katerina5544 katerina5544 komentáře u knih

Daleká cesta za domovem Daleká cesta za domovem Richard Adams

Hezká knížká o králících :) nevěřila bych, že bude tak napínavá :) doporučuji :)

13.04.2019 5 z 5

Můj psí život Můj psí život Martin Čáp

Moc hezká a milá knížka, Bertík je boží :) těším se na další díl

31.03.2019 5 z 5

Jenom ponožky nestačí Jenom ponožky nestačí Mark Lowery

Hezka oddychova knizka. Doporucuji :-)

27.03.2019 5 z 5

Jezevčíkovy trable Jezevčíkovy trable Frauke Scheunemann

Super jako ostani dily :-)

08.03.2019 5 z 5

Hříchy Havany Hříchy Havany Peggy Blair

Detektivka dobra, ctiva, libila se mi a doporucuji k precteni. Informace o Kube velice zajimave.

08.03.2019 5 z 5

Štěstí pro lidi Štěstí pro lidi P. Z. Reizin

Kniha se mi moc libila. Pribeh originalni a vtipny. Umele inteligence me bavily. Doporucuji k precteni.

08.02.2019 5 z 5

Nohama napřed Nohama napřed Boris Pralovszký

Naprostá bomba! Já se neskutečně bavila od začátku do konce! Takových knih kdyby bylo víc....naprosto nekorektní černý humor a prostě boží! Jsem nadšená a těším se na další autorův počin!

20.01.2019 5 z 5

Ďábel v Bílém městě Ďábel v Bílém městě Erik Larson

Vyborna kniha. Spousta informaci a podanych ctive. Vrele doporucuji.

02.01.2019 5 z 5

Fobie Fobie Wulf Dorn

Dorn nezklamal. Napinavy a ctivy. Zezacatku jsem se i bala ;-) nicmene pokud bych mela hodnotit jako serii tak za me nejslabsi dil, ta zapletka byla totiz uz v jednom filmu uplne stejna. Vic rikat nebudu udelejte si nazor sami ;-)

01.01.2019 5 z 5

Štěkání na měsíc Štěkání na měsíc Aureliu Busuioc

Nadherna knizka a specialne pro majitele jezevciku! Jsem rada ze jsem si ji koupila. Usmevne i smutne vypraveni jezevcika Enriqua se Vam dostane pod kuzi. Vrele doporucuji!!!

29.09.2018 5 z 5

Motýlí dům Motýlí dům Kerstin Signe Danielsson

Libila se mi. Urcite si prectu dalsi dily. Ano neni v ni hromada krve a mrtvol ale pribeh zajimavy a postavy mi byly sympaticke. Stoji za precteni.

23.04.2018 5 z 5

Krvavá lázeň Krvavá lázeň Håkan Östlundh

Vyborna. Moc se mi libila. Moje prvni od tohoto autora a nenudila jsem se ani na chvili. Urcite si prectu i dalsi a doporucuju!

23.04.2018 5 z 5

Opona Opona Agatha Christie

Posledni pripad me nejoblibenejsi postavy ze vsech. Dlouho jsem odkladala kvuli smutnemu konci...A zase jsem neuhodla vraha! Jak jinak nez plne hodnoceni.

18.12.2017 5 z 5

Modrá kniha pohádek Modrá kniha pohádek Ľubomír Feldek

Kouzelne pohadky, knizku mam rada od detstvi.

07.12.2017 5 z 5

Jezevčíkova kocovina Jezevčíkova kocovina Frauke Scheunemann

Prvni dil byl celkove lepsi ale i tak je to moc hezka a mila knizka

05.12.2017 5 z 5

Sorry Sorry Zoran Drvenkar

Kniha má zajímavý nápad a celkově je to příjemné osvěžení při tom všem prvoplánovém mučení atd co jsem poslední dobou četla v tomto typu knih. Ale dělal mi problém styl jak to bylo psáno a chvílemi jsem se ztrácela v ději. Nicméně knihu hodnotím kladně a myslím že rozhodně stojí za přečtení, já měla hotovo za pár hodin.

04.11.2017 4 z 5

Vír Vír Frode Granhus

Výborná severská krimi...doporučuji!

24.07.2017 5 z 5

Neviditelné nestvůry Neviditelné nestvůry Chuck Palahniuk

Strašná nuda, chaos, nechápu co to má být. Nestává se mi často, abych knihu odložila ale tuhle jsem nedala, můžu říct, že pro mě je to ta nejstupidnější kniha co jsem kdy četla (následovaná Americkým psychem). Nemám nejmenší chuť zkoumat další počiny tohoto autora.

08.07.2017 odpad!

Sexualizované násilí Sexualizované násilí Helga Amesberger

Tak to byla síla....

08.07.2017 5 z 5

Podlost Podlost Karin Slaughter

Ctu celou serii od zacatku. Bohuzel ma sestupnou tendenci. Tento dil je nudny,bez napeti nebo zajimave zapletky. Musela jsem i preskakovat jak nektere pasaze byly o nicem. Opravdu velke zklamani. Jeste prectu Kriminalnika ale az za nejakou dobu. Ted jsem dost otravena.

29.10.2016 odpad!