kaca3606 kaca3606 komentáře u knih

Křišťálové království Křišťálové království Amanda Hocking

poslední díl byl nejzajímavější

27.11.2017 3 z 5

Ztracené insignie Ztracené insignie Sandra Regnier

tahle série je fajn, vtipná a prostě fajn.líbily se mi všechny tři díly

13.11.2017 5 z 5

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

docela hloupá kniha, nic mi tam nesedělo ,nebo spíše úplně všechno vycházelo.to tajemství už mi došlo od začátku, asi už se ze mně stal náročnější čtenář

13.10.2017 3 z 5

Setkání s duchem Setkání s duchem Stacey Kade

kniha mě neurazila, ale ani nenadchla. Je to příjemné čtení, ale nic závratného. je to asi spíš pro mladší čtenáře, mě je 27 a baví mě jiné knihy :)

18.07.2017 3 z 5

Tažení do Tearlingu Tažení do Tearlingu Erika Johansen

za mně fakt super! už patří k mým oblíbeným ,ke kterým se ráda vrátím

15.06.2017 5 z 5

Křišťálový meč Křišťálový meč Victoria Aveyard

Mavena si představuju nějak mezi Joffreyem a Tomenem z Hry o trůny,ale joo, dalo se to číst. nějak jsem se nedokázala vcitit do Mare , nepřemýšlela jsem jestli bych něco udělala jinak , a pak najednou bum prásk, všechno špatně :) teď jen čekat až vyjede další díl. jsem zvědavá co ten Maven vymyslí, a kdo, co ,kde a komu zase nalže...

10.06.2017 4 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Hodně dobrá kniha, mohla bych jí přirovnat k Hunger Games nebo Skleněný trůn, sice bylo v textu strašně moc chyb, jsem rada že autorka nevysvětlovala věci do detailu, většinou to v knihách trošku přeskakuju a v téhle to chybělo ,jsem za to ráda. Hned jdu na další díl

05.06.2017 5 z 5

Dračí proroctví Dračí proroctví Sandra Regnier

myslela jsem, že druhým dílem to končí. ale NE,musím si počkat na další abych se vlastně něco dozvěděla

12.05.2017 3 z 5

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Určitě si přečtu další díl, protože vubec nechápu o co tam jde. Občas jsem se zasmala ,občas chytala za hlavu. Je čtivá

04.05.2017 3 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Přesně tak, Boží!!! :D kniha plná nečekaných událostí. Moc moc moc se mi líbila. Nevím co napsat, prostě fakt Dobrá .Chvilkami mi přišlo ,že něco podobného už jsem v nějaké jiné knize četla, erotické sceny jsem vůbec nečekala, a občas to bylo kapánek preslazené :D ale vážně dobrý příběh

20.04.2017 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

určitě si přečtu další díl, ale nespěchám na to. Hlavní hrdinka mi nesedí, je strašně naivní

18.04.2017 3 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

všechny díly byly strašně zdloooouhavé, někdy jsem i přeskakovala řádky, ALE chtěla jsem vědět jak to bude pokračovat. Jsem ráda ,že jsem si to přečetla.

04.03.2017 3 z 5

Legenda Legenda Stephanie Garber

za mně úplná paráda, první díl mě moc nebavil. tehle byl boží

23.02.2019 5 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

princ mě zklamal, Jude je divná ale těším se na další díl

07.01.2019 2 z 5

Černé znamení Černé znamení Sebastien de Castell

druhej díl je mnohem lepší

19.10.2018

Akademie Evernight Akademie Evernight Claudia Gray (p)

další díl už nečtu

25.09.2018 1 z 5

Verum Verum Courtney Cole

tak tohle bylo taky docela matoucí, ale fakt že jsem knihu přečetla během pár hodin svědčí o tom že nebyla nudná (a taky že to tajemství mě strašně zajímalo a nedalo by mi spát ).No chvílemi byla kniha otravná , ale byla v pohodě

03.08.2018 4 z 5

Nocte Nocte Courtney Cole

tak to bylo trošku psycho :D v pohodě, určitě jsem to nečekala. takový malý překvápko tahle kniha

13.07.2018 4 z 5

Klan Klan Dmitrij Rus

začalo mně to bavit až po sto stránkách. Ale pak to bylo super. celou dobu čekám nějaký podraz , a ono to nakonec přijde úplně odjinud

06.06.2018 4 z 5