kaca3606 kaca3606 komentáře u knih

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

knižní série Drahokamy mě vážně bavila. některé situace mi hlava nebrala a epilog krásně překvapil

31.03.2017 4 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

rozhodně zajímavé, i když někdy nevím co je důležité a co ne :) Určitě jdu na další díl

27.03.2017 4 z 5

Zrcadlení Zrcadlení A.G. Howard (p)

dokonalej konec. Přiznávám, že jsem byla tak strašně zvědavá jak to dopadne, že jsem si přečetla nejdřív poslední dvě strany. Jinak tohle nikdy nedělám :) Prostě mě Morfeus úplně dostal, a konec úplně dodělal :D kdo by nechtěl nemuset vybírat...

21.03.2017 5 z 5

Divotání Divotání A.G. Howard (p)

Morfeus mě má omotanou kolem prstu. Tak jen doufam, že to dopadne tak jak chci :D Musím "říct" , že od půlky prvního dílu čtu jedním dechem. Hned otvírám 3

19.03.2017 4 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

super! nemohla jsem přestat číst. konec byl ale moc sluníčkový

18.03.2017 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Super , moc se mi líbila. I když ze začátku je to pořát dokola. Na každé stránce "říká", že je zabiják a jak by je dokazala zabít, ALE potom mě to úplně chytlo a jen jsem čekala kdy mi usne mimino ať můžu číst dál :D

29.12.2016 5 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

podle mně byl tenhle díl nejhorší. strašně zdlouhavý, pořád se opakovaly stejně sceny,věty...a chyby v textu.. předchozí díly se mi líbily

11.08.2018 3 z 5

Čáry života Čáry života Veronica Roth

není to špatná kniha, jen jsem už alergická na povstalce

14.06.2018 3 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

asi nejsem cílová skupina, začátek byl hroznej, prostředek ušel ale konec byl zase děs

19.05.2018 3 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

jsem strašně zvědavá jak tahle drzá princezna dopadne ,a s kým bude

20.04.2018 4 z 5

Králova klec Králova klec Victoria Aveyard

bohužel končím s nedočtenou knihou, mám tady v pořadí zajímavější knihy, možná až se jednou budu nudit a nebudu mít lepší knihu po ruce, tak se k ní vrátím

13.04.2018

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

první díl byl kouzelný, druhý úžasný ale třetí je prostě jen třetí. MOŽNÝ SPOILER
celou knihu jsem čekala že se NĚCO stane, pak se teda něco stane. skoro jsem to ani nevnímala a na další straně už je po všem. tahle kniha ve mně nezanechala SKORO nic, ale i tak je dobrá, já bych knihu napsat nedokázala, takže asi tak.

09.04.2018 3 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

za mně super, ne na pět hvězd ale fakt fajn kniha. A v půlce to bylo fakt nečekaný. Chvilku jsem nechápala, jakože cože? :) kniha se mi líbila ,hurá na další

03.04.2018 4 z 5

Dívka, která se dotkla nebe Dívka, která se dotkla nebe Luca Di Fulvio

skvělá kniha

28.02.2018 5 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

tento díl byl nejlepší, a mělo to jím i skončit

16.02.2018 4 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

upřímně, tenhle díl už byl hodně trapnej. do dalšího už nejspíš nepůjdu

16.02.2018 4 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

to co je mezi Clare a Jacem je fakt hrozně divný a ujetý, snad to v trojce už vyřešej

29.01.2018 3 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

nejdřív jsem viděla film, a je to už delší dobu.vůbec jsem si ho nezapamatovala, byl hroznej. pak jsem četla nějaké dobré recenze na knihu, tak jsem si jí přečetla.no kniha mě bavila.

29.01.2018 4 z 5

Meč osudu Meč osudu Andrzej Sapkowski

druhej díl ...prostě skvělej !!!

15.01.2018 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry