KateTheBlogger KateTheBlogger komentáře u knih

Hry bez hranic Hry bez hranic Michal Kašpárek

Knížka se čte rychle a zachycuje aktuální situaci, navíc je psaná jazykem současné mladé generace. Je upřímná, drzá, cynická.

12.12.2019 3 z 5

Hate List Hate List Jennifer Brown

Knížku bych doporučila jako povinnou četbu všem americkým středoškolákům.

12.12.2019 4 z 5

Slunce je také hvězda Slunce je také hvězda Nicola Yoon

Nejdříve jsem viděla film a měla jsem pocit, že mi v něm něco chybí,... tak jsem si přečetla knížku, a kupodivu i u ní mi něco chybělo. Neuím to přesně popsat, ale nebylo to ono. Předchozí knížku Všechno úplně všechno jsem milovala, ale tato mi bohužel nesedla. A moje nejoblíbenější scéna z celého filmu odehrávající se v norebangu? Tak ta v knížce vůbec není. Tedy je, ale úplně jinak...

20.11.2019 3 z 5

Nevím kudy kam Nevím kudy kam Gayle Forman

První kniha od G. Formanové kterou jsem četla, a přiznávám se, že jsem čekala něco jiného. Mám z knihy smíšené pocity...ne že by se mi vyloženě nelíbila, spíš mě překvapila svým příběhem a nezlobila bych se, kdybych dostala ještě trochu víc příběhu samotného. Více detailů, pokračování,...

27.10.2019 3 z 5

Koláčky a spiklenci Koláčky a spiklenci Theo Addair (p)

Knížku jsem přečetla za dvě odpoledne, ale upřímně? Čekala jsem něco úplně jiného... ta romantička ve mně se těšila na západy slunce ve dvou a společné chvíle Kita a Daniela. Proto jsem byla překvapená, když jsem dostala to, co jsem dostala. Příběh byl hezky promyšlený a opět se mi líbilo střídání kapitol podel Daniela a Kita, jen jsem chtěla trochu víc optimismu a pozitivna :-)

10.10.2019 4 z 5

Co ta holka chce? Co ta holka chce? Lindsey Kelk

Skvělá oddychovka, ideální v případě, že máte pocit, že se vám vše hroutí po rukama a nemůže být hůř... Tess vás přesvědčí o tom, že může, a vám se uleví jak pohodový život máte :-)

16.09.2019 3 z 5

O jedné holce O jedné holce Lindsey Kelk

Pohodová oddechovka, ideální k odreagování.

22.07.2019 3 z 5

Love Story / Oliverův příběh Love Story / Oliverův příběh Erich Segal

Jsem asi jedna z mála, které se více líbilo pokračování než původní Lovestory.

06.07.2019 4 z 5

Život zn.: Hygge Život zn.: Hygge Rosie Blake

Příjemná oddychovka.

05.05.2019 3 z 5

Severská mytologie Severská mytologie Neil Gaiman

Doporučuji. Stojí to za to !

07.01.2019 5 z 5

Zbožňuju Vánoce Zbožňuju Vánoce Lindsey Kelk

Čtivé, příjemná oddychovka.

01.11.2018 3 z 5

Zbožňuju Paříž Zbožňuju Paříž Lindsey Kelk

Na knížku jsem narazila náhodou v knihovně a líbila se mi hned ze dvou důvodů: krásný obal a skvělý název. Kdo by nemiloval Paříž! Hlavní hrdinka má neuvěřitelnou smůlu a je dokonalým příkladem slona v porcelánu. Příjemná oddechovka, čtení jsem si užila :-)

23.10.2018 4 z 5

Podfuk jako víno Podfuk jako víno Peter Mayle

Příjemné čtení s detektivní zápletkou. Varuji předem: u čtení vám pravděpodobně vyhládne a dostanete chuť na sklenku vína :-)

29.09.2018 5 z 5

Slepičí polévka pro duši: Povídky a příběhy pro potěchu srdce a posílení ducha Slepičí polévka pro duši: Povídky a příběhy pro potěchu srdce a posílení ducha Jack Canfield

Tuhle knížku miluji. Četla jsem ji snad milionkrát a ke každému příběhu jsem si napsala poznámky abych věděla při jaké příležitosti si který příběh přečíst. Některé příběhy jsou smutné, jiné veselé, některé Vás dojmou takřka k slzám, u jiných budete slzet smíchy. Kdykoli potřebuji nějakou tu potěchu srdce, je slepičí polévka pro duši to, co mi vždy vykouzlí úsměv na tváři.

22.08.2018 5 z 5

Krásní a prokletí Krásní a prokletí Francis Scott Fitzgerald

Velkého Gatsbyho bych mohla číst pořád dokola, bohužel to stejné nemůžu říct o Krásných a Prokletých...knížka se mi četla pomalu a dočetla jsem ji zejména proto, abych zjistila, jak vlastně skončí.

15.08.2018 3 z 5

Knížka mi přišla dost chaotická - občas jsem měla pocit že Lauren skáče sem a také jsem očekávala že bude více věnovaná Gilmorovým děvčatům. Ale v knížce je od všeho trochu - škola, první herecké zkušenosti, psaní první knížky, Gilmorky, Famílie, zase Gilmorky... Ve finále jsem si čtení užila a knížka se mi líbila-k hrnku kafe ideální!

20.01.2018 4 z 5

Další příběhy nečekaných konců Další příběhy nečekaných konců Roald Dahl

Nejlepší příběh: Muž s deštníkem.

06.11.2017 5 z 5

Dobrý ročník Dobrý ročník Peter Mayle

Krásné čtení.

19.10.2017 5 z 5

Girl Online - Na turné Girl Online - Na turné Zoe Sugg

Skvělé pokračování, knížka se čte skoro sama!

04.10.2017 5 z 5

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

Hlavní hrdinka je naprosto normální holka, která si na nic nehraje, píše si svůj blogm má skvělou rodinu, njelepší kamarád bydlí hned vedle, ále přeci jen přijde zvrat v ději :-) Knížka se mi líbila, byla čtivá a hlavní hrdinka Penny je sympaťanda.

04.10.2017 5 z 5