K.accka K.accka komentáře u knih

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

Pokud máte rádi knihy od Joy, tak tahle by rozhodně neměla chybět mezi přečtenými knihami! Jedna z jejích top, doporučuji!

29.08.2012 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Tuhle knihu jsem četla již několikrát a ráda se k ní vracím. Je to taková klasická kingovka, která má co do sebe. Určitě všem doporučuju!

Přežít Přežít Piers Paul Read

Přestože je to velice katastrofický, nevěřícný a místy nechutný příběh, tak brilantně vyprávěný!Doporučuji!

07.03.2013 5 z 5

Ztracená Ztracená Joy Fielding

Tuhle knihu jsem přečetla za jeden večer, jako tomu bylo u většiny knížek od této úžasné autorky. Je poutavá a napínavá od začátku až do konce, ovšem pokud nemáte děti. V tom případě tuto knihu nečtěte, pokud chcete klidně spát, že jsou v bezpečí. Prostě zase trochu jiná Fieldingová :-)

14.10.2012 4 z 5

Zločin a trest Zločin a trest Fjodor Michajlovič Dostojevskij

Tuhle klasiku, co patří do povinné literatury na všech školách, by si měl přečíst každý, protože opravdu stojí za to! Dle mého názoru jeden z nejlepších psychologických románů všech dob!

04.09.2012 5 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Jedna z mých nejoblíbenějších od Kinga. Byla to vůbec první kniha, kterou jsem od tohoto autora četla a jho tvorba mě zaujala natolik, že vyhledávám jeho knihy ke čtení již řadu let. Pokud máte rádi hororové knížky, určitě doporučuju k přečtení. Jediné co je trošku malé mínus, že se z průběhu děje dá dost dobře odhadnout jak příběh dopadne.

Box 21 Box 21 Anders Roslund

Dodobné jako díla od Nesba. Severské detektivky mají co do sebe, doporučuji přečíst.

22.07.2014 4 z 5

Černočerná tma Černočerná tma Stephen King

Výtečné a poutavé 4 příběhy. Nejvíce se mi líbila první povídka 1922, která mě "chytla naplno už po prvním odstavci. V této knize je opět potvrdil vypravěčský um mistra. Co do kvality poutavosti a nápaditosti bych tuto "kingovku" přirovnala ke sbírce Všechno je definitivní. Rozhodně stojí za přečtení a nesmí chybět v knihovně všech příznivců tohoto autora!

19.07.2013 5 z 5

Neúplná mozaika Neúplná mozaika Joy Fielding

Nebyla špatná,ale mám jiné favoritky od této skvělé spisovatelky!

24.09.2012 3 z 5

Ještě mě nezabíjej Ještě mě nezabíjej Joy Fielding

Výborná! Naprosto! Děj napínavý od první do poslední stránky! Pokud máte rádi knížky od Joy, tuhle rozhodně nevynechejte!

10.09.2012 5 z 5

Kamenná opice Kamenná opice Jeffery Deaver

Musím souhlasit s předešlými komentáři. První polovina knihy mě vůbec nebavila, ale pořád jsem doufala v pořádný převrat. Ten však přišel jen z části,asi posledních 100 stran. Nicméně bych knihu zařadila do slabší poloviny tohoto autora, který má na to a píše mnohem poutavější, napínavější a lepší knihy!

04.09.2012 3 z 5

Mistr X Mistr X John Lutz

Moje první přečtená kniha od tohoto autora a musím přiznat, že mě moc neuchvátila a naděje, že si přečtu od něj i jiné, klesly. Nicméně myslím, že si tato kniha najde své příznivce.

29.08.2012 2 z 5

Ta druhá Ta druhá Joy Fielding

Knížka nebyla špatná,ale Joy umí napsat i lepší :-) př. Dámy z Grand Avenue

14.08.2012 3 z 5

Denník Anny Frankovej Denník Anny Frankovej Anne Frank

Tuhle knihu určitě doporučuju k přečtení! Je to kniha plná emocí, respektive deník, milé a chytré slečny do kterého si psala všechny své pocity během ukrývání se přes SS. Při čtení sem si často kladla otázku, je možné takový tlak vydržet, všechno smést, žít denně ve strachu, zda se ukryt provalí nebo ne. Příběh, ze kterého je poznat, jak těžké museli být válečná léta nejen pro skrývající se židy s bohužel tradickým koncem.

10.08.2012 4 z 5

Až na dno Až na dno Joy Fielding

Tahle kniha se mi četla lehce, ze začátku mě ale vůbec nebavila, oproti jiným knihám od této autorky. Konec knihy byl už napínavější,ale mezi top bych tuto knihu nezařadila.

23.07.2012 3 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Tahle kniha mě naprosto dostala, stejně jako film. Myslím, že jedna z vůbec nejlepších knih, kterou King napsal!

Krásné zelené oči Krásné zelené oči Arnošt Lustig

Výborná kniha, jedna z nejlepších od Lustiga. Ovšem, on má všechny skvělé a čtivé. Tak, jak tuto válečnou tématiku a příběhy z této doby podá on, to se nedá jen pár slovy popsat. Dokáže vtáhnout do děje už od první stránky, až je někdy děsivé, že to bylo opravdu skutečné.
Při čtení této knihy jsem měla spoustu různých emocí a to je u jeho děl to nej.

18.08.2013 5 z 5

Každý umírá sám - Mrazivým severem za svobodou Každý umírá sám - Mrazivým severem za svobodou David Armine Howarth

Přečteno na jeden nádech. Milovníkům příběhů na základě skutečných událostí jednoznačně doporučuji, opravdu stojí za to!

02.08.2013 5 z 5

Bílé noci Bílé noci Fjodor Michajlovič Dostojevskij

K této knize se ráda vracím a vždy se začtu do tohoto melancholického děje znova a znova.

19.07.2013 5 z 5

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Kniha, kterou bych mohla čít i stokrát dokola a neomrzela by mě.

26.10.2012 5 z 5