Kája_95 Kája_95 komentáře u knih

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Za mne supr kniha. Pomalejší rozjezd, ale ke konci jsem byla napnutá, jak bude kniha končit. Těším se na další pokračování. :)

02.07.2020 4 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Za mne skvělá kniha, napínavá a velice poutavá. Styl psaní mi hodně připomíná mou oblíbenou autorku Angelu Marsons :)

03.05.2020 4 z 5

Čtyři dohody - Inspirační karty Čtyři dohody - Inspirační karty Don Miguel Ruiz (p)

Další skvělá kniha pro vzdělávání sebesama. Doporučuji :)

07.12.2019 5 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Další ze skvělých knih od Colleen. Knížka se čte rychle a k dobrému příběhu ještě předá přemýšlení a informace ohledně deprese.

06.08.2019 5 z 5

Jsi prostě borec: Přestaňte pochybovat, že jste skvělí, a začněte si úžasně žít Jsi prostě borec: Přestaňte pochybovat, že jste skvělí, a začněte si úžasně žít Jen Sincero

Naprosto skvělá kniha, která čověka dokáže skvěle nakopnout. Každá kapitola má smysl. Pokud člověk něco chce zkusit, tak by do toho měl jít, nekoukat se na ostatní a řídit se tím, co si myslí, že je pro něj dobré. Každý člověk, který chce změnit svoje myšlení k lepšímu by si měl toto přečíst.

21.07.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Další skvělá kniha od paní Mornštajnové. tato kniha sleduje jednu rodinu, její historii, současnost a později i budoucnost. Pojednává o rodinných vztazích.

22.06.2019 5 z 5

Ani muk Ani muk David Jackson

Rozhodně stojí za přečtení. Hlavní vyšetřovatel byl velice sympatický. Knížka rychle utíká - krátké kapitoly, knížka je psaná velice čtivě. Škoda, že konec nebyl více rozveden.

28.04.2019 5 z 5

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Na dostřel, další skvělá kniha od pana Adamse. Naprosto perfektně zpracovaný děj. Autor dokáže skvěle pracovat pouze s jedním místem, kde se děj odehrává a to s pouští. 5 lid musí čelit odstřelovači, který umí na velkou vzdálenost zasáhnout cíl. Kniha je tenká a má krátké kapitoly = budete ji mít hned přečtenou :)

09.04.2019 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Do prvních 100 stránek jsem se nemohla začíst, pak už se od knihy nešlo odtrhnout :)
Na začátku mi vadilo prolínání minulosti (dětství) a součanosti, smysl to začalo dávát až déle.

24.03.2019 4 z 5

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Myslím si, že příběh byl dobře vymyšlený. Kniha rychle utíkala a děj se neustále měnil.

10.03.2019 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Kniha se mi naprosto líbila. Mnohem lepší, než Ta přede mnou. Přemýšlíte jestli se Vám hlavní postavy líbí nebo nelíbí. Přemýšlíte nad knihou a díky tomu nemůžete usnout. Poutavě napsané, krátké kapitoly, které utíkají neskutečně rychle. Takže se připravte, že během čtení knihy toho moc jiného neuděláte :)

30.01.2019 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Tento díl opět bezkonkurenční. Naprosto se mi líbila zápletka. Nejlepší autorka krimi, kterou zatím znám. TOP

16.01.2019 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Naprosto skvělá knížka, která je napsaná poutavým vyprávěním. Bála jsem se knihu koupit, jelikož se o ní hodně mluvilo a proto jsem nečekala, tak velký úspěch. Nakonec jsem si knihu koupila a teď si za to gratuluju :D. Skvěle napsané, zápletka dobře vymyšlená. Nemůžu jinak, než doporučit. Konec knihy je ukončen pro domyšlení nebo se můžeme čekat na pokračování?

30.12.2018 5 z 5

Vztahy 101 Vztahy 101 John C. Maxwell

Dokonalá kniha pro zamyšlení. O komunikaci - naslouchání. Jak skloubit rodinu a práci ohledně vztahů a komunikace.

05.11.2018 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Naprosto dokonalá knížka!!! Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Dokonale zpracované. Hlavní postavy se vám dostanou neskutečně pod kůži. Když jsem myslela, že se ukázal únosce, tak se to celé pomotalo a ke konci? Ještě větší zvrat událostí. Dokonalost! Posledních 5 stránek knihy jsem musela číst dvakrát, aby mi došlo, že jsem se v závěru docela sekla.

01.11.2018 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Naprosto skvělý thriller! děj, který Vás dokonale očaruje. Hlavní hrdinka Cass si myslí, že u ní pomalu propukne demence, na kterou trpěla i její matka, než zemřela. Vše rozpoutá vražda její nové kamarádky, matky od 2 malých holčiček a milujícího manžela. Postupně tyto příznaky demence - zapomínání věcí, které řekla nebo udělala Cass rozloží. Bere léky na uklidnění a několik měsíců je mimo. Pak se ale jednoho dne všechno od základu změní. Dokonalá kniha, nelituji čas, který jsem u ní v tyto chladné podzimní dny strávila. TOP!

27.10.2018 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Naprosto užásná knížka. Od Colleen jsem četla zatím všechny knížky, které u nás vyšly. Tato se od nich liší vážnějším tématem a to domácím násilím. Vůbec si nedokážu představit, co mohou tyto ženy prožívat.

23.09.2018 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Naprosto úžasná kniha! Miluji připady s Kim Stoneovou. Další perfektní díl. Opět jsem nedokázala odhalit vraha, nechápu, jak to paní A. Marsons dělá. :) Tento příběh se točí okolo Kim, její matky a sociopatky doktorky Thorneové. Bála jsem se, že to bude stále to samé, ale co kniha, to snad ještě lepší příběh. Doufám, že bude brzy další díl přeložen do češtiny.

16.09.2018 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Perfenktní kniha, která chytne za srdce. Příběh tatéra a lásky, kterou si v koncentračním táboře našel. Kniha je psána čtivě a jelikož je děj podle skutečné události, tak se člověk do knížky ponoří a nestačí se sám divit, co všechno se v koncentračním táboře dělo, a že vůbec něco takového bylo dopuštěno. Příběh chytí za srdce, člověk se zamyslí sám nad sebou, jak si v dnešní době na všechno stěžujeme, přitom tehdy neměli na výběr ... dostali pouze vodu - polévku a kousek chleba. Svobodu neměli žádnou. Doporučuji navštívit koncentrační tábor Osvětim, protože z vlastní zkušenosti jsem podle děje poznávala jednotlivá místa, která jsem mohla na vlastní oči sama vidět. Doporučuji tuto knihu všem.

11.08.2018 5 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Toto byla moje první knížka od tohoto autora. Chvilku mi trvalo, než jsem se pořádně ponořila do děje a vyznala se v postavách. Každopádně asi od půlku jsem přišla knize na chuť. Byla napínavá a do poslední stránky jsem knihu hltala. Takže si myslím, že tato knížka bude ideální volbou.

09.08.2018 4 z 5