Karoli282 Karoli282 komentáře u knih

Sever a Jih. Díl II. Sever a Jih. Díl II. Elizabeth Gaskell

Tenhle díl se mi líbil více než předchozí. Skvělý děj, krásná zauzlení. Těším se na třetí díl.

22.09.2014 5 z 5

Zámky Zámky Julie Garwood

Kniha se mi líbila, sice nějak nevybočovala z průměru, ale i tak se dobře četla.

14.08.2014 4 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Jedna z nejlepší knižních sérií, které jsem četla.
Kniha se tak lehce čte, postavy jsou skvělé, no zkrátka dokonalá kniha.
Nevím, jak to vydržím do dalšího dílu. Vážně jsem úplně nadšená, až z toho poskakuji na židli :D.

13.08.2014 5 z 5

Nekonečnost Nekonečnost Rachel Ward

Mně se tenhle díl líbil, samozřejmě nevyužití té schopnosti mě trochu štve, ale i tak to byla kvalitní kniha.

05.07.2014 5 z 5

Chaos Chaos Rachel Ward

Lepší než 1.díl, má to našlápnuto k dobrému závěru.

03.07.2014 5 z 5

Vzkříšení Vzkříšení Lisa Jane Smith

Jako samotný díl dobré, ale už mě unavuje ta spousta dílů.

28.06.2014 4 z 5

Křídla Křídla Aprilynne Pike

Skvělá kniha, dobře se četla. Samozřejmě žádný trhák to nebyl, ale mně se to líbilo. :D

12.06.2014 5 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Zase skvělý díl, i když se přiznám, že se moc dobře neorientuji v postavách, kdo je do koho zamilovaný, kdo je sourozenec od někoho a pár dalších věcí. :D Jen škoda, že další díl bude asi pochmurnější.
Aspoň, že se na konci Tris se Čtyřkou usmíří.

11.05.2014 5 z 5

Všechna pravda, co je ve mně Všechna pravda, co je ve mně Julie Berry

Kniha se mi líbila, jen jsem se ze začátku nemohla začíst do stylu psaní. I když příběh skončil dobře, pořád to na mě nějak depresivně působilo :D.

22.03.2014 4 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Mám ráda knihy, které jdou do hloubky. Tohle je jedna z nich. Nádhera

28.02.2014 5 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Cynthia Hand

Naprosto nádherná série, pár věcí na konci se mi zdálo divných, ale to nic neubírá na skvělém ději :D: Jak už mnozí psali, škoda, že v knize nebyl víc Tucker.

28.02.2014 5 z 5

Spřízněné duše Spřízněné duše Lisa Jane Smith

Skvělá oddechová knížka. Děj je docela dobrý, važně se mi kniha dobře četla :D.

16.02.2014 4 z 5

21 rituálů vám změní život k lepšímu 21 rituálů vám změní život k lepšímu Theresa Cheung

Krátké příjemné čtení o několika základních rituálech, které podle mě už velká část lidí automaticky provádí. Samotný obsah byl dost průměrný, ale četlo se to poměrně dobře.

30.05.2021 4 z 5

Nezdárný syn Nezdárný syn Rainbow Rowell

Pěkné pokračování prvního dílu. Četlo se to velmi dobře. Na kouzelnický svět této autorky jsem si ještě úplně nezvykla, ale Baze se Simonem mám tak ráda, že mi to ani moc nevadí. Uvítala bych, kdyby měli ještě více prostoru. Určitě doporučuji a těším se na další díl.

15.05.2021 4 z 5

Iko Iko Marissa Meyer

Tento komiks se mi docela líbil. Jsem ráda, že jsem si mohla znovu počíst o mých oblíbených hrdinech, četlo se to velmi dobře. Jen to zpracování mi moc nesedlo a celkově mám raději klasické knihy. Ale i tak všem doporučuji.

05.05.2021 4 z 5

Vyvolená Vyvolená J. R. Ward (p)

Tak na tenhle díl jsem se těšila úplně nejvíc. Přeskočila jsem kvůli němu dokonce i dva díly, příběh Xcora s Laylou mě už na začátku nesmírně zaujal a já jsem si při čtení užívala každou stránku. Líbily se mi i vedlejší dějové linky, pokaždé mě dokážou navnadit na další díl. Všem vřele doporučuji.

26.04.2021 5 z 5

Polibek krve Polibek krve J. R. Ward (p)

Jsem opravdu ráda, že se autorka rozhodla napsat tuto spin-off sérii, protože Bratrstvo černé dýky zbožňuji. Tato kniha byla super, příběh Paradise a Craega mě zaujal, jsem ráda za propojení s Marissou a Butchem. Všem vřele doporučuji a těším se další díl.

26.04.2021 5 z 5

Zloděj Zloděj J. R. Ward (p)

Další skvělý díl. Příběh Assaila se Solou mě nezaujal tak moc jako jiné, ale i přesto jsem si čtení užívala. Byla jsem ráda za Vishouse s Jane. Všem doporučuji a těším se na pokračování.

26.04.2021 4 z 5

Vytoužený milenec Vytoužený milenec J. R. Ward (p)

Toto je jeden z mých nejoblíbenějších dílů série. Na příběh Qhuinna s Blayem jsem celou dobu netrpělivě čekala. Dokonce jsem kvůli nim některé díly přeskočila, jen ať se konečně dočkám jejich šťastného konce.
Při čtení jsem si užívala každou jejich společnou chvilku a s celkovým příběhem jsem velmi spokojená. Bavily mě i vedlejší dějové linky, hlavně Xcor s Laylou. Všem vřele doporučuji a těším se na další díl.

P.S. Blay je extrémně roztomilý.

23.04.2021 5 z 5

Milenec jen můj Milenec jen můj J. R. Ward (p)

Skvělý díl. Johnovi jsem dlouho přála, ať se dá konečně dohromady s Xhex a tady jsem se dočkala. Vedlejší dějové linky se mi líbily, hlavně ty s Qhuinnnem, Blayem a Saxtonem. Rovnou se vrhám na pokračování. Všem doporučuji.

17.04.2021 5 z 5