Kája_95 Kája_95 komentáře u knih

Dovolená s moderním fotrem Dovolená s moderním fotrem Dominik Landsman

Příjemná kniha, která je ideální pro odpočinek. Perfektní kniha pro nasmání.

07.07.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nejsilnější kniha, kterou jsem kdy četla. Obal knihy je jednoduchý, přesto je v něm tolik silné pouto s dějem - jak na začátku, tak na konci. Knížka je rozdělena do tří částí. První se točí okolo vypravěčky děje Miry, další její rodiny a poslední část její tety Hany, která prožila koncentraační tábor, spolu s její rodinou. Na začátku děje mi nebyla Hana příliš sympatická, ale na konci jsem jí chápala a litovala toho, jak jsem ji na začátku označovala za podivínku. Od knížky jen tak neodejdete, já osobně knihu přečetla velice rychle. Tuto knihu by si měl přečíst každý. Nejen kvůli tomu, aby si vážil, co všechno v dnešní době má a co doba nabízí, ale i také kvůli tomu, aby si vážil blízkých okolo sebe - nebudou tu přece navždycky.

22.05.2018 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Kniha se mi moc líbila. Opět poutavé čtení - ke konci jsem nemohla odejít a číst dál. Psáno velice čtivě. Velice doporučuji.

22.05.2018 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Dávám 5/5 jinak to ani u A.Marsons nejde. Perfektní příběh plný napětí. Jména dvou únosců jsou napsána už na začátku příběhu, ale děj to vůbec neohrozí. Líbila se mi Kim, Bryant i Dawson - perfektní tým, který dokáže skvěle spolupracovat. Krátké kapitoly, které u autorky mám tolik ráda. Jsem jednoduše řečeno z knihy naprosto nadšená. Příběh si dokážete v hlavě představovat, jako když se koukáte na film.

01.05.2018 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Miluji přiběhy Kim. Jsou velice poutavé. Neustále se těším na další kapitolu. Tento díl se motá okolo Alex - žena, která dokáže dokonale manipulovat lidi a do hledáčku se jí dostame i Kim Stoneová.

09.04.2018 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Perfektní kniha, skvělý příběh. Kniha od které jen tak neodejdete.

19.03.2018 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Naprosto skvělá kniha, která je napínavá až do poslední stránky. Kim Stoneovou jsem si maximálně oblíbila. Kapitoly jsou krátké - a to osobně já sama mám velice ráda. Čte se jedním dechem. DOPORUČUJI !!!! :)

04.03.2018 5 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Myslím si, že tato kniha není krok vedle. Chvilku trvá, než se do ní čtenář začte, to ano, ale hned bych ji neodsuzovala. Je to ideální četba pro dny, kdy chcete jen odpočívat a nic neřešit. Jojo M. umí čtenáře pohltit, kapitoly utíkají jedna po druhé a po chvíli jste na konci. Konec knihy byl docela předvídatelný, ale vzhledem k příbehu mi to nevadilo.

21.02.2018 4 z 5

Dokonalá Dokonalá Gilly Macmillan

Dokonalá je ideální volbou pro klidné večery. Je psaná čtivě. Jediné, co se mi na knize moc nezamlouvalo, bylo to, že jsem brzy odhalila "vraha" - druhý mne překvapil. Kapitoly jsou zpracované ideálně pro to, aby čtenář chtěl stále číst dál - nejsou ani dlouhé ani krátké - tak akorát. Kniha, která neurazí.

29.01.2018 4 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Kniha je sama o sobě mrazivá. Rozhodně bych doporučovala přečíst každému, aby si uvědomil, co všechno má. ukazuje pohled nejen do koncentračních táborů, ale i do běžného života před koncentračním táborem.

07.01.2018 5 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Opravdu skvělá kniha. Donutí se zamyslet nad vlastním myšlením a chováním. Tato autorka se mi velice líbí z důvodu, že si o daném tématu na které píše, zjistí informace z knih, od lidí ... doporučila bych tuto knihu všem.

27.12.2017 5 z 5