katu9365 katu9365 komentáře u knih

Kdybys mě teď viděla Kdybys mě teď viděla Cecelia Ahern

Kniha se mi moc líbila. Příběh mě strhl hned od začátku a těžko říct jestli věřit nebo ne.

27.12.2016 5 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Prima oddychovka.

07.11.2016 4 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Neskutecny! Soukromy detektiv C.Strike se svoji "asistentkou" si ziska pozornost ctenare hned na prvnich strankach. Promyslena vrazda a dopadeni vraha je velmi prekvapujici.

29.09.2016 5 z 5

Začetla jsem se okamžitě, nemohla jsem se otrhnout, smála se od začátku do konce :) Neuvěřitelný konec.

08.03.2016

Jeden skřítek jménem Vítek Jeden skřítek jménem Vítek František Hrubín

Kniha s krásnými pohádkami, které rada čtu dětem před spaním.

28.02.2021

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Výborně jsem se opět bavila, příjemné oddechové čtení o partě kamarádů.

07.01.2018 5 z 5

O ženách a o lásce O ženách a o lásce Edith Holá

Kniha se mi líbila, téma je zajímavé a k zamyšlení. Ani jedna z žen neměla jednoduché rozhodnutí. Jen mi vadilo, že příběhy plynou moc rychle jako kdyby zachycovali jen pár dnů z celého roka...

09.11.2017 4 z 5

Rodina ze dne na den Rodina ze dne na den Rowan Coleman

První díl byl super a u toho to mělo skončit. To je tak přeslazená kniha až se mi z toho málem zkazili zuby. Ze začátku mi přišlo, že čtu na každé stránce to stejné... no nic ani jsem to nedočetla.

26.10.2017

Štaflík a Špagetka Štaflík a Špagetka Alena Munková

Krásné pohádky na dobrou noc.

26.09.2017 5 z 5

Vstupenka do ráje Vstupenka do ráje Lenka Lanczová

LL byla moje oblíbená autor v mládí a ráda jsem si od ní přečetla něco pro dospělé.Perfektní oddychovka.

14.06.2017 5 z 5

Není co ztratit Není co ztratit Rowan Coleman

Krásný a místy smutný příběh o týrané ženě, která sebere odvahu a uteče za vysněnou láskou přes celou zemi. Najde nejen svojí vysněnou lásku, ale také svého otce, který ji opustil jako devítileté děvče. Opravdu silný a krásný příběh.

19.02.2017 5 z 5

Matkou ze dne na den Matkou ze dne na den Rowan Coleman

Krásný příběh, který mě chytl za srdce a místy vehnal slzy do očí.

13.10.2016 5 z 5

Deník (všeho) schopné ženy Deník (všeho) schopné ženy Zita Marinovová

Knihu jsem si vzala narychlo v knihovně a vlastně vůbec netušila co jsem si půjčila. U krátkých povídek moc dlouho nevydržím, ale tuto knihu jsem přečetla za večer. Místy jsem se dobře bavila.

29.05.2016

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Perfektně jsem se bavila. Sice to není kniha, kterou přečtete na jeden zátah, ale pro spestření cesty v mhd vřele doporučuji :)

13.04.2016 5 z 5