kalimaskry kalimaskry komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

První kniha od této autorky, a jako musím říct, že smekám! Absolutně jsem teda nečekala, že kniha bude mít takové GRÁDY. Jsem ráda, že je v mé knihovně.

16.07.2018 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Tak tento díl byl prostě SKVĚLÝ a fakt mě bavil :)

11.06.2018 5 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Trvalo mi pár stránek, než jsem se začetla. Ale dlouho jsem neměla v ruce takový skvost! Rozhodně ji řadím mezi knihy, ke kterým se jednou vrátím. Přečtěte si ji, Dojdou vám věci, třeba že peníze nejsou vše a bez práce a vytrvání nejste nic. A rodina je prostě nejvíc

23.04.2024 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Autorky knihy mám ráda, ale tato kniha natažená a byl problém ji číst. No dávám 3*

18.05.2021 3 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Za mě nejlepší kniha od autorky. Ze začátku mě nebavila a chtěla ji odložit. To by byla veliká chyba! Rozhodně doporučuji, nakonec jsem ji zhltla.

11.01.2021 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

První kniha od této autorky. Pravda nebo lež? Každý si ji musí přečíst, aby pochopil! Rozhodně se k ní v budoucnu vrátím, smekám.

24.09.2020 5 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Tento díl byl volnější, vtipný místy, nebyl to takový krvák... Ale za mě rozhodně asi nejlepší, ač mě bylo líto, že je konec....

28.04.2020 5 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Nevím proč jsem odkládala tuto knihu! Autorka je neskutečná, příběh pohltí, hlavní hrdinové příjemný. Jsem zvědavá na další díly.

10.04.2020 5 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Smrtka byla super, ale jako Nimbus, je další pecka. Těším se na pokračování. Autor umí prostě psát, příběh vtáhne do děje, překvapí, napíná vás. Dlouho jsme tu neměli něco takového úchvatného.

22.01.2020 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Velice vtipná kniha, super časová linka, akorát ta vulgarita.. občas byla moc, ač chápu, že se takhle mladý lidi baví... Určitě doporučuji přečíst.

17.07.2019 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Jelikož mám malé dítě, tak se mi tento díl nečetl lehce. Ale je to RB přece, děj vás má vtáhnout a máte cítit všechny tyhle emoce. Neznám lepšího autora, takže díky .

01.11.2023 5 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Aspoň takto jsem se mohla na Island momentálně podívat. Příjemná oddychová romantika.

15.12.2020 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Podle mě nejlepší z celé série.. jsem zvědavá na další díl.

07.08.2020 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Kniha měla tempo, romantika každým coulem. Moc příjemné a oddychové čtení.

03.06.2020 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Moc jsem se na tuto knihu těšila a nezklamala! Už se těším na druhý díl.

27.05.2020 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Momentálně není nálada na krimi apod. Tak jsem sáhla po této sérii.. a nezklamala, zaujala pěkně napsána a Katie mi byla velmi příjemná. Doporučuji fajn oddychovku.

04.02.2020 5 z 5

Oběť 2117 Oběť 2117 Jussi Adler-Olsen

Autor prostě nezklame. Začátek trošku volnější, ale Carl a Asad nezklamali, jako obvykle.

09.01.2020 5 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Adler Olsen prostě umí psát... Nebo mně se líbí tento styl, vtipné, napínavé příběhy, co mají hlavu a patu.

09.07.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Už obal sám o sobě napoví, že uvnitř se skrývá něco, co za to stojí. Příběh mne udržoval v napětí, nutil k přemýšlení, gradace ke konci knihy nechyběla a i překvapení na závěr. Moje první kniha od RB a určitě nebude poslední.

17.10.2017 5 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně B. A. Paris (p)

Kniha se mi líbila a doporučuji ji přečíst, rozuzlení je překvapivé. A klidně bych chtěla druhý díl...

16.04.2024 5 z 5