Jak najít nebe - Pravdivé příběhy o nebeských setkáních a posmrtném životě

Jak najít nebe - Pravdivé příběhy o nebeských setkáních a posmrtném životě https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353092/bmid_jak-najit-nebe-pravdive-pribehy-o-n-UpT-353092.jpg 4 13 3

PRAVDIVÉ PŘÍBĚHY O NEBESKÝCH SETKÁNÍCH A POSMRTNÉM ŽIVOTĚ Podle výzkumů veřejného mínění věří v příslib posmrtného života většina lidí. Ale co přesně je nebe a jak ho můžeme najít? Máme důkaz, že nebe existuje? Je možné rozmlouvat s milovanými zesnulými? Odpovědi na tyto věčné otázky nabízí uznávaná odbornice na paranormální jevy Theresa Cheungová, autorka nesmírně úspěšných knížek Spatříš svoje anděly, Život smrtí nekončí a Rozhovory s nebem. K jejím dílům se můžeme obrátit vždy, když se nám nedostává útěchy, naděje a lásky.... celý text

Literatura světová Esoterika, astrologie, okultismus Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Pragma

How to Find Heaven , 2015

surikata246
03.10.2020 4 z 5

Trochu zvláštní kniha se spoustou všeobecně známých informací doplněných o příběhy či prožitky jiných lidí. Asi jsem očekávala něco více.

DominaCZ
25.12.2018 1 z 5

Už neskutečně namyšlená a sebestředná věta autorky sama o sobě: "vidím na fotce 16-ti letou a dost hezkou a vášnivou holku" mi dala znát, že to nebude moc ok.
A tušení nezklamalo.

Je to o nebíčku, já vím.
Ale léčit puberťačky tím, že se zahledí do slunce, jejich vykostnatělé tělo ztuhne varovným tranzem a tento ztuhlý pohled jim změní pohled na život a ony začnou papkat, to je vskutku ezoterické již příliš.
(autorčin osobní příběh prý).

Je to prostě ezo už moc.
Ale pro ty, co tomu věří, je to ok.

Marekh
04.02.2018 4 z 5

Kniha obsahuje 5 kapitol. V knize nalezneme také seznam světových náboženství a jejich stručnou charakteristiku, příběhy lidí, kteří autorce poslali formou dopisu, anebo e-mailu zprávu, kde se podělili o své příběhy a zároveň v knize autorka odpovídá na nejčastější dotazy čtenářů.

Rovněž v knize nalezneme výčet nebeských znamení, informace o zážitku blízké smrti, rozebírá sny apod.

Kniha se mi celkově líbila a nepochybně ve mně vyvolala pocity, že si mám sebe více vážit a dívat se nejprve do svého nitra, a pak ven. Pomáhat druhým je samozřejmé, ale přitom nezapomínat na sebe, což jsem moc v minulosti nedělal. Autorka zdůrazňuje, že každý je výjimečná osobnost, originál, nemá smysl kopírovat druhé, dělat chyby je lidské, ale zároveň si uvědomit své chyby a poučit se. Podle jejího názoru není na škodu, když člověk pochybuje a klade si otázky.

Líbilo se mi rovněž, že se na ní čtenáři mohou obrátit a mohou jí poslat své příběhy buď na e-mail, anebo dopisem. V některých pozdějších kapitolách opakuje příběhy, které zmínila v předchozích kapitolách, ale jen okrajově.

Časem možná vyzkouším další knihy, které autorka napsala.

posmrtný život nebe duchovní literatura esoterismus, ezoterika nadpřirozené jevy

Theresa Cheung
britská, 1965
2015  75%Život smrtí nekončí
2014  70%Spatříš svoje anděly
2017  78%Jak najít nebe - Pravdivé příběhy o nebeských setkáních a posmrtném životě
2016  65%Rozhovory s nebem
2019  71%21 rituálů vám změní život k lepšímu

Kniha Jak najít nebe - Pravdivé příběhy o nebeských setkáních a posmrtném životě je v