kendllajf kendllajf komentáře u knih

Poslední z bohů Poslední z bohů Rick Riordan

Velmi úžasná série. Pohltila mně do posledního dechu. Vyvrcholení: Bez chyby. To musí dostat 5 hv. :)))))))))

08.10.2015 5 z 5

Předurčená Předurčená Kristin Cast

Jeden z nejlepších dílů.:)

24.09.2015 5 z 5

Eden Eden Helen Douglas

Velmi dobrá kniha. Já sci-fi nemusím spíš fantasy , ale tehle příběh je velmi pěkný . Připomíná mi to Cinder , ale jen vzdáleně. Doporučuji.:)

19.09.2015 5 z 5

Prokletí Titánů Prokletí Titánů Rick Riordan

Nezklamala. Užasný příbeh. Sice těch vtipných momentů tam bylo míň, ale i bez toho super.

17.09.2015 5 z 5

Prokletí Titánů Prokletí Titánů Rick Riordan

17.09.2015 5 z 5

Velmi zabávné. Hlavně když tam Ron a Herry připisují poznámky.:)

15.09.2015 4 z 5

První První Kiera Cass

Ta kniha je BOŽÍ!!!!!! Před chvíli jsem ji dočetla. Je to super zakončení.Je to škoda , že to končí. Těšila jsem se na tu knihu roky a teď... Ji mám zlhtntou za dva dny. Vím , že teď bude o její dceří, ale to nebude ono. Nej kniha za posledních 1000 let.(Pro mně i když si za 5 dní najdu další.)Jsem ráda za Ameriku , že se změnila. Vřele doporučuji.

12.09.2015 5 z 5

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

Užasná kniha. viděla jsem jenom film 2 , ale jednička musí taky být super. Vřele doporučuji.

09.09.2015 5 z 5

Klan vlčice Klan vlčice Maite Carranza

Velmi dobrá kniha. Dobré bylo jak se to na konci rozuzlilo.

04.09.2015 4 z 5

Mezi láskou a smrtí Mezi láskou a smrtí Meg Cabot

Teď tuhle knihu čtu a zatím... nevím. Nedá se v tom vyznat. Možná tam autorka neměla dávat , jako ,že je po té smrti hodně ,, na dně" Nevím. takové knihy nejsou moc pro mně. Láska (ta pravá) se ta asi ještě neoběvila takže zatím.... -. nebo jak byla v tom podsvětí. Chci se dostat ven . Ježíš marja tak se s tím smířím. Ne. Vím ,že by se toho dostávala tak měsíc než by konečně pochopila , že se nedostane ven. Ale samozřejmě jak to je v knihách je venku!!! Je hodně lehkomyslná, a to se mi nelíbí

Jediná postava , která se mi líbí je John , nebo jak se jmenuje.

31.08.2015 1 z 5

Mrtvé město Mrtvé město Erin Hunter

Na začátku mi to připadalo velmi zmatené. Nechapala jsem co , kde , proč??? Byla to kniha jedna z mála kterou jsem nedočetla. Obalka je pěkná tak aspoň za to tu jednu hvězdičku.

25.08.2015 1 z 5

Královna Tearlingu Královna Tearlingu Erika Johansen

Perfektní kniha. napínavé od začátku . Jsem zrovna na nějaké 250 str. a dufám, že to tak bude pokračovat. Nikdy jsem zrovna neměla ráda knihy o dobrodružství , spíž zamileované , ale tohle mně příjemně překvapilo.Těším se 2 díl už teď.:)

22.08.2015 5 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Super kniha nato , že to napsal 15 letý kluk. Bravo!!!!!!!!

20.08.2015 5 z 5

Zloduch v nesnázích Zloduch v nesnázích Jamie Thomson

Jako u první knihy této triologie.:)

11.08.2015

Školní roky Školní roky Jamie Thomson

Zajímavé téma a hlavně srandovní , ale souhlasím s krži.Bezva kniha

11.08.2015 5 z 5

Pronásledovaná Pronásledovaná Kristin Cast

Perfektní 5 díl. Nemám co dodat.

PS:Erikovi za to žárlení dala asi přes hubu.:)

11.08.2015 5 z 5

Zrazená Zrazená Kristin Cast

Hodně,hodně super čtení napínavé . Super:)

05.08.2015 5 z 5

Oheň Oheň Mats Strandberg

Velice dobrá kniha. Ale něco mi v ní vydilo. To nedokážu posoudit. Něco jako , že mně to vůbec ale vůbec nenapínalo. Ne jako třeba vlkodlačí pramen . Nějak jsem se nemohla vžít do děje i když přiznávám , že jak , kdy , co se to stalo Idě tak u toho jsem aji brečela. Ale přesto dobrá kniha.:)

30.07.2015 4 z 5

Budu číst. Film je super tak doufám.

21.06.2015 5 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Super kniha . Těď ji čtu , ale něco mi tam chybí. Ten elán. Sice chápu ten děj, ale..... Moc mě to nenapíná. Ale jinak super

19.06.2015 3 z 5