Karoli282 Karoli282 komentáře u knih

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Skvělá kniha. Zápletky dokonalé :D Miluji svět Harryho Pottera :)
P.S. Sirius je super a Snapea jsem pochopila až po přečtení všech dílů. Byl to úctyhodný člověk.

03.01.2015

Čaroděj na severu Čaroděj na severu John Flanagan

Znovu skvělý díl. Will nám už docela vyspěl a vyrostl. V knize jsou samé skvělé scény. Bylo to napínavé, těším se na další díl.

13.12.2014 5 z 5

Nositelé dubového listu Nositelé dubového listu John Flanagan

Kniha se čte velmi dobře. Celá sága mi učarovala....
Jsem ráda, že se nakonec Skandijici v tomhle díle ukázali jako milí lidé :D. A bitva byla popsána skvěle.

29.11.2014 5 z 5

Žila jsem již před staletími Žila jsem již před staletími Barbara Erskine

Kniha se mi líbila hodně. Pár věcí bych ale vytkla. Podle mě to dobře vystihla čtenářka "Budíček", která zde také zanechala komentář.

01.11.2014 5 z 5

Mary Rose Mary Rose Julie Garwood

Pěkná knížka na odpočinek, jen mi bohužel místy přišla moc naivní a přitažená za vlasy.

22.08.2014 4 z 5

Příběh draků Příběh draků Rachel Hartman

Sice jsem dala 5 hvězdiček, ale i tak mě to hlavně na začátku moc nezaujalo, ke konci se to naštěstí spravilo. Vážně jsem nevěděla, jak ohodnotit, ale když jsem nad tím popřemýšlela, uvědomila jsem si že je děj kvalitní a zajímavý.

18.07.2014 5 z 5

Neviditelné zlo Neviditelné zlo Lisa Jane Smith

Myslím, že by měl vyjít už jen 16.díl. Naštěstí. Strašně se to táhne. Čtu to jen proto, že nerada nechávám rozečtené série.

01.06.2014 4 z 5

Černý úsvit Černý úsvit Lisa Jane Smith

Tahle série mě baví. Čte se lehce a je i "docela" napínavá. :D Jen mě vždycky mrzí, že tam není víc popsána láska mezi hlavními hrdiny. A ke knížce. Delos byl skvělý.

01.06.2014 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

No, knížka byla fajn, ale nějak moc nechápu to nadšení okolo ní.

23.05.2014 4 z 5

Zapomnění Zapomnění Anthony Horowitz

Skvělé zakončení série, i když mě vždycky zamrzí, když umřou někteří hlavní hrdinové :D.

08.04.2014 5 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

1.díl se mi líbil hodně, ale 2.díl je ještě o mnoho lepší. :D. Nádherný příběh, všem doporučuji.

26.02.2014 5 z 5

Miluj svůj život Miluj svůj život Louise L. Hay

Nejspíš nejsem úplně cílová skupina. Kniha mě moc nezaujala, většina myšlenek se dokola opakovala, ale na druhou stranu se to příjemně četlo, proto hodnotím třemi hvězdičkami.

25.05.2021 3 z 5

Zajatec noci Zajatec noci J. R. Ward (p)

Tato kniha je takovým zpestřením, četla se mi velmi dobře. Jsem ráda, že se Trez nakonec dočkal šťastného konce, moc jsem mu to přála. Příběh Ahmare a Duran se mi také líbil. Všem můžu vřele doporučit.

13.05.2021 5 z 5

Nedej se Nedej se Rainbow Rowell

Tahle kniha se mi četla velmi dobře, námět byl docela zajímavý. Simona s Bazem jsem si oblíbila. Celkové prostředí a popis kouzelnického světa mi ale moc nevyhovovali a nepřišlo mi to moc logické. Nicméně i tak všem doporučuji.

13.05.2021 4 z 5

Holka mimo rytmus Holka mimo rytmus Becky Albertalli

Příjemná oddechová kniha. Dobře se mi četla a byla jsem ráda i za těch pár scén se Simonem a Bramem, které tam byly.

01.05.2021 4 z 5

Pravda krve Pravda krve J. R. Ward (p)

Další skvělé pokračování. Kniha se mi líbila, četla se dobře a jsem ráda i za scény se Synem. Na jeho příběh se opravdu těším. Všem doporučuji.

29.04.2021 5 z 5

Spasitel Spasitel J. R. Ward (p)

Tento díl patří určitě mezi mé oblíbené. Na Murhdera jsem se neskutečně těšila a dočkala jsem se pěkného příběhu. Vedlejší dějové linky se mi také líbily. Už se nemůžu dočkat pokračování. Všem vřele doporučuji.

29.04.2021 5 z 5

Přísaha krve Přísaha krve J. R. Ward (p)

Další skvělý díl. Tyhle příběhy mám ráda, je pěkné si počíst jak o cvičencích, tak i o Bratrstvu. A musím říct, že Lassiter začíná být jednou z mých oblíbených postav. Všem určitě doporučuji.

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Mně se tenhle příběh líbil hodně. Stránek bylo tak akorát. Hlavní hrdinka mi moc sympatická nebyla, ale Levi to vyvažoval, ten byl super. Líbil se mi postupný vývoj jejich vztahu i celkový námět. Ideální pro oddechové odpoledne. Všem doporučuji.

24.04.2021 5 z 5

Král Král J. R. Ward (p)

Tak takhle skvělý příběh jsem opravdu nečekala. Bavily mě snad všechny dějové linky, nejvíc jsem se vždycky těšila na chvíle s Laylou a Xcorem. A mám obrovskou radost za Beth, že se konečně dočkala miminka. Určitě všem doporučuji, tento díl rozhodně předčil moje očekávání.

23.04.2021 5 z 5