ka.dudk ka.dudk komentáře u knih

Billy Silver Billy Silver Daniel J. Volpe

Další nechutná jednohubka od Golden dog.
Tohle čtení,se nedá odložit. Jak jednou začnete, nejde přestat

20.12.2023 4 z 5

13! 13! Pavel Tomeš

Knížka byla skvělá, vtipná a zabírá čestné místo v mě knihovně. Je obohacená o věnování ze stand-up vystoupení v Brně,tak o to víc jsem ráda, že ji mám :-).

20.12.2023 4 z 5

Hrůza na Šibeničním vrchu Hrůza na Šibeničním vrchu Darcy Coates

S několika přestávkama konečně přečteno. Příběh napínavý a strašidelný jako každý ze serie domů od Darcy.

16.12.2023 3 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Jsem opravdu ráda, že jsem našla další skvělou českou spisovatelku. Díky ní a jim podobným přicházím na chuť české literatuře. Těším se na další setkání s jejíma knihama. Příběh psaný tak nějak ze života a i mimo jiné (lékařské prostředí)o každodenních starostech

25.11.2023 5 z 5

Příběh Arthura Truluva Příběh Arthura Truluva Elizabeth Berg

Příběh Arthura jsem přečetla za jediný den. Kniha se moc dobře četla a pro mě je milá ,oddechová. U knih bývám málokdy dojatá,ale příběh mi přišel tak silný a opravdový, že mi oči zvlhly.

18.11.2023 5 z 5

Nešťastně až do smrti Nešťastně až do smrti Skottie Young

Kulma dobrej komiks. Strašně moc se mi líbí vzhledově a je dost zábavný co se příběhu a hlášek týče. Nelituji pořízení všech čtyř dílů :-)

17.11.2023 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Další skvělá kniha autorky. Buďme rádi za to,jak všechno dopadlo. Při čtení o možné verzi našeho světa místy mrazí.

17.11.2023 5 z 5

Dcery jezera Dcery jezera Wendy Webb

Četla se moc hezky, rychle. Pro mně je to takové oddechové čtení, tyhle témata.
S dřívější tmou a upršeným počasím mi padla do noty skvěle.

Totožnost zavražděné nikdo nezná, tedy kromě Kate.
Ženu už totiž viděla.
Ve svých snech...

04.11.2023 4 z 5

Líp už bylo Líp už bylo Jiří Sivok

Další skvělé zrnko temnoty.

29.10.2023 4 z 5

Romeo, Julie a tma Romeo, Julie a tma Jan Otčenášek

Kniha se mi líbila. Trochu mi vadil styl psaní, nečetlo se mi to úplně nejlíp. Ale jinak samozřejmě téma náročné a kniha dobrá.

26.10.2023 3 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Moje první knížka od autorky. Líbila se mi a určitě sáhnu i po nějaké další z jejích příběhů.

14.09.2023 5 z 5

Vězněná Vězněná Pavel Renčín

Přiznám se, že jsem knihu měla dlouho v knihovně jen tak mezi ostatními a trvalo mi pár let než jsem se k ní dostala. Teď si říkám, jak jsem byla hloupá, že jsem ji neotevřela dřív.
Byla vážně skvělá a hrůzná.

03.09.2023 5 z 5

Vzácný druh Vzácný druh Erik Hofstatter

Nakonec celkem překvapivé, pro mne páté zrnko temnoty. Myslím, že celá tahle série bude dobrá.
Líbila se mi

29.08.2023 4 z 5

Tajemný hrad v Karpatech Tajemný hrad v Karpatech Jules Verne

Zdařilý příběh, stydím se, že ji poprvé čtu až ve svých třiceti letech. Knížka se mi líbila, ale dělalo mi problém samotné čtení textu z onoho roku. Špatně se mi čtou tady ty starší tituly. Jinak velmi povedená kniha

22.08.2023 3 z 5

Dětství v pruhovaném pyžamu Dětství v pruhovaném pyžamu Bogdan Bartnikowski

Tohle téma nebude nikdy lehké poctění. Knihu jsem si přivezla z návštěvy památníku tábora Osvětim. Hrůzná prohlídka, ale přesto myslím, že by měla být všem školou povinná. Mě se té cti dostalo až později a doteď nechápu,jak málo jsme se o tématu ve škole učili . Exkurze by měla být na programu každé školy.

14.08.2023 4 z 5

Křehkost Křehkost Betsy Reavley

Tak musím říct, že si mi líbila. Na začátku mé očekávání nebylo nijak velké. Čekala jsem takový průměr,ale mile mě překvapila. Určitě jsem četla lepší ,ale i tak byla skvělá. Konec byl hodně překvapivý.

06.08.2023 4 z 5

Divoký kvet Divoký kvet Drew Barrymore

Když já mám Drew ráda :-). Hrozně hezky se to četlo, bylo to napsáno s humorem, který jsem si vždycky u téhle ženy představovala. Bylo milé nakouknout do jejího života. Moc jí fandím :-)

31.07.2023 5 z 5

Zrůdy s lidskou tváří Zrůdy s lidskou tváří Carol Anne Davis

Hodně zajímavé čtení, při kterém běhá mráz po zádech. Jako normální nudný smrtelník se nikdy nepřestanu divit nad lidskými úvahami a činy. Denně se podobných záležitostí musí dít bambilion a pořád se najdou tací, kterým to projde.

23.07.2023 4 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Moc se mi líbila. I přes dotčené treumatické téma. Místy nelehké čtení,ale byla skvělá.
Čím dál více si začínám vážit knih českých autorů :-)
Nikdy bych neřekla, že jich budu mít v knihovně tolik a jsem ráda, že tahle do mé knihovny přibyla.

18.07.2023 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom