KaterinaF KaterinaF komentáře u knih

Mitsuko Mitsuko Vlasta Čiháková-Noshiro

Bydlím kousek od Poběžovic. Věděla jsem, že na zámku bydlela Japonka, ale nic víc. Za mě velké překvapení. Kniha byla čtivá a přitom plná informací.

10.04.2023 5 z 5

Podbrdské ženy Podbrdské ženy Jana Poncarová

Byla jsem na besedě s autorkou, která mě uchvátila. Když čtete takovou autobiografickou knihu a mate před očima toho, kdo ji psal, je to úchvatný zážitek. V knize bylo několik momentů, které se mě bytostně dotýkají. Moc pěkný!

04.02.2023 5 z 5

Zima nejistých nadějí Zima nejistých nadějí Jenny Bayliss

Moc hezká kniha, připomíná mi atmosférou knihy Julie Caplin. Tentokrát je hrdinkou trochu starší žena, která opouští manžela a hledá nový začátek. Odehrává se na podzim a kolem Vánoc, plné světýlek, čaje, kávy a dortíků. Správná kniha přesně do této doby.

09.12.2022 4 z 5

Země divů Země divů Ann Patchett

Jedna z nejlepších knih, které jsem četla. Dostala jsem se k ní přes knihu Velké kouzlo Elizabeth Gilbert, kde se popisuje, jak přišel autorce nápad na tuto knihu. Je to celé tajemně fascinující.

21.06.2022 5 z 5

Jedna + 1 Jedna + 1 Monika Peetz

Skvělá kniha! Na této knize se mi potvrdilo, že nemám moc věřit komentářům a vůbec hodnocením. Líbila se mi Tomova posedlost čísly, touha se seznámit a hlavně
dát do pořádku svůj život. Příjemná
oddychovka ze života.

07.05.2020 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Po přečtení prvního dílu jsem si chtěla okamžitě přečíst další, ted po přečtení druhého se tato touha minimálně zvojnásobila. Prosím rychle další díl!

05.06.2018 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Perfektní kniha, chtěla bych okamžitě přečíst celou sérii. Těším se na další díl.

23.06.2017 5 z 5

Podpis všech věcí Podpis všech věcí Elizabeth Gilbert

Fantastická kniha. Jedna z nejlepších, které jsem kdy četla (a četla jsem jich už dost) :-)

05.05.2017 5 z 5

Odhalená Odhalená Richelle Mead

Tahle poslední kniha byla z celé serie jednoznačně nejlepší! Nejdojemnější byly společné okamžiky s Carterem (kam se hrabou ty se Sethem).

16.06.2014 5 z 5

Trápení Trápení Richelle Mead

Oproti VA, která se většinu času odehrává ve škole, je zde zajímavé prostředí knihkupectví. Líbí se mi mytologie, je to originální. Jsem jednoznačně team Carter. Super knížka. Těším se, co bude dál.

20.03.2014 4 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Kniha byla od první stránky předvídatelná, ideální pro YA čtenáře, mne to moc nezaujalo. Reklama na Starbucks.

28.02.2014 1 z 5