katerina5544 katerina5544 komentáře u knih

Vánoční koleda Vánoční koleda Charles Dickens

Vyborna kniha! Ctu kazde Vanoce :)

28.12.2019 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Hmm. Knihu jsem precetla, abych si udelala obrazek. Moje prvni od Bryndzy kdyz ho vsichni tak zboznuji. Pribeh byl naprosto nerealny a prumerny. Byvala policistka alkoholicka...to tu jeste nebylo...jedine co bylo na knize fajn byla ctivost...jinak takovy Chris Carter je dle meho mnohem lepsi...a jsou jine serie kde jsou pribehy mnohem originalnejsi (Voosen/Danielsson, Adler-Olsen) Nechapu silenstvi kolem tohoto autora.

19.11.2019 2 z 5

Pět mrtvých psů Pět mrtvých psů Michal Sýkora

Opět vynikající detektivka ALE byla jsem s z ní hodně smutná. Bylo to dost drsné :( nebudu zabíhat do detailů, abych nespoilerovala, ti co četli pochopí.. Já si postavy vyšetřovacího týmu zamilovala a jen doufám,že ještě bude další díl, tato série je silně návyková :) řadím jí jako mezi naprosté TOP!

17.09.2019 5 z 5

Největší z Pierotů Největší z Pierotů František Kožík

Moc hezká knížka, Pierota jsem si zamilovala.

04.08.2019 5 z 5

Záměna Záměna Caro Martini

Jedna z nejmilejsich knih co jsem dosud cetla. Naprosto uzasna!!! Hrdinky jsou strasne fajn a skoro celou knihu jsem se musela usmivat :-) vrele doporucuji!!!

26.01.2019 5 z 5

Zátiší Zátiší Louise Penny

Dobra detektivka. Libila se mi. Doporucuji pokud mate radi styl Agathy.

01.01.2019 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Libilo. Je to pohodove cteni s happy endem. Doporucuji ;-)

01.01.2019 5 z 5

Pojízdný krámek snů Pojízdný krámek snů Jenny Colgan

Zatím jsem od Colganové přečetla dvě knihy a jsem nadšená :) je to velice milé, lehké, příjemné čtení. A to já nejsem na romantiku :) Autorka prostě umí psát hezky. Těším se na další!

24.09.2018 5 z 5

Svět podle Boba Svět podle Boba James Bowen

Vyborna kniha stejne jako ta prvni. Cte se dobre a Jamese s Bobem si proste oblibite. Mam rada takove pribehy. Tesim se na dalsi dil!

12.02.2018 5 z 5

Děs Děs David Hidden

Přišlo mi, že čtu spíš plytký sloh studenta střední školy, nemělo to vůbec hloubku,prokreslené postavy...nic. Celkově tedy zajímavý nápad ale bylo mi spíš zle z toho mučení. Thrillery čtu hodně a snesu dost nicméně tohle mi přišlo až moc a vlastně ani nevím proč to vrah dělal, asi prostě byl jen totální úchyl. Dala jsem bod za čtivost, protože jsem měla přečteno za pár hodin a ten nápad - toť vše. Původně jsem si chtěla knihu koupit,ale nakonec jsem ráda,že jsem si jí půjčila z knihovny a nevyhodila peníze....

14.10.2017 1 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Nádherná kniha!!!!!! Pro mě stejně silná jako Zlodějka knih. Smutný, úžasně napsaný příběh.

08.07.2017 5 z 5

12. 12. 12. 12. Vítězslav Jareš

Skvělá kniha. Napínavá, čtivá ,ale i smutná. Propojení minulosti a současnosti se povedlo. Ještě mám doma Vor v zákoně a Zavesenou pizzu tak se těším.

03.06.2022 5 z 5

Kniha o Baltimorských Kniha o Baltimorských Joël Dicker

Silný a smutný příběh jedné rodiny. Kniha se mi moc líbila a slupla jsem ji velice rychle, čtivá,napínavá s překvapivými zvraty. Doporučuji.

22.11.2021 5 z 5

Taková normální rodinka Taková normální rodinka Fan Vavřincová (p)

Klenot v knihovně i filmotéce. Ach jak si člověk tuto knihu užije, skvělá, úžasná!

22.07.2021 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Prvni dil me nadchnul,ale tento me nebavil. Je psan ctive,ale...politika,vsechno se protahuje,je to hodne nerealne,na jedne strane super schopny -skoro nesmrtelny - zabijak a na druhe strane policejni tezkoodenci,kteri se nechaji jen tak postrilet?...to asi fakt ne. Jedina trosku desiva scena na konci knihy. Tak snad treti dil bude lepsi ;)

14.06.2020 2 z 5

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Boží :) moc se mi libil pribeh i hlavni postavy. Joshua je sympatak. Lucy to obcas prehanela ale jinak to bylo zabavne, vtipne a mile. Samozrejme happy end. Doporucuji :)

17.03.2020 5 z 5

Kapsy Kapsy Jonáš Ledecký

Miluju Čapka, miluju Povídky z obou kapes a tento komiks je úžasný, vřele doporučuji! Úžasné kresby!

04.03.2020 5 z 5

Vánoce mám rád Vánoce mám rád František Nepil

Moc hezka knizka a na dnesni Stedry den idealni :)

25.12.2019 5 z 5

Veterinářka Veterinářka Gillian Hick

Kniha se mi moc líbila a doporučuji. Příběhy zajímavé a čtivé. Několik let jsem v Irsku žila tak jsem si i připomněla místa v knize zmíněné. Humoru v ní dle mého je minimálně. Většina příhod má ale (díkybohu) happy end :)

22.07.2019 5 z 5

Jezevčík jako svědek Jezevčík jako svědek Frauke Scheunemann

Super knizka jako vsechny v teto serii. Herkules a Felix jsou nejlepsi :-)

16.04.2019 5 z 5