Zámky

Zámky https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/3106/bmid_kralovsti-vyzvedaci-zamky-Pvn-3106.jpg 4 294 28

Královští vyzvědači série

< 4. díl

1819-1820 Anglie Princeznu Alesandru, která již jako dítě ztratila otce i matku a vyrůstá v klášteře, nechává její poručník náhle převézt do Anglie. Hrozí jí, že se stane obětí politických intrik a bude se muset provdat za krutého generála, který momentálně vládne v její zemi. Alesandře je jasné, že jediným východiskem může být formální sňatek s některým důvěryhodným Angličanem. Zpočátku soudí, že vhodného manžela by mohla získat v Colinovi, mladším synovi svého poručníka. Ten ovšem něco takového naprosto odmítá. Avšak v okamžiku, kdy dojde k drsnému pokusu o únos krásné princezny, Colin poznává, jaké nebezpečí jí skutečně hrozí, a změní názor. Touží ochránit ji před každým ohrožením a je ochoten pro ni nasadit i život.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Castles , 1993

petraj30
05.02.2024 5 z 5

Konečně po dlouhé době kniha, která pohladí po duši.
Na jedné straně krásná chytrá Alesandra a na straně druhé Colin, kterému chvíli trvalo, než se mu rozsvítilo.
Příběh byl velmi krásný, jednoduchý, ale nápaditý a velmi jsem se nasmála.
Opravdu nádhera.

Ála1968
19.03.2023 5 z 5

Překrásný příběh.Asi jako většina knih od této autorky.

socka123
29.12.2022 3 z 5

poslední díl série se četl lehce, jako ty předchozí....konec byl tak trochu "pohádkový"...
je to zábavné fajn čtení s trochou napětí, dobrodružství, lásky a všeho, co život nabízí

Marci_Vaj
09.07.2022 5 z 5

Tak čtverka také nezklamala :) Bezvadná série, plná humoru i napětí, moc se mi líbila. Nejsympatičtější z mužů mi byl Caine a Lyon, potom Colin a nakonec Nathan...k ženám se jako žena nějak nemám potřebu vyjadřovat :-D

Pavmon
30.12.2020 2 z 5

Je to oddechovka, ale už se k ní nevrátím.

Dellphi
21.11.2020 3 z 5

Tak přečten i poslední díl ze série. Pokud bych měla hodnotit knihy jednotlivě, tak bych řekla, že nejlepší byla kniha s Nathanem a Sárou (3.díl.), poté Christina a Lyon (1.díl), Caine a Jude (2.díl.) a Nakonec Alesandra a Colin (4.). Všechny díly mají jedno společné a to, že jsou lehce čtivé, zábavné a s trochou dobrodružství. Žádné veliké zbytečné násilí tam nenajdete, což je pro mě rozhodně kladný bod. Navíc někdy je ten humor prostě boží, u této série se mi líbili nejvíc trampoty Sáry na lodi …. To bylo fakt super. Takže každopádně doporučuji!

DUNIKO
18.08.2020 5 z 5

Moc pěkné čtení ❤️❤️❤️

Laf
05.07.2020 5 z 5

Úžasná kniha. Ráda jsem se k ní vracela. A samozřejmě nechyběl ani humor. To je bonus navíc. Jako oddychovka je tohle výborná volba. :)

Liduka
01.07.2020 4 z 5

Velice pěkná, místy i vtipná, kniha. Alesandru i Colina jsem si hned oblíbila. A rozhodně byla skvělá i trochu detektivní zápletka. Určitě nezapomenu na "chrám, kde se chtějí muži modlit". To mě opravdu dostalo :-D

Samira
08.08.2017 4 z 5

Čtvrtý velmi milý díl z téhle povedené série vnímám především jako bonus a příležitost ještě naposledy nahlédnout do životů všech mých oblíbenců a zároveň se dozvědět, jak to dopadlo s Colinem.
Kniha tentokrát obsahovala spoustu nesrovnalostí a s předcházejícími díly srovnání nesnese, i tak ale zpříjemnila dva večery a vykouzlila úsměv.

Turante
16.07.2017 3 z 5

Pěkná oddychovka, ale autorka má rozhodně lepší knihy :-)

Pulkrmon
04.07.2017 5 z 5

Kniha mého mladí,četla jsem tuto autorku když mi bylo 13-15 a pohled na život byl úplně jiný. Teď bych po této knize určitě už nešáhla což je možná chyba,občas by se mi ten naivní pohled na život hodil:))).

Da7nd1
03.02.2017

Nádherná kniha, přečetla jsem ji za jediný večer. Od této autorky mám ráda všechny knihy, hlavně ty historické. Jsou skvěle napsané a nic v nich nechybí. Jen škoda, že u této knihy nenapsala doslov, jestli opravdu princezna měla pravdu a narodil se jim syn. Možná by to chtělo nějaké další pokračování. jinak doporučuji všem, kdo mají rádi romantiku a dobré konce , 5 hvězdiček

ariel platto
26.12.2016 5 z 5

Tato série se autorce moc povedla. Snad nejvíce se mi líbil první díl, ale i tento poslední byl prostě skvělý.

jarkaska
05.08.2016 5 z 5

Pěkné, místy vtipné čtení. Líbila se mi celá série. Doporučuji si přečíst.

ospalaa
08.04.2016 3 z 5

Řadím mezi lepší průměr. Krásná oddychová romantika. Rozhodně stojí za přečtení.

havrmoni
16.03.2016 5 z 5

Nádhera;srovnatelný s prvním a druhým dílem.. Všechny tři jsou krásné a romantické oddechovky.

cukrovka
06.12.2015 5 z 5

Příjemné čtení, místy i vtipné. Líbila se mi celá série.

Tahry
30.07.2015 5 z 5

Celá séri se mi líbila díky odvážným hrdinkám, souvislostmi mezi díly (nahlédnutí jak se vyvíjí život postav z minulých dílů) a hlavně vtipnosti. Velmi jsem se při četbě těchto knih nasmála, což bylo osvěžující.

luci2
06.07.2015 4 z 5

Kniha se mi líbila a dobře se četla, avšak některé pasáže se dají předpokládat, ale nevadilo mi to a dokonce jsem i na tyto pasáže čekala. Takže knihu mužů jen doporučit a padací most repliky zámku nemá chybu :-)