karantena karantena komentáře u knih

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

dokonalé.

16.01.2018 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Vynikající kniha stejně jako Kruh a Tma.

31.12.2017 5 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Zdlouhavé,místy nudné,stále se opakující úvahy co když atd...Tyto psychologické duchařiny nejsou pro mě to pravé.

30.11.2017

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Vynikající kniha,jako všechny předchozí od tohoto autora.

19.11.2017 5 z 5

Poté Poté Dalibor Kučera

Mě se to líbilo moc.Napětí na každé stránce,žádné utahané monology.

27.04.2023 5 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Nejslabší kniha od této autorky.Pro mě utahaný a nudný.Napětí žádný, tudíž žádný zážitek.Bohužel.Přitom předchozí díly byly plné zvratů a akce.

23.07.2021 2 z 5

Mistr X Mistr X John Lutz

Neschopná policie.nadržená,naivní, pubertální,nervní Pearl,mrtvol jak na běžícím páse a vrah ...?Pět v jednom.Utahaný jako podzimní nudle.Ono to nějak dopadne.

11.10.2019 3 z 5

Nezvaný host Nezvaný host Lisa Jackson

Čtení pro ženy.Napětí,láska,sex,vraždy a otevřený konec.Kniha nebyla špatná,ale obešla bych se bez slaďáckých řečiček a puberťáckého chování hlavních postav.Prostě Hollywood.

15.02.2019 3 z 5

Říše Říše Orson Scott Card

Mě se kniha líbila a doporučila bych jí hlavně pro muže.

14.10.2018 5 z 5

Evangelium pekla Evangelium pekla Jean-Luc Bizien

Tak já musím knihu moc pochválit.Má spád,napětí i krutost.Jen jsem se ztrácela v těch korejských jménech.Všichni byli Kimové,ale nějak jsem si je sama pro sebe rozlišila.Přesto mě kniha velmi zaujala a skvěle se četla.Je v ní vše co se dá od thrilleru očekávat.Brutální vrah,vyšetřování,ponurost i severokorejská politika.

04.07.2018 5 z 5

Prach jsi a v prach se obrátíš Prach jsi a v prach se obrátíš Chris Tvedt

Skvělé čtení plné napětí.Všechny postavy mají svoje tajemství a příběh je svižný.Krátké kapitoly mi vyhovovaly.

03.06.2018 5 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Zdlouhavé,nudila jsem se a byla jsem ráda,že jsem na konci knihy.Moje první kniha od tohoto autora a další už ne!

07.05.2018 odpad!

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

Jejda.Ne a ne se začíst.Nesedl mi hlavní hrdina.

18.02.2018 1 z 5

Výkupné pro krále Výkupné pro krále Graham Masterton

Bílé kosti,Krvavé sestry a teď dočteno Výkupné pro krále.Opět kniha plná napětí.Sice si Katie tentokrát seděla na vedení,ale nakonec to dala.

18.02.2018 5 z 5