katka-kacav3318 katka-kacav3318 komentáře u knih

Protivníci Protivníci Marissa Meyer

Bavilo mě to více než první díl.

03.03.2020 5 z 5

Hvězdy nad hlavou Hvězdy nad hlavou Marissa Meyer

Nezklamalo. Úžasný hned precteny. Vadilo mi, že tam Thorne balil někoho jinýho než Cress, ale přežila jsem to. A ta poslední část s tou svatbou byla prostě nejlepší.

24.05.2019 5 z 5

Nejkrásnější - Příběh Levany Nejkrásnější - Příběh Levany Marissa Meyer

Nebavilo mě to tak, jako ostatní knížky, ale dalo se to. Jsem ráda, že autorka neudělala z Levany zase takovou chudinku, protože by tomu ubralo hodně na kvalitě. A překvapivě pro mě jsem si oblíbila Channary. Protože vystupovala jako největší borka.

18.05.2019 4 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

Brečela jsem, že to končí. Úplně jsem se zamiloval do Carswella. On je úplně boží a ta část v tom paláci a Cress mě úplně odrovnala. Vlk se Scarlet opět nezklamali. A ta Winter je úplně šíleně ikonicka. No a Cinder nechápu, že ještě žije. Úplně boží nejlepsi série.

16.05.2019 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Připadala jsem si jako na kolovratku pořád to samé dokola. Každý člověk, co čte na Wattpadu by poznal, že tato kniha pochází prave odsud. Úplně typický příběh. Nezáživné Ale jako oddechovka to uslo

13.05.2019 odpad!

Scarlett 2 Scarlett 2 Alexandra Ripley

Konečně jsme v Irsku. Musime se odnaučit americké mravy a přiučit se těm novým. Celá kniha super. I když jsem ovšem spokojená s tím koncem. Přišel mi docela nereálný vzhledem, co se v té knize dělo

07.05.2019 5 z 5

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Podle mě úplně zbytečné pokračování při posledních 100 stránkách jsem trpěla a chtěla jsem mít tu trilogii za sebou

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Jako oddechovka možná, ale jinak nic moc

Příběhy nešťastný lásky Příběhy nešťastný lásky Rachel Renée Russell

Moje úplně první knížka od Mimoňky, která mě přivedla k této sérii

07.05.2019

Příběhy nepohádkový budoucnosti Příběhy nepohádkový budoucnosti Rachel Renée Russell

Můj nejoblíbenější díl

07.05.2019

Příběhy neohrabaný krasobruslařky Příběhy neohrabaný krasobruslařky Rachel Renée Russell

Jedná z mých oblíbených příběhů z této série

Příběhy neoblíbený pařičky Příběhy neoblíbený pařičky Rachel Renée Russell

Super díl

Příběhy nehorázný primadony Příběhy nehorázný primadony Rachel Renée Russell

Myslela jsem si, že autorka nepřijde s ničím novým, ale překvapila

07.05.2019

Příběhy nebetyčný milostný bryndy Příběhy nebetyčný milostný bryndy Rachel Renée Russell

Konečně nějaký ten posun v tom jejich vztahu

07.05.2019 4 z 5

Deník Mimoňky : Příběhy neschopný psí chůvy Deník Mimoňky : Příběhy neschopný psí chůvy Rachel Renée Russell

Proč už nejsou spolu?

Čtyři děti a skřítek Čtyři děti a skřítek Jacqueline Wilson

Nechápu proč, ale bavilo mě to

Ilustrovaná máma Ilustrovaná máma Jacqueline Wilson

Trochu něco jiného než jsem od této autorky zvyklá. To, že má člověk bipolární poruchy a dvě děti, o které se nestará ve mně vyvolávalo celý čas, co jsem knihu četla takové neblaho na duši.

07.05.2019 2 z 5

Lenny Cyrus: Školní virus Lenny Cyrus: Školní virus Joe Schreiber

Já myslím, že kdyby ten milostný trojúhelník měl nějaký konec bylo by to mnohem lepší. Z nějakých záhadných důvodů mě ta knížka zaujala a bavila. Možná to bude tím, že je to tak trochu sci-fi.

Čas mezi námi Čas mezi námi Tamara Ireland Stone

Miluju YA střihnutý se sci-fi. Tohle nepatří sice mezi mé nejoblíbenější, ale má to něco do sebe. Příběh plyne rychle, i když se to někomu může zdát trochu zamotaný, tak to prostě do sci-fi patří.

07.05.2019 4 z 5