katka-kacav3318 katka-kacav3318 komentáře u knih

Devátý spolek Devátý spolek Leigh Bardugo

Ojojoj. Netušila jsem, že mě to chytne tak, jak mě to chytlo a opravdu to doporučuji.Takže jestli váháte, myslím, že byste tomu měli dát určitě šanci.

PROSTĚ SI TO MUSÍTE PŘEČÍST

Eliza a její nestvůry Eliza a její nestvůry Francesca Zappia

Tak jsem si chtěla dát trochu odpočinek od fantasy a sci-fi knížek. Myslím, že jsem udělala jen dobře, protože jsem narazila na tohle. Je to něco úplně jiného, než na co jsem normálně zvyklá. Máte tam defacto dva příběhu a k tomu ten jeden je komiks a druhý správňácká romaňtárna.

25.03.2020 5 z 5

Boží hrob Boží hrob Jay Kristoff

Úžasné!!!!!
Příběh čtivý. Poznámky pod čarou skoro žádné. Sympatické vedlejší postavy. Samozřejmě jsem na konci hodila knihu do rohu hanby, protože co se stane na konci vás donutí každý den opravdu chtít třetí díl.

03.03.2020 5 z 5

Nikdynoc Nikdynoc Jay Kristoff

Jay Kristoff opět nezklamal. To bylo tak boží už bych potřebovala další díly. Byla jsem velice naštvaná jednou smrtí, ale musela jsem to překonat. Jako ten zvrat na konci a vlastně celá kniha bomba.

09.06.2019 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Úžasný příběh. Nebyly tam žádné slabé momenty. Jen bych ocenila, kdyby jsme se podívali i do ostatních frakcí.

08.05.2019 4 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Super knížka. Zajímavá zápletka a postavy jsou fakt zvláštní.

07.05.2019 3 z 5

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

Kdybych mohla dám tomu sto hvězdiček. Jako milovnice sci-fi je tohle kniha pro mě. Nádherně grafický udělaná. Prečtené jsem to měla za jeden den. Úplně ze všech nejvíc miluju Ezru. To je prostě týpek a Kady nezůstává po zadu. Úžasně vymyšlený příběh.

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Jediná věc, co potřebujete vědět je: JEŘÁB

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Takže přiznávám Chaola jsem před přečtením této knihy nesnášela :)) Četla jsem jí jako úplně poslední, protože moje nenávist k němu byla, až tak velká.(Což byla chyba jelikož jsem pak mnoho věcí v posledním díle měla naservívané na talíři, ale nevěděla jsem, jak se to uvařilo.) Při čtení knihy jsem si ho však oblíbila. Rozhodně nepatří mezi mé oblíbené postavy, ale toleruji ho. Naopak se potkáváme s mnoha novými postavami, které si určitě zamilujete. Takže tuhle knihu určitě nevynechávejte jako já :)) Ale jde to i bez ní.

Aurora povstává Aurora povstává Amie Kaufman

MILUJU. Jay Kristoff opět nezklamal. Je tam romantika, napětí všechno, co potřebuju k dočtení:)

Zvon Zvon Neal Shusterman

Halooo??? Co jsem to právě přečetla za fantastickou knihu?? Myslím, že dostačující závěr jedné z nejvic originálních sérií, co jsem kdy četla.

Supernova Supernova Marissa Meyer

Úžasné. Od toho se dalo velice špatně odtrhnout. Bylo to poutavé a jako každá kniha od Meyerove super.

01.08.2020 5 z 5

Legenda Legenda Marie Lu

Moc jsem od toho nečekala, ale mile to překvapilo. Nepatří to mezi špičku mých oblíbených knih, ale velice mě to bavilo a měla jsem to rychle precteny.

29.05.2019 4 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Miluju tuhle knížku. Všechno A všichni tam jsou dokonali. Ihned musím pro druhej díl. Ten konec doufám, že Nina bude ok. Není tam zase tolik romantiky, ale zato je to pecka. Každej pár miluju. Kaz je úplně boží postava a jak spojuje vnitřně se svými pocity. Zbožňuju ty zvraty a promyslenost.

26.05.2019 5 z 5

Scarlett 1 Scarlett 1 Alexandra Ripley

Ano, ještě že to napsala jinak bych si to pokračování musela domyslet. Rhete, co měla znamenat ta poslední scéna? Scarlet, kterou beru trochu jako zápornou postavu, se začala pokoušet o to být práva dáma. A ta Rhetova sestra. Nesnáším ji

07.05.2019 5 z 5

Příběhy netalentovaný pop hvězdy Příběhy netalentovaný pop hvězdy Rachel Renée Russell

Každým dilem roste kvalita

07.05.2019

Příběhy nestylový TV celebrity Příběhy nestylový TV celebrity Rachel Renée Russell

Už dlouho čekám, kdy se dají dohromady a ono ne a ne to přijít

07.05.2019

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Zajímavě napsaný. Velice dojemný až jsem uronila pár slz. Doporučuju.

07.05.2019 4 z 5

Doctor Who: 11 doktorů, 11 příběhů Doctor Who: 11 doktorů, 11 příběhů * antologie

Za mě první příběhy nezáživné a nudné, ale potom se to rozjelo. A to v dobrém slova smyslu. Jako největší milovník Doktora jsem si to užila a s lehkostí jsem si dokázala v hlavě představit, jak to ten serialovy hrdina dělá úplně stejně.

07.05.2019 4 z 5

Gemina Gemina Amie Kaufman

Dokonalost. Jako myslela jsem si, že nic lepšího než Illuminae nepřečtu, ale tohle. Nick je prostě boží a s Hanou tvoří roztomilý pár. Ale na Ezru s Kady nemají. To mě přivádí k tomu, že se tam ti dva objevovali na můj vkus strašně málo, ale Nick je v pohodě nahradil.