Karoli282 Karoli282 komentáře u knih

Vztahy bez stížností Vztahy bez stížností Will Bowen

Od autora jsem už četla knihy Svět bez stížností a Šťastný život a ty mě zaujaly více než Vztahy bez stížností. Čte se to velmi dobře, rady jsou užitečné, ale mám pocit, jako by se celou dobu opakovalo to samé, jen napsané trošku jinak.

02.03.2021 4 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Richelle Mead

Po přečtení série Vampýrská akademie jsem rychle sáhla i po téhle sérii a musím říct, že jsem udělala dobře. Příběhy našich hrdinů zde pokračují, jen místo Dimitrije s Rose máme Adriana, Sydney, Jill a další. Tento díl je takový rozjíždějící. Seznámíme se s hlavními postavami, novou situací i prostředím. Dozvíme se také více o alchymistech. Vývoj vztahu Adriana se Sydney je pozvolný, těším se na další díly.

02.03.2021 5 z 5

Užitečná knížka, kde můžeme najít několik pravidel, které nám pomůžou v komunikaci s lidmi. Samotná pravidla jsou všeobecně známá, ale je dobré mít je touhle formou shrnuté. U každého z nich je uvedeno několik příkladů z praktického života.

23.01.2021 5 z 5

Asi jsem čekala od této knihy víc. Nepřijde mi, že rady z této knihy jsou pro lidi dostačující a reálné. Sám autor vyrůstal úplně v jiných podmínkách než většina lidí u nás.

01.11.2020 2 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Příběh mě zaujal, ale bohužel ty strojené dialogy mi dojem mírně kazily.

01.09.2017 4 z 5

Zúčtování Zúčtování Kathy Reichs

Opět zajímavá zápletka, při které jste přemýšleli, jak to vlastně dopadne. Neskutečně jsem si oblíbila Chancea... Pěkný závěr, jsem velice spokojená s celou sérií.

07.03.2017 5 z 5

Únos Únos Kathy Reichs

Opět úžasný díl. Zábavné pokračování. Už se těším na další díl, hlavně na Bena a Chancea.

05.03.2017 5 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

Dokonalá kniha...úžasné postavy, skvělá zápletka. Na tenhle díl jsem čekala dva roky a čekání se vyplatilo. Znova jsem si přečetla celou sérii, četla jsem skoro bez přestávky . Nemohla jsem knihy odložit a nakonec jsem to vše za 4 dny stihla. Nejvíce jsem si oblíbila Vlka a nakonec i Jacina.

21.02.2017 5 z 5

Pampeliškový oheň Pampeliškový oheň Nathan David Wilson

V dětství se mi tato série velice líbila.... Teď, když jsem ji začala číst znovu se mi líbí pořád, ale už méně. Tenhle díl byl docela povedený, ale bohužel jsem se na velkou část knihy nebyla schopna soustředit. Přišlo mi to nějak zmatené.

19.10.2016 4 z 5

Indigové kouzlo Indigové kouzlo Richelle Mead

Konečně jsem si tenhle díl přečetla. Když jsem před pár lety dočetla 2.díl, měl ten 3. teprve vyjít. Nemohla jsem se ho vůbec dočkat. Ale po té dlouhé době, když už konečně vyšel už mé nadšení trochu opadlo a tak jsem tuhle knihu odložila. Ale teď...konečně :D. Skvělý, skvělý, skvělý díl.

Potěšil mě vývoj mezi Adrianem a Sydney. Hlavně mě zajímají reakce okolí, až se to dozví :D

26.04.2015 5 z 5

Halt v nebezpečí Halt v nebezpečí John Flanagan

Znovu skvělý díl. A musím se přiznat, že už jsem se o Halta bála.

13.02.2015 5 z 5

Romeo a Julie (komiks) Romeo a Julie (komiks) William Shakespeare

Skvělé zpracování i příběh, škoda jen, že oba milenci zemřeli :D to mi je vždycky líto.

13.02.2015 5 z 5

Velice zajímavá knížka, sice představa, že bychom rostli takto obráceně mi není moc blízká :D, ale i tak se mi příběh líbil. Navíc jsem měla dvojjazyčnou verzi, tak to bylo ještě zajímavější.

31.12.2014 5 z 5

Králové Clonmelu Králové Clonmelu John Flanagan

Znovu (už tradičně) skvělý a napínavý díl. I když ze začátku jsem si říkala, že těch dílů je už moc.

Pomalu se ale začínám bát dalších dílů, zda už tam náhodou neumře někdo z hlavních postav.

27.12.2014 5 z 5

Slabé místo Slabé místo Lisa Jane Smith

Kniha byla sama o sobě dobrá a čtivá, ale těch dílů už je vážně moc. Překvapil mě konec, myslela jsem, že tohle bude poslední díl.

27.12.2014 4 z 5

Výkupné za Eraka Výkupné za Eraka John Flanagan

Opět úžasná zápletka. Postavy jsou skvěle popsané. Tahle série nemá chybu.

13.12.2014 5 z 5

Rudý květ Rudý květ Julie Garwood

Čekala jsem víc, ale četlo se to dobře.

16.11.2014 3 z 5

Bílý květ Bílý květ Julie Garwood

Lepší než předchozí díl, i když pořád docela průměrný příběh, ale i tak se mi tato kniha líbila. Na odpočinek super.

16.11.2014 4 z 5

Růžový květ Růžový květ Julie Garwood

Kniha byla čtivá. Příběh byl podle mě docela průměrný, ale pěkný.

16.11.2014 3 z 5

Nevěsta Nevěsta Julie Garwood

Knížka se mi líbila, ale přišla mi už hodně přesládlá. :D

25.10.2014 4 z 5