Štaflík a Špagetka přehled

Štaflík a Špagetka https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26243/staflik-a-spagetka-26243.jpg 4 102 102

Dva psíci, Štaflík a Špagetka, se rozhodli, že už jsou dost velcí na to, aby se o sebe postarali sami. Vydali se proto ze svého pohodlného domova u lidí do světa. Při jejich putování je neustále doprovází drzá vrána, která když nepomůže, tak aspoň uškodí. 2. vydání.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Štaflík a Špagetka. Přihlašte se a napište ho.

mataaskorice
11.05.2024 5 z 5

Správňácké čtení pro děti o dvou hafanech, kteří se rozhodli osamostatnit a žít si po svém bez lidských páníčků. Nám se moc líbilo.

lis-elis
17.04.2024 5 z 5

Knížka pro mě byla velké,ale hlavně milé překvapení :-) Na rozdíl od večerníčku, který je němý a moje malé děti proto příliš nezaujal, knížka je plná veselého povídání i komentářů. Dětem se opravdu líbila a několikrát jsme se hodně zasmáli. Brzy si jí prý musíme zopakovat.

Naďa2411
28.11.2023 1 z 5

Mám velmi ráda zvířátka, proto jsem si v aknize připomněla tyto krátké večerníčkové pohádky. No ono tam k mluvení toho moc není, jen zvuky... V dětství i nyní nejsem bohužel nadšenec, psí postavičky černý Špagetka a bílý Štaflík mi i nyní spíše nahání podvědomý strach. A k tomu ten zlý krkavec. Ne, tyto povídky ne.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Štaflík a Špagetka v seznamech

v dalších seznamech2x