21 rituálů vám změní život k lepšímu

21 rituálů vám změní život k lepšímu https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404718/bmid_21-ritualu-vam-zmeni-zivot-k-lepsim-hT7-404718.jpg 4 9 4

Známá britská odbornice na nadpřirozené jevy, sny a duchovní zrání ve své nové knize osvětluje, že spolehlivým klíčem k vysněnému životu jsou drobné skutky, které pravidelně opakujeme. Chceme-li tedy zlepšit svůj život, nabízí se jednoduchý, ale účinný způsob: zvyky se při správném postupu promění v rituály – a ty mají mimořádnou moc. Nejlépe je začít hned!... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Pragma

21 Rituals to Change Your Life , 2017

kusma
02.10.2022 5 z 5

Jednoduchá kniha pro lidi, kteří chtějí změnit svůj život, resp. doplnit ho o určité šikovné rituály pro příjemnější bytí. Do všech asi nepůjdu, ale dost jich je zajímavých a dávají dobré tipy, jak se trochu "zlepšit". Kniha a její zpracování mi plně vyhovovalo.

Karoli282
30.05.2021 4 z 5

Krátké příjemné čtení o několika základních rituálech, které podle mě už velká část lidí automaticky provádí. Samotný obsah byl dost průměrný, ale četlo se to poměrně dobře.

HoneyBunny
19.02.2020 5 z 5

Jedna z nejlepších knih tohoto žánru.

VěraČamková
03.09.2019 1 z 5

jedna z horších knih tohoto žánru

Theresa Cheung
britská, 1965
2015  75%Život smrtí nekončí
2014  70%Spatříš svoje anděly
2017  78%Jak najít nebe - Pravdivé příběhy o nebeských setkáních a posmrtném životě
2016  65%Rozhovory s nebem
2019  71%21 rituálů vám změní život k lepšímu