kaca3606 kaca3606 komentáře u knih

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

krásná kniha, série. moc se mi líbila

25.04.2018 4 z 5

Caraval Caraval Stephanie Garber

postavy byly málo popsané,takže mi nebylo ani lito když se jím NĚCO stalo. taková trochu říše divů.nějaké chyby v textu.nejsem pruďas ani kritik ,ale chyběl mi tam šmrnc. docela "suchá" kniha. líbilo se mi,že emoce byly popisované v barvách ,konec tečka

15.04.2018 2 z 5

Osudný polibek Osudný polibek Maggie Stiefvater

taková zvláštní oddychová duchařina

03.04.2018 3 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

kniha mně zase tolik nebavila

14.03.2018 3 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

většinu knihy jsem si říkala ,že je fakt dobrá. zkazil mi to konec. zase jedna...
!!! pozor možný spoiler !!!
ztracená princezna ,ktera má vsechny zachránit . jasně že si přečtu další díl

05.01.2018 4 z 5

Cestovatelka Cestovatelka Alexandra Bracken

nedočetla jsem jí, né proto že byla špatná, jen jsem netušila ,že je to pokračování. takže jsem ničemu nerozuměla. později si jí možná přečtu

27.11.2017

Píseň zimy Píseň zimy S. Jae-Jones

paní, to byla vážně zvláštní kniha. kniha mi občas přišla že má kousky z Labyrintu s Davidem Bowiem a z Šepotání.a přitom tak origilální až tradiční příběh.líbila se mi. hvězdu strhávám jen za tu hudbu,bylo jí tam až moc na mně,vůbec nerozumím těm hudebním pojmům

16.11.2017 4 z 5

Divotvůrce Divotvůrce Sebastien de Castell

fajn kniha, zajímavý svět. vtipné hlášky. takové osvěžení po knize kterou jsem četla předtím(slaďárna) :) .líbila se mi, těším se na dvojku

31.10.2017 4 z 5

Tygrův osud Tygrův osud Colleen Houck

knihu jsem dočetla o půlnoci, byla jsem ubrečená ,trochu smutná ale spokojená. moc hezká série. určitě se k ní vrátím

28.10.2017 5 z 5

Tygrova plavba Tygrova plavba Colleen Houck

no jo, ještě že mám doma i poslední díl...oči už mě štípou.
kniha je prostě super.
tygří ságu řadím ke svým oblíbeným
teď jsem zvědavá na tygrův osud

27.10.2017 5 z 5

Tygrova stezka Tygrova stezka Colleen Houck

neříkám nic, zase tady máme obyčejnou holku , která se zamiluje do prince. pak je tady ještě jeho krásnej bratr, ach jo,teď si vyber Kelsey!kniha se mi líbí, i když patří k těm po kterých se ráno vzbudím a trošku se lituju. autorka poposuje moc krásně a i trochu zbytečně :)

25.10.2017 4 z 5

Tygrovo prokletí Tygrovo prokletí Colleen Houck

hezká kniha, jen mi na konci připadala Kelsey zbytečně "taková".jinak takový trochu indiana jones :) líbila se mi, už čtu tygrovu stezku

21.10.2017 4 z 5

Strážci příběhů Strážci příběhů Mechthild Gläser

moc pěkná knížka ,super nápad,nic nebylo předvídatelné. srážím bod za hodně chyb v textu

15.10.2017 4 z 5

Rytíř Sedmi království Rytíř Sedmi království George R. R. Martin

mně se kniha líbila, sice nebyla nějak extra super zaživná , až ke konci jsem si vygooglila který z tech všech Targeryenů byl Egg :), jsem ráda ,že jsem jí četla

15.09.2017 4 z 5

Po zemi bloudím dál Po zemi bloudím dál Rae Carson

za mně dobrá, zajímavá kniha. I když bylo v knize hodně popisováno prostředí a okolí ,nebyla to nuda.těším se na další

04.07.2017 4 z 5

Královna Tearlingu Královna Tearlingu Erika Johansen

za mně dobrá kniha, čtivá,zajímavá, a JINÁ -jiný způsob okouzlení ,konečně :) JINÁ povaha hlavní hrdinky

29.05.2017 5 z 5

Ptačí zpěv Ptačí zpěv Meagan Spooner

strašně zdlouhavé , i když né tak jak Odkaz dračích jezdců, a zajímavý námět jako Hostitel

01.05.2017 3 z 5

Divoká píseň Divoká píseň Victoria Schwab

v půlce knihy jsem ještě pořát nevěděla" co to je" a "možný SPOILER"pak se to najednou rozjelo a pak utíkali a pak je chytli a otevřenej konec :D kniha se četla dobře i když jsem "nevěděla" co je to vlastně za příšery, četla jsem behem dvou dnů pár hodin ale nebaví mě tenhle druh fantazie. něco jako vampýrská akademie

09.04.2017 3 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Marika Šoposká

jako bych četla statusy na facebooku, takové čtení pro mně není, kdybych tu knihu nedostala jako dárek(úplně mimo) tak bych jí v životě neotevřela.Přečetla jsem pár stránek a tím to končí.

22.03.2017 odpad!

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

přece jenom krásný konec

22.03.2017 2 z 5