komentáře u knih

Like me - Každé kliknutí se počítá Like me - Každé kliknutí se počítá Thomas Feibel

tahle kniha je velice moc dobře napsaná. Měli by si to přečíst hlavně většina teenagerů, jak může internet zamořit mozek, a z přitele se stane nepřítel. pro tyto knihu je typické pravidlo nnn(nikdy nikomu nevěř)

10.01.2016

100 přání 100 přání Erica Bertelegni

Kniha se velmi dobře četla.ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚžasný příběh v prostředí krásného Říma. Autorka má převeliký talent doufám, že o nepřestane užívat. Podle mne i je tahle kniha lepší než některé dnešní knihy.

03.01.2016 5 z 5

Modré hlubiny Modré hlubiny Jennifer Donnelly

Podle mne tahle kniha nebyla nějak špatná. Příběh byl pěkný. ´Moc jste nad tím nemuseli přemýšlet. A aspoň 4 hvězdičky si to zaslouží.

03.01.2016 4 z 5

Krev polobohů Krev polobohů Rick Riordan

Čtu teď tuhle knihu, a je mi líto, že to končí. Tato seríe je jedna z nejlepších a podle mně na ni nikdy nezapomenu.Budu na ni vzpomínat dlouho.Všichni mi zarostli do srdce jako kořeny:Od Pesyho přes Nica po Reynu. Kdyby autor napsal třeba životy každého hlavního hrdiny a pak by zase byla nějaká velká výzva. Konec je vždy nejblbější. jak jsem někdy teď psala kamarádce: POKUD JSI TUTO SÉRII NEČETL, SPOLU S PERSYM JACKONEM TAK JSI NEŽIL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

31.12.2015 5 z 5

Příšerné příběhy z Černé lodi Příšerné příběhy z Černé lodi Chris Priestley

Čtu to teď a je to jak u prvního dílu. Zábava docela. (když nejste v posteli )

23.12.2015

Velmi dobrá kniha na hallowen a pro přívržence žánru strašidelných příběhů. kniha se dobře četla, ale když toto čtete večer v posteli a jenom vám svítí lampička, všude nějaké stíny , tak nedoporučuji. Sice to je jen kniha , ale byla jsem upřímně vystrašená jak malé děcko. Ale přes den je zábava si to přečíst a nepřemýšlet nad tím co se tam děje.(tak aspoň to dělám já:)) pro děti do 10 asi také nedoporučuji.

23.12.2015

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Ze začátku mi to připadalo nudné , ale později se to rozjelo a nabralo otáčky:) Doporučuji a těším se na další 3 díly.

08.12.2015 5 z 5

Jsem rozohněná Jsem rozohněná Tahereh Mafi

Ubrat hvězdičku musím za ten konec. Lidi tak blbý konec jsem neviděla u žádné knihy. Kdyby to autorka rozvedla trošku. Čekala jsem něco na půl stránky a to je jedna věta.

29.11.2015 4 z 5

Znamení Athény Znamení Athény Rick Riordan

Má to ten nejblbější konec. Proč to muselo skončit takhle.

26.11.2015 5 z 5

Akademie Evernight Akademie Evernight Claudia Gray (p)

4etla jsem to nějak před týdnem a pořád se nerozhodla co napsat. No takže: podle mně tato kniha nebyla ani nudná ,ale aji moc nahoru. Podle mně to je docela dobrá kniha. sice některé scény jsou nudné, ale podle mně kniha stojí za přečtení. každý máme jiný vkus!!!:)

16.11.2015 3 z 5

Nebe je všude Nebe je všude Jandy Nelson

jedna z nejlepších. Líbili se mi různé scény. Akorát musím jednu hv. ubrat , protože autorka skákala jen na určitá místa pořád dokola.

14.11.2015 4 z 5

Leonardo da Vinci - Úsměv Mony Lisy Leonardo da Vinci - Úsměv Mony Lisy Veronika Válková

Nezklamala. Doporučuji pro ty kdo mají rádi history!!!

08.11.2015 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

+ Úžasný příběh.
+Dobrý nápad
+Skvěle vymyšlené momenty plné napětí.

- Málo rozepsané. Nevím pomalu kdo byl kdo a jak vypadal

03.11.2015 4 z 5

Poslední Dračí oko Poslední Dračí oko Alison Goodman

Úžasná kniha. Opravdu na úrovni. Skvěle zakončení. Já se myslela , že se asi zblázním. jedna z nejlepších. Lepší než první. Tohle by měla být povinná četba, podle mně by to většinu bavilo. ještě jednou. ÚŽASNÝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

01.11.2015 5 z 5

Poslední Dračí oko Poslední Dračí oko Alison Goodman

Jsem u toho jak ji zbaví postavení svého rádce. To Vám povím MÁ TO GRÁDY!!!!!!!!!!!!!!!

29.10.2015 5 z 5

Neptunův syn Neptunův syn Rick Riordan

Nezklamala. Rozhodně doporučuji.:)
PS: Má to Páru.!!!!!!!!!!!!!

28.10.2015 5 z 5

Neptunův syn Neptunův syn Rick Riordan

První díl byl úžasný. Určitě tento bude také.

27.10.2015 5 z 5

Znovuzrození Dračího oka Znovuzrození Dračího oka Alison Goodman

Jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla. Užasné popsané momenty, chvíle, cíle. Akce pořád. Úžasná kniha. Doporučuji.:)

21.10.2015 5 z 5

Proroctví Proroctví Rick Riordan

Užasná kniha , jako všechny od r.r.. Četla jsem ji znovu a rozhodně nezklamala.:)

19.10.2015 5 z 5

Dcera kostí a dýmu Dcera kostí a dýmu Laini Taylor

Tato kniha mně ze začátku bavila, ale pak jak rozlomili tu kostičku jsem vůbec nepochopila. Další díl nečtu.

13.10.2015 3 z 5